Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By skous
#425663 Το πιο θεικό είναι να κολήσεις την παραγγελία σου μαζί με του γάϊδαρου στο στυλ "βαλτα όλα μαζι, είμαστε παρέα", και μετά άστον να πληρώνει


< >
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#425770 edit mod. Αστεϊσμοί που δεν γίνονται δεκτοί από το άλλο μέλος να αποφεύγονται. Προφανώς η άλλη πλευρά δεν εκτιμάει το χιούμορ σου, θα έχεις warn αν συνεχίσεις αυτή την συμπεριφορά.[mod]
Άβαταρ μέλους
By Morx
#425775 O τυπος ουτε λιγδιαρης φαινοταν, ουτε κανενα καμμενο χαρτι, ουτε περιεργη προφορα μαστουρη ειχε... ηταν απλα ο ΚΛΑΣΣΙΚΟΣ ΕΛΛΗΝΑΡΑΣ που γραφει στα παπαρια του τον οποιονδηποτε.
Δεν δινω δικιο ουτε στη σφαλιαρα, ουτε στο queue jump με υφακι.
Απλα μου εκανε εντυπωση το σκηνικο με τον τυπα που ενοχληθηκε οταν του αντιμιλησαν... σχεδον (το ξαναλεω ΣΧΕΔΟΝ) ταυτιστηκα με την παρτυ του, γιατι παρα πολλες φορες κανω τοπο στην οργη οταν λαμβανω ειρωνια για κατι που απλα μπορεις να ζητησεις ενα απλο ΣΥΓΝΩΜΗ και να σου "χαριστει" ο αλλος.
Άβαταρ μέλους
By JBT
#425778 δηλαδή σοβαρά τώρα δεν το βλέπετε αυτό σχεδόν σε καθημερινή βάση; :dizzy: :hmmm:

μην λέμε τώρα τα αυτονόητα, ο ΕΛ έχει στην φύση του την αγένεια :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#425784
JBT έγραψε:μην λέμε τώρα τα αυτονόητα, ο ΕΛ έχει στην φύση του την αγένεια :thumbsdown:


Όλο το ταληράκι είναι εδώ.
Πραγματικά δεν είναι επιτηδευμένο. Είναι έτσι φτιαγμένος αυτός ο λαός.
Σε πολλές από τις περιπτώσεις αγένειας, δεν γίνεται καν αντιληπτό από τους ίδιους τους αγενείς καθώς είμαι πεπεισμένος πια πως αυτό έχει ριζώσει το DNA μας.
Άβαταρ μέλους
By pgs
#425798 όντως είμαστε αγενείς όχι οι πιο αγενείς της Ευρώπης αλλά αρκετά. να έχετε υπόψιν σας ότι τέτοιες φάσεις μπορεί να αποδειχτούν εξαιρετικά επικίνδυνες ήταν κάποτε στην παρέα μας ένας που κουβάλαγε όπλο μαζί του χωρίς να το ξέρουμε το ανακαλύψαμε τυχαία και ευτυχώς εγκαίρως οπότε μακριά από τέτοιες φάσεις ποτέ δεν ξέρεις τι κουβαλάει ο άλλος μαζί του. οι πιο αγενείς πάντως είναι νομίζω οι ανατολικοί Ρωσία Αλβανία Πολωνία Ουκρανία Γεωργία Βουλγαρία και τα σχετικά
Άβαταρ μέλους
By JBT
#425800 Πολωνία;

Και τα σχετικά;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#425801 Ρωσος με Ιταλο στην Κρητη.
Θελω σχολιο από τζοουνιορτζιτι :inlove:

http://www.zougla.gr/greece/article/kri ... -touriston
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#425817
dimviii έγραψε:Ρωσος με Ιταλο στην Κρητη.
Θελω σχολιο από τζοουνιορτζιτι :inlove:

http://www.zougla.gr/greece/article/kri ... -touriston


"vaffanculo... |λογοκρισία|!" :lol:
Άβαταρ μέλους
By GTS
#425820 Ποδηλατοδρομος περναει καθετα δρομο επαρχιακης πολης με αρκετη κινηση και μαλιστα σε ροη προς Αθηνα. Ο δρομος δεν εχει καποιο σημα να κοψεις για τον ποδηλατοδρομο. Ο ποδηλατοδρομος εχει μπλε χρωμα και το σχημα ποδηλατου στο τμημα που διασχιζει καθετα τον δρομο. Ποιος εχει προτεραιοτητα? το αμαξι ´η το ποδηλατο?
Άβαταρ μέλους
By 224v
#425821
GTS έγραψε:Ποδηλατοδρομος περναει καθετα δρομο επαρχιακης πολης με αρκετη κινηση και μαλιστα σε ροη προς Αθηνα. Ο δρομος δεν εχει καποιο σημα να κοψεις για τον ποδηλατοδρομο. Ο ποδηλατοδρομος εχει μπλε χρωμα και το σχημα ποδηλατου στο τμημα που διασχιζει καθετα τον δρομο. Ποιος εχει προτεραιοτητα? το αμαξι ´η το ποδηλατο?


η σημανση καθετη και οριζοντια θα πρεπει να το οριζει αυτο.... και στον ποδηλατοδρομο θα επρεπε να εχει σημα για την διασταυρωση με τον αστικο δρομο... μεχρι και παλλομενο κιτρινο θα επρεπε να εχει. Στην Ντοχα παντως που καναμε ποδηλατοδρομο οπου διεσχιζε δρομο, ο δρομος ειχε πλατυ σαμαρακι ωστε να κοβουν τα αυτοκινητα....
Άβαταρ μέλους
By GTS
#425824 Ελλαδα λεμε. Και εγω περιμενα οτι το αμαξι απο την στιγμη που δεν εχω στοπ ´η τριγωνο θα εχω προτεραιοτητα. Αλλα αλλος με ποδηλατο ηθελε να σταματησω για να περασει, ουτε αυτος δεν ειχε καποιο σημα για στοπ απο οτι ειδα.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#425830