Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Chris
#781 Greo, θα συνεχίσουμε? Ο καιρός φτάνει. Σκέφτομαι να μπω και σε μία ch.l, ελπίζω όμως πως θα θέλει να ασχοληθείς λιγότερο χρόνο, ξέρει κανείς?

Για την ιστορία, είχαμε μείνει εδώ

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#902
the_sigman έγραψε:Πως μπορώ να μπω; :s_smile

είναι κλειστή λίγκα :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#981 Eλεγα να περιμένω το παγκόσμιο.

Φέτος για να μην απογοητεύεται όποιος μένει πίσω, λέω να ξεκινήσω και μία Η2Η λίγκα.

Για fantasy ChL τα πράματα είναι πιο απλά, αλλά στο ποδόσφαιρο οι λίγκες δεν είναι τόσο πορωτικές κυρίως γιατί ελλείψει draft έναν παίκτη μπορούν να τον έχουν πολλοί
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#1476 Έκανα renew τη λίγκα και έστειλα προσκλήσεις σε όσους συμμετείχαν πέρσι.

Μέχρι τέλος του μήνα παρακαλώ όμως να έχετε αποφασίσει για να δω τι θα κάνω.

Επίσης περιμένω να μου πείτε πόσοι ενδιαφέρεστε για μία Η2Η λίγκα
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#1486 έτοιμος απο μένα :s_cool
μέσα και για Η2Η
Άβαταρ μέλους
By the_sigman
#1500 Και εγώ θα ηθελα να παίξω. Μία πρόσκληση μόνο (τα υπόλοιπα θα τα βρω) :)
Άβαταρ μέλους
By Vasilakis
#1787 Η Η2Η λιγκα τρεχει ταυτοχρονα με την ROTO με το ιδιο lineup παικτων της ημερας?
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#1794 Aυτό να πω την αλήθεια δεν ξέρω πως γίνεται. Λογικά όχι, το μόνο άσχημο θα είναι το διπλό draft.

Eνας Χαράλαμπος που μου έκανε αίτηση ποιος είναι;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#1881
Corto Maltese έγραψε:Aυτό να πω την αλήθεια δεν ξέρω πως γίνεται. Λογικά όχι, το μόνο άσχημο θα είναι το διπλό draft.

Eνας Χαράλαμπος που μου έκανε αίτηση ποιος είναι;


την γ@μήσαμε :s_rofl :s_rofl :s_rofl
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#1958
the_sigman έγραψε:Και εγώ θα ηθελα να παίξω. Μία πρόσκληση μόνο (τα υπόλοιπα θα τα βρω) :)

Στείλε μου ενα email σου για να πάρεις κι εσύ πρόσκληση
Άβαταρ μέλους
By babs1.6
#3715
Corto Maltese έγραψε:Aυτό να πω την αλήθεια δεν ξέρω πως γίνεται. Λογικά όχι, το μόνο άσχημο θα είναι το διπλό draft.

Eνας Χαράλαμπος που μου έκανε αίτηση ποιος είναι;


Κόρτο, Χαράλαμπο με λένε αλλά ως babs1.6 σου έστειλα πμ. Μην είδες το όνομα από το μέιλ μου που μου έστειλες τη τελική πρόσκληση;;

Τώρα αν κάτι χαραλάμπηδες1(1)n και λοιποί ιταλάκηδες γουστάρουν φάνταζυ, τότε ...
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#7686 Καλό το H2H αλλά θα είναι ταλαιπωρία αν θέλει 2 draft και να φτιάχνεις 2 ομάδες καθημερινά ... Εγώ τουλάχιστον δεν νομίζω να προλαβαίνω με τίποτα. Απο την άλλη, το h2H έχει το καλό οτι τα στατιστικά σου καθημερινά έρχονται σε σύγκριση με κάποιου άλλου, ενώ στο περσινό μπορεί να φέρνεις καλά αποτελέσματα για 2-3 μέρες σερί και να μην έχεις κουνηθεί ρούπι απο άποψη θέσεων ...

Απο την μια δλδ νιώθεις σαν κανονικός coach & GM, αλλά το άλλο έχει περισσότερη δράση :s_scratchhead

Δεν ξέρω, οτι θέλετε ...
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#8256 Επειδη ηδη αρκετοι ειχαν θεμα χρονου κ εγω θα προτιμουσα την πιο συντομη-ευκολη στην καθημερινοτητα επιλογη.Εννοειται ομως πως οπως και να χει θα ειμαι και φετος μεσα.Ελπιζω και πιο ενεργα :s_yes