Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Saint Andy
#173777 Θα προτιμουσα Τριτη.

Το ατομο που εχω να προτεινω θα το περασω σημερα απο Ιερα εξεταση και μετα θα δουμε αν θα προχωρισει.

Ειπα για Η2Η ειμαι μεσα, για keepers δεν ενδιαφερομαι. Η μιση μαγια του Fantasy ειναι η βραδια του Ντραφτ, (και η αλλη μιση η τελευταια μερα οταν νικας τον ορκισμενο εχθρο σου :s_cool )
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#173868 Eβγαλες γλώσσα αναιδέστατε
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#175682 Μαλλον θα πιστολιασω το Derby για να μελετησω για το αυριανο Draft.
Παρα τη μελετη ομως πιθανολογω πως παραδοσιακα θα χω ομαδα που τα 3/4 της θα αποτελουν λαθος επιλογες :inlove: :yahoo:
Καλη σεζον παιδεςς,μη ξεχαστουμε αυριο :eat: :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#175724 Σας συνιστώ να κάνετε όλοι mock draft στον υπολογιστή από τον οποίο θα κάνετε αύριο το draft να είμαστε σίγουροι ότι όλα θα τρέξουν εντάξει.
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#175912 Μια απ'τα ίδια κι εγώ Σωκράτη, έχω κάνει 2 mock draft παρέα με τον The Answer μέχρι τώρα και αντί να παίρνω παίχτες fantasy, παίρνω συμπάθειες που θα γουστάρω να βλέπω τα ματς για να δω πως θα πάνε ... Αδιόρθωτος είμαι ... :lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#175966 :eat: :s_drinks

Εκανα Pre Draft Rankings οσους προτιμω,θα μου τους βγαζει με τη σειρα που εφτιαξα τα rankings το βραδυ στο draft?
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176335 Ο Ντουράντ μόλις έμαθε ότι θα παίζει για μένα, έκανε εμφάνιση MVP στο φιλικό. Ο Άνταμς double-double. O Ντιενγκ τα ίδια. Αμα εμπνέει ο πρόεδρας (που τον έχουν σα πατέρα τους) έτσι είναι
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#176337 Την προηγούμενη χρονιά, κάπου έβγαζε rankings των ομάδων βάσει των projected stats, για να σου δείξει που περίπου θα κυμανθείς στην σεζόν. Φέτος δεν υπάρχει αυτό ;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176420 Υπήρχε σίγουρα την ώρα του ντραφτ. Ο Νικόλας ήταν αρκετά μπροστά. Τωρα δεν ξέρω, δεν το έχω ψάξει.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176528 Tωρα τι να πω; Ότι το τελευταίο μου πικ είναι αυτό; :iconcool:

Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#176713 Εχθές τι έκανε ; Μάλλον θα του έκανε μασάζ κανένας φυσικοθεραπευτής, ούτε eurostep δεν θα μπορεί να κάνει πλέον ο παππούς. :s_biggrin

Εμένα το τελευταίο μου pick θα ξεκινάει βασικός φέτος ! :lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#176767 Θετω για στοχο σεζον να τελειώσω τη χρονια με λιγοτερους απο 5 μεγαλους τραυματισμους.Εχω την πιο "αρρωστιαρα" ομαδα νομιζω,ηδη απο τωρα εχουν μικροτραυματισμους :yahoo: (βλ MKG)
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176771
royal_airness έγραψε:Εχθές τι έκανε ; Μάλλον θα του έκανε μασάζ κανένας φυσικοθεραπευτής, ούτε eurostep δεν θα μπορεί να κάνει πλέον ο παππούς. :s_biggrin

Εμένα το τελευταίο μου pick θα ξεκινάει βασικός φέτος ! :lol:

Ο απλός λαός λέει:
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176773 Ιν αδερ νιουζ το 13ο μου πικ:

ΣΥΜΦΩΝΗΣΑΝ CAVS-THOMPSON!
82 μύρια :help: