Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#426039
otso έγραψε:edit mod. Απαράδεκτες εκφράσεις+warn.[mod]


Πληρώνω οτσο οτσο για σκρινσοτ.

:rant: :rant: :rant:

Τι τα σβήνετε μωρέ τα χωρατα του; :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By markvag
#426050 Ζήτα του λεφτά! :shifty: :shifty: :svivhaha: :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#426975 :lipsealed:
Σοκαριστικό βίντεο: Ρώσος αρσιβαρίστας σκοτώνεται σε καβγά από δύο κλωτσιές στο κεφάλι
Proto Thema


Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#426983 είναι σοκαριστικό όντως, αλλά είναι αξιοθαύμαστος ο τρόπος που ο άλλος τον τελείωσε, φοβερή ικανότητα :omg:
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#426990
QsisVTS έγραψε:είναι σοκαριστικό όντως, αλλά είναι αξιοθαύμαστος ο τρόπος που ο άλλος τον τελείωσε, φοβερή ικανότητα :omg:


Πιθανολογώ ότι το θανατηφόρο χτύπημα δεν ήταν από τις γροθιές, αλλά από την πτώση του στο έδαφος.
Φαίνεται όταν πέφτει να "σκάει" το κεφάλι του στο τσιμέντο. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By dimik
#426991
QsisVTS έγραψε:είναι σοκαριστικό όντως, αλλά είναι αξιοθαύμαστος ο τρόπος που ο άλλος τον τελείωσε, φοβερή ικανότητα :omg:
Κάπου διάβαζα αθλητής του ΜΜΑ ο τύπος.
Μεγάλη εντύπωση μου έκανε η πρώτη κλωτσιά που ενώ δεν φαίνεται ούτε γρήγορη ούτε δυνατή το ταρακούνησε το βουνό.
Η δεύτερη η γυριστή τον βρήκε σαγόνι μάλλον και τον ζάλισε.
Το τελικό αποτέλεσμα νομίζω ήρθε από το χτύπημα του κεφαλιού κάτω και τις γροθιές στο τέλος.

Πολύ φτηνή ανθρώπινη ζωή σε μερικά μέρη.

< >
Άβαταρ μέλους
By gianik
#426994 Ντάξει αυτό προφανώς ήταν ραντεβού θανάτου..
Ειναι αυτό που συζητάγαμε με τον Morx τις προάλλες , για τον καυγά στην σειρά του φαγάδικου....
Ποτέ δεν ξέρεις τι ρόλο βαράει αυτός που έχεις απέναντι σου και που μπορεί να καταλήξει ένα χτύπημα....
Μάλλον θα συμφωνήσω με τον Pitt , από την πτώση στο τσιμέντο φαίνεται ότι επήλθε ο θάνατος...Ούτε από την γυριστή κλωτσιά , ούτε από τα 2 μπουνίδια στο τέλος....
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#427001
dimik έγραψε:
QsisVTS έγραψε:είναι σοκαριστικό όντως, αλλά είναι αξιοθαύμαστος ο τρόπος που ο άλλος τον τελείωσε, φοβερή ικανότητα :omg:
Κάπου διάβαζα αθλητής του ΜΜΑ ο τύπος.
Μεγάλη εντύπωση μου έκανε η πρώτη κλωτσιά που ενώ δεν φαίνεται ούτε γρήγορη ούτε δυνατή το ταρακούνησε το βουνό.
Η δεύτερη η γυριστή τον βρήκε σαγόνι μάλλον και τον ζάλισε.
Το τελικό αποτέλεσμα νομίζω ήρθε από το χτύπημα του κεφαλιού κάτω και τις γροθιές στο τέλος.

Πολύ φτηνή ανθρώπινη ζωή σε μερικά μέρη.

< >

πώς δεν είναι δυνατή; για να τον ξάπλωσε έτσι μια χαρά δυνατή ήταν.. βασικά όλες οι κλωτσίες είναι δυνατές και το κεφάλι ευαίσθητο

μπορεί να τον τελείωσε η πτώση, αν και νομίζω ότι ακόμα και αν υπήρχε πιθανότητα να ζήσει οι μπουνιές στο τέλος (γιατί δεν ακουμπούσε το κεφάλι του σε στρώμα η τατάμι) θα τον τελείωναν όπως και να είχε

και βασικά αυτές και μόνο δηλώνουν τη δολοφονική πρόθεση, το να χτυπάς κάποιον που βρίσκεται κάτω

σε διαφορετική περίπτωση θα μπορούσε να περάσει για ατύχημα