Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#347323 1 μερα καθε φορα με διαφορετικους φορτιστες
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#347328 Κράτα πατημένο ταυτόχρονα το πλήκτρο που χαμηλώνει την ένταση και το πλήκτρο που ενεργοποιεί/απενεργοποιεί τη συσκευή για 10-15" έχοντάς στη πρίζα...
Άβαταρ μέλους
By otso
#347332 και διαφορετικο καλωδιο

το εχω κανει , ειναι απο τα πρωτα στο troubleshooting
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#347334 Ναι, το ξέρω...
Και ούτε δόνηση ούτε τίποτα ε? Κρίμα...
Καλά ξεμπερδέματα εύχομαι. Ευτυχώς δεν είναι κ ακριβό...
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#347400
Giuseppe Busso έγραψε:
otso έγραψε:ενα 532 της μικρης , δεν το χρησιμοποιει σαν κινητο αλλα σαν παιχνιδομηχανη , mp3 , φωτογραφικη οταν πανε εκδρομη με το δημοτικο . θεωρω και κατοπιν συμβουλων απο το φορουμ οτι ηταν προτιμοτερο απο το να παρω mp3 και φωτογραφικη ξεχωριστα.
αυτο που επαθε ηταν το βραδυ δουλευε περιφημα και το πρωι το βρηκαμε νεκρο . και οταν το φορτιζουμε δεν φορτιζει , αλλα και ουτε δουλευει οντας στον φορτιστη , εξ ου και μιλαει ο πιττ για μπαταρια.


Οι μπαταρίες έχουν 6μηνη εγγύηση πάντως. Δεν είμαι σίγουρος ότι είναι μπαταρία πάντως.


Δεν χωράει αμφιβολία ότι είναι κατεστραμμένη η μπαταρία. Η τάση της είναι μηδέν (0) volt. Μπαταρία λιθίου που έχει εκφορτιστεί κάτω από το όριο ασφαλείας των 2,8V (περίπου) είναι για πέταμα. Κάτω από ορισμένες συνθήκες μπορεί να είναι και επικίνδυνη.
Άβαταρ μέλους
By otso
#354508 τελικα δεν ειναι κακοι , στην αρχη τα πηρα στο κρανιο που δεν μπορεις να συννενοηθεις ελληνικα και που δεν εχει σερβις στην ελλαδα , αλλα ερχονται στο παιρνουν απο το σπιτι και στο επιστρεφουν σε λιγοτερο απο βδομαδα , ενω σε ολη την φαση σε ειδοποιουν με εμειλ απο το που ειναι το τηλ οτι το παρελαβαν οτι το φτιαχνουν ,οτι το εδιωξαν κλπ.
τωρα για τον πητ ιδιως
symptom code 5421 - charging :not working
fault code 547- charging- connector damage
------------------------------------------------------------------------------
replaced spare part: 5400632-conn usb b type midmount 1.6mm offset
symptom code : 4100- start-up : completely dead
fault code : 416- start- up -sw-failure- reflash

οι εμπειριες απο αλλες εταιρειες πως ειναι;
Άβαταρ μέλους
By otso
#354510 α ξεχασα τωρα το εχω βαλει να φορτισει να δουμε αν εχει ζωη η μπαταρια του
Άβαταρ μέλους
By otso
#359288 παιδια μπορει να συνδεθει μεσω bluetooth me την OBD του αυτοκινητου για να βλεπω απο το torque kai την ιδια στιγμη να ειναι συνδεδεμενο παλι μεσω bluetooth με το ηχοσυστημα και να παιζει μουσικη ωστε να εχω και ανοιχτη ακροαση;
μην πω να εχω ανοιχτο και το here.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#359314 Υπάρχει το torque στα windows phone;
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#359323
otso έγραψε:παιδια μπορει να συνδεθει μεσω bluetooth me την OBD του αυτοκινητου για να βλεπω απο το torque kai την ιδια στιγμη να ειναι συνδεδεμενο παλι μεσω bluetooth με το ηχοσυστημα και να παιζει μουσικη ωστε να εχω και ανοιχτη ακροαση;
μην πω να εχω ανοιχτο και το here.


Εγώ έχω μόνιμα συνδεδεμένο το OBD στο αμάξι και βλέπω τα πάντα μέσα από το OBD doctor (το είχα αγοράσει με €10). Τώρα για μουσική παράλληλα και ανοιχτή ακρόαση δεν ξέρω, και το here. Οδηγώντας θα τα παρακολουθείς όλα αυτά;
Άβαταρ μέλους
By otso
#359331
drdino έγραψε:Υπάρχει το torque στα windows phone;


σορρυ τα μπερδεψα αλλο ειχα δεν το θυμαμαι τωρα (το εγραψε ο Γιαννης πιο πανω), το torque ηταν σε ταμπλετ.

ε πως αλλιως οδηγωντας , αλλα μην φανταζεσαι αθηνων κορινθου , επαρχια αραιη κινηση σε γνωστους δρομους και διασταυρωσεις και πειρα απο αγροτες.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#359442
otso έγραψε:παιδια μπορει να συνδεθει μεσω bluetooth me την OBD του αυτοκινητου για να βλεπω απο το torque kai την ιδια στιγμη να ειναι συνδεδεμενο παλι μεσω bluetooth με το ηχοσυστημα και να παιζει μουσικη ωστε να εχω και ανοιχτη ακροαση;
μην πω να εχω ανοιχτο και το here.


Ξέχασες και την επικοινωνία με το τηλέφωνο. Όλο και κάποιος θα σε πάρει...
Τα Windows είναι multitasking, εσύ δεν είσαι, γι΄αυτό πρόσεχε! :rtfm:

otso έγραψε:... , επαρχια αραιη κινηση σε γνωστους δρομους και διασταυρωσεις και πειρα απο αγροτες.


Και θέλεις το Here για να κινηθείς σε γνωστούς επαρχιακούς δρόμους; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#363056 Παρέλαβα σήμερα το xiaomi mi4, με android 4.4 και αμέσως του φόρεσα την επίσημη win10 rom που έβγαλε η xiaomi σε συνεργασία με την ms.

Και όλα όμορφα! Επιτέλους παίζω με τα 10άρια :yahoo: (στο παλιό είχα 8.1 μη αναβαθμίσιμα).
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#363070 Άνοιξε λίγο. Ο Corsair είναι.

< >