Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#144201 που θα πατε διακοπες? θα πατε καταρχην? :lol:

εγω θα ειμαι στα πατρια εδαφη,Αγ Ανδρεας Αρκαδιας,για 2 εβδομαδες απο 7- 23 Αυγουστου.
παραλια ολη την ημερα,ψησιμο σε καθημερινη βαση μαζι με τον γαμπρο(γεννημενος ψηστης :eat: ),μπυρες,ουζα,βραδυνα μπανακια.
Αναμενονται και κανα 2 φιλοι με αλυσοπριονα,οποτε θα εχουμε και πρωινες εξορμησεις στα γυρω βουνα. :superman:
ο γαμπρος καθε χρονο κολλαει με διαφορετικο χαβα,φετος αποφασισε τζετ σκι(κομπρεσορατο 200+ ιππους :ninja: ) οποτε θα εχουμε και στην θαλασσα παιχνιδι,μετα απο κατι kite surf και κανω που ειχε κολλησει τα τελευταια χρονια. :metalo:

καλα να περασετε οπου πατε.Φορτωστε μπαταριες,θα εχουμε δυσκολο χειμωνα.
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#144216 Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει. Φέτος δεν είμαστε άλλωστε για νησια κτλ, λόγω του παιδιού.
Χαλάρωση , βουτιες και ξάπλα στην παραλία, καφές τσιγάρο, φαι και καλη παρέα.
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#144226 To δικό μου καλοκαίρι ήταν ελάστιχο :s_mad

Ξεκίνησε ελπιδοφόρα με λίγες μέρες Ελλάδα, απ όπου με πετάξαν εκτάκτως για Βραζιλία εν μέσω διακοπών. Ξέκλεψα λίγες μέρες Ρίο, μετά γύρισα για ένα δεκαήμερο Ελλάδα και τώρα Ολλανδία σερί μέχρι Σεπτέμβρη όπου σκοπεύω να κατέβω και καμια βδομαδούλα να ολοκληρώσω το μαύρισμα γιατί εδώ :vava: :lol:
Άβαταρ μέλους
By nEK
#144231 Εγω την αλλη βδομαδα φευγω για κανκουν για δωδεκαημερο. Βγηκαν πολλες δουλειες φετος (το καλο του ΕΕ), και καλοπληρωτες οποτε η κασα γεμισε. Θα δωσω λιγα στην εφορια καιναλλες υποχρεωσεις οπως καθε χρονο τα τελευταια χρονια και περισσευουν για γουστα αρκετα. Χειμωνα σκεφτομαι να παω Αυστρια.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#144232 Εγώ μόλις γύρισα από 13 μέρες Πόρτο Χέλι, ενώ από αρχές Μαϊου μέχρι τωρα έχω πάει άλλα 3-4 ΣΚ. Θα ξανακατέβω 5-6 μέρες για 15αύγουστο και στο ενδιάμεσο θα πάω και 2-3 μέρες στο εξοχικό να δω τα γερόντια γιατί έχω να τους δω κοντά κάνα 2μηνο και γκρινιάζουν.

21 με 24 Αυγούστου θα πάω Σάμο που βαφτίζουμε το μπέμπη του κουμπάρου και υπάρχει και μία πρόταση για Κουφονήσια στα καπάκια αλλα δεν ξέρω αν το ψήνω να πάω πάλι διακοπές με γυναικοπαρέα. :hmmm:

Όπως και να χει φέτος πάμε όπου υπάρχει σπίτι και τσάμπα διαμονή και όσο υπάρχουν και οι Σπέτσες :inlove: σε απόσταση αναπνοής δεν μας λείπει και ιδιαίτερα να πάμε σε νησί.
Άβαταρ μέλους
By junior gt
#144243 Από τα τέλη του Ιούνη είμαι στο καθημερινό σχεδόν πήγαινε έλα μεταξύ Αθήνας και Θεολόγου Φθιώτιδας αφού εκεί είναι παρκαρισμένα τα πιτσιρίκια λίγο με την κυρά, λίγο με τους γέρους. Εξαίρεση δυο εργένικα ναυτικά ΣΚ το ένα Τζιά και το άλλο με τσόντα Δευτέρα και μισή Τρίτη Σκιάθο, Σκόπελο, Αλλόνησο, Κυραπαναγιά με απίστευτη μπουνάτσα και ναυτικό κάμπινγκ να θυμηθούμε τα παλιά.
Ο Αύγουστος έχει κοπάνα τρεις εβδομάδες δύο στο Πήλιο και μία την καλύτερη στα πάτρια ένδοξα εδάφη της Ευρωπαικής Γορτυνίας.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#144247 Μια βδομάδα τέλος ιουνίου Ελλάδα, δηλαδή Αίγινα, ώστε να πιάσω τον παλμό της κυβερνητικής ομάδας και 2 ακόμα εβδομάδες, τελευταία Αυγούστου-πρώτη Σεπτεμβρίου 3-4 μέρες Ερέτρια (έχει σπίτι η :inlove: ) και τις υπόλοιπες ξανά Αίγινα (δεν την αλλάζω ούτε με τις μπραχάμες) :metalo:

Υπό Κ.Σ., δηλαδή να έμενα ακόμα Αθήνα, θα πήγαινα κάθε σ/κ από Πάσχα μέχρι 28η Οκτωβρίου
Άβαταρ μέλους
By IKE
#144251
Deleted User 1 έγραψε:υπάρχει και μία πρόταση για Κουφονήσια στα καπάκια αλλα δεν ξέρω αν το ψήνω να πάω πάλι διακοπές με γυναικοπαρέα. :hmmm:


Δεν έχω πάει κουφονήσια αλλά απ'όσο έχω ακούσει γίνεται χαμός, μπορεί να πάτε γυναικοπαρέα αλλά αποκλίεται να μείνετε μόνες σας, όλο και κάποιος θα βρεθεί για όλες σας.

:s_cool
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#144449 Πέρα απο μονοήμερες στην αγαπημένη Βαλβιδική (jimclark copyright) ,έφυγα 2.5 βδομάδες Κρακοβία για ένα summer course στο AGH. Τώρα δουλειά και διάβασμα και ετοιμασίες για εξωτερικό (ελπίζω) τέλη Σεπτέμβρη. :ninja:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#144450
JasonLouk έγραψε:Πέρα απο μονοήμερες στην αγαπημένη Βαλβιδική (jimclark copyright) ,έφυγα 2.5 βδομάδες Κρακοβία για ένα summer course στο AGH. Τώρα δουλειά και διάβασμα και ετοιμασίες για εξωτερικό (ελπίζω) τέλη Σεπτέμβρη. :ninja:


details για αυτό παρακαλώ?
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#144451 Ταξίδι όχι μετανάστευση . Όχι ακόμα τουλάχιστον. Θέλω 4-5 χρόνια :vava:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#144589 Να ειμαστε καλα μεχρι τοτε (και να μην προκυρηξει τπτ εκλογες τον Σεπτεμβρη ο Alexis γιατι ανακαλουνται οι αδειες.. :s_mad ) το προγραμμα φετος εχει:
1 εβδομαδα Ξυλοκαστρο στους γονεις (θα πεταχτω κ λιγο Καλαβρυτα , διπλα ειναι..)
1 εβδομαδα στην Κυλληνη στο all incl
1 εβδομαδα στο γυναικοχωρι (Υπατη Λαμιας).
Εννοειται η octy φορτωμενη με το ποδηλατο κ ελπιζω φετος να προλαβω να ριξω κ καμμια βολη με το 75αρι demca ..
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#144603 Αυτή τη στιγμή Grecotel Lakopetra Beach, all inclusive με τα παιδιά...7 μέρες και μετά Κύθηρα χωρίς.


< >