Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527553 Νέοι αρχηγοί σε αστυνομία και πυροσβεστική. Μόνο που αυτό δεν είναι αρκετό.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#527562 Για τη δήλωση του Πολακη https://www.protothema.gr/politics/arti ... -sto-mati/ ένα πολύ εύστοχο και χιουμοριστικό σχόλιο από χρήστη στο twitter:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#527571 Το πρόβλημα δεν είναι η δήλωση polaki.
Ο άνθρωπος ήθελε να πει όπως θα λέγαμε στην κλωτσοπατινάδα ότι 'η πεντάρα που φάγαμε στον τελευταίο αγώνα θολώνει την εμφάνιση της ομάδας συνολικά στη διοργάνωση γιατί κατά τ' άλλα έπαιξε καλή μπαλίτσα'.
Μέχρι εκεί του κόβει, τέτοιες δηλώσεις θα κάνει.

Το πρόβλημα είναι τα σχόλια των μικρών (μτφ: junior/πιτσιρικοι/συμπληρώστε άλλο) από κάτω που σπεύδουν να δείξουν 'την αγάπη στην ομαδάρα'.

Περαστικά μας αν και θα αργήσουν.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#527579
Hellenic tifosi έγραψε:
theo13 έγραψε:https://youtu.be/0WPrCgaZmnY

Τέλογλου: Η Πυροσβεστική δεν ήταν στην φωτιά γιατί δεν υπήρχαν νεκροί Πυροσβέστες.

Ανθρωποφάγοι δημοσιογράφοι. Δεν εκπλήσσομαι για το πόσο χαμηλά μπορούν να πέσουν. Όταν έρχονται σε κανένα συμβάν η πρώτη τους ερώτηση είναι "υπάρχουν νεκροί;".


Και τον είχα για σοβαρό, κρίμα :x :x
Πριν 20 χρόνια ίσως ήταν. Πλέον......

Από το Mi A1.
Άβαταρ μέλους
By theo13
#527599 https://www.news247.gr/politiki/poios-einai-o-neos-archigos-tis-pyrosvestikis-vasilis-matthaiopoylos.6638813.html

Επιτέλους ένας μάχιμος, εργατικός και γνώστης Αρχηγός! Έχω προσωπική άποψη για τον άνθρωπο και είναι πραγματικά ο καλύτερος. Είμαι σίγουρος ότι θα αλλάξει πολλά.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#527698 Περί φωτιάς και δημοσιογραφίας, βρήκα έναν ενδιαφέρων συγκεντρωτικό... κατάλογο από τα διάφορα fake news που έπαιξαν στην φονική φωτιά:
https://tvxs.gr/news/i-apopsi-mas/na-gi ... ergastirio

Έχει μερικά πολύ ωραία πάντως! :s_laughat
Άβαταρ μέλους
By otso
#527703 Aπροκαλυπτα αντικειμενικος ο HF , κοιταω τα ποστ του και εχω λυθει απο μονος μου στα γελια .
Για χαζο δεν τον εχω ωστε να νομιζει τους αλλους χαζους εδω μεσα , επισης πιστευω οτι εχει την ικανοτητα να δει
αποστασιοποιημένα το κλιμα που δημιουργει (το δηθεν αντικειμενικο ντε απο την πλευρα του ευαισθητου (που μονο αριστερος
μπορει να ειναι) συνομιλητη)
Πραγματικα δεν καταλαβαινω που αποσκοπει και ποιο το οφελος του.
Το κανει απο ιδεολογια; εμπιστευεται κανεις την ιδεολογια στις μερες μας;
Εχει υψηλη αισθηση του χιουμορ;
Μπορει καποιος στις μερες μας να ποσταρει ναι μεν αλλά και ο αλλος να πειστει;
Μπορει καποιος να ταυτιστει με την αισθητικη πολακη;
Πραγματικα δεν καταλαβαινω το ξαφνικο μπασιμο ως ταυρος με τα απανωτα ποστ
φιλοκυβερνητικης προπαγανδας εν μεσω καλοκαιριου.
Και ναι αποκηρυσω το κομμα της ΝΔ και τις παραφυαδες αυτου.
Φιλικα.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#527705 Ωραίος ο otso. Λοιπόν, κι εγώ όταν θα ποστάρω κάτι αντίστοιχο, θα αποκηρύσσω τον ΣΥΡΙΖΑ, τις συνιστώσες του και θα πλένω και το στόμα μου με σαπούνι.
Ποια ακριβώς προπαγάνδα σερβίρω εγώ, όταν υπάρχουν Αλαφούζοι, Μαρινάκηδες, και λοιπές δημοκρατικές δυνάμεις;
Τι ακριβώς θα πετύχω εγώ και οποιοσδήποτε σαν εμένα, αν πει πως ο Πολάκης είναι μ@λάκας, αλλά όχι τέτοιος όπως σαν τον σερβίρουν κάποιοι, αλλά διαφορετικός;
Ποιος δικαιολόγησε τον Πολάκη; Δεν υπάρχει ένας υπουργός των ΣΥΡΙΖΑΝΕΛ που να μην υπάρχουν ράμματα για την γούνα του, παρόλα αυτά μας έχουν φλομώσει στα fake news.
Αν εσένα otso δεν σε απασχολεί, κανένα πρόβλημα.
Και φυσικά, γέλα όσο θέλεις με τα δικά μου ποστ. :s_crazy :s_yes
Άβαταρ μέλους
By DAP
#527711 Σαν να μου φαινεται οτι ο otso κανει χρεη λογοκριτη...Μολις γραψει καποιος απο μας κατι το φιλικο προς τη κυβερνηση η αντιθετο προς τη ΝΔ αμεσως φροντιζει να τον επαναφερει στη ταξη.

Η να του βαλει ταμπελα μιας και μας ξερει και προσωπικα..... :oops:
Άβαταρ μέλους
By 224v
#527718 Απλα η κατασταση εχει ξεφυγει απο ολους τους παραθυρακιδες. Λένε και φέρνουν συνομιλητές αναξιόπιστος. Προσωπικά όταν ακούω κάτι υπερβολικά μσιμουδεξ, ψάχνω να δω ποιος άλλος το λέει. Εκεί ανακαλύπτω οτι διαδίδεται σπό αλλους διάσημους αναξιόπιστους " δημοσιογράφους" οποτε γελαω συγκαταβατικα και πάω παρακατω. Πολλές φορες τσακωνομαι, με φιλους που επαναλαμβάνουν ψεύτικες ειδήσεις απο τάχα μου έγκυρα σάιτ. Δυστυχώς δεν υπάρχει σωτηρία, απο τις παπαριες που λέγονται ένθεν και ένθεν φυσικά

.
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#527730
mousatos έγραψε:Νέοι αρχηγοί σε αστυνομία και πυροσβεστική. Μόνο που αυτό δεν είναι αρκετό.


kostis20 έγραψε:Γιατί?Αφού δε βρίσκουν λάθος...
Περίεργο.

< A3003 >


τι θελετε; ποιο ειναι το δικαιο; ποιο ειναι το πρεπον;
Άβαταρ μέλους
By popolaros
#527732
cabala10 έγραψε:

νταξ κυβερνηση αντιπολιτευση παλευουν να δουν ποιος θα πει την μεγαλυτερη |λογοκρισία| του 2018


και υπαρχουν ατομα που θα ψηφισουν αυτον τον τυπο;
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#527734
popolaros έγραψε:τι θελετε; ποιο ειναι το δικαιο; ποιο ειναι το πρεπον;


Κάποιοι πρέπει να πληρώσουν ακριβά . Φυλακή, απόλυση , απέλαση .