Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#149659 Αφήστε ρε τον άνθρωπο.... Όσοι περισσότεροι τέτοιοι εκεί έξω τόσες περισσότερες milfs-soccer moms για τους υπόλοιπους.


< >
Άβαταρ μέλους
By markvag
#149676
Corto Maltese έγραψε:Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.


Αυτό... :rtfm: :lol: :lol:

Δεν ξέρω την ηλικία των δικών σου, αλλά η μεγάλη μου κουράζεται επίσης και όταν είναι να κάνει τις ασκήσεις του σχολείου... :lol:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#149678
markvag έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.


Αυτό... :rtfm:

Δεν ξέρω την ηλικία των δικών σου, αλλά η μεγάλη μου κουράζεται επίσης και όταν είναι να κάνει τις ασκήσεις του σχολείου...

Ε ρε γλέντια !!! Όλοι τα ίδια βιώνουμε !!!
Αν και το μπάνιο δεν είναι πρόβλημα σε εμάς, γιατί ο μικρός λατρεύει το νερό, κρατάει όμως μισή ώρα λόγω του παραπάνω.

Από το Moto G
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#149701
markvag έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.


Αυτό... :rtfm: :lol: :lol:


το ιδιο. Ειναι δυνατον να τον κυνηγαμε να κανει μπανιο? :dizzy:

ps φετινη μοδα,μεσα απο το μαγιο σωβρακο στη παραλια :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#149708 Τι σας φαινεται περίεργο?
Μπανιο=υποχρέωση, σημαινει οτι σταματαμε το παιχνιδι, δεν βλεπουμε τηλεοραση, μπαινουμε σε mode "αντιο κοσμε, αντίο χαρά" γιατι μετα συνηθως εχει υπνο κλπ

Ειναι σαν το σημα της Αθλητικης Κυριακης για τους παλιοτερους. Ηταν σαν μια φωνή που έλεγε κοροϊδευτικα "τον πούλοοοοο, τερμα τα δίφραγκα, αύριο εχεις σχολείοοοο". :lol:
Άβαταρ μέλους
By Nikos!
#149717
Νίκος Παππάς έγραψε:
markvag έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Φυσικά. Αν του πεις να πάει να κάνει μπάνιο ή να μαζέψει τα παιχνίδια του πάντα κουρασμένος είναι.


Αυτό... :rtfm:

Δεν ξέρω την ηλικία των δικών σου, αλλά η μεγάλη μου κουράζεται επίσης και όταν είναι να κάνει τις ασκήσεις του σχολείου...

Ε ρε γλέντια !!! Όλοι τα ίδια βιώνουμε !!!
Αν και το μπάνιο δεν είναι πρόβλημα σε εμάς, γιατί ο μικρός λατρεύει το νερό, κρατάει όμως μισή ώρα λόγω του παραπάνω.

Από το Moto G


Εμείς είμαστε 50/50. Η μια τρελαίνεται για το νερό, η άλλη όχι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By kostis20
#149742
The Ace έγραψε:
kostis20 έγραψε:Για πείτε καμία συμβουλή για Τζιά ...Φαγητό παραλίες κτλ...


Παραλίες: εξαρτάται τι θες. Οτζιάς, Κούνδουρος για πιο οργάνωση, Σπαθί -πλέον- οργανωμένο αλλά μακρυά και με άσχημο δρόμο, Ξύλα για πιο χαλαρά, δυστυχώς έκλεισε το Αστέρια στο Γιαλισκάρι, αλλά η παραλία είναι καλούτσικη. Συκαμιά καλή αλλά δύσκολη. Ποίσσες μόνο για camping.

Φαγητό κυρίως στην Άννα (αμέσως μετά τον Οτζιά), ή Λαγουδέρα στο λιμάνι. Επίσης και τα δύο φαγάδικα στη "πλατεία" στη χώρα (Ιουλίδα). Για σουβλάκι προτείνω το καινούριο "Ψήνεσαι?" στην άκρη του λιμανιού, γιατί οι εντός λιμανιού έχουν ρίξει την ποιότητα. Για κρέπα/βάφλα/λουκουμάδες αυστηρά στο Βουρκάρι

:s_cool

Ευχαριστώ!
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#149777
Νίκος Παππάς έγραψε:Πλάκα λέει ;; Μόνο τον δικό μου να φέρω μετράει για δέκα!!

Να φέρω κι εγώ τον δικό μου να γίνουν... 30


Tapatalk & XT1068