Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#176775 Το γραψα και στο σμακ τοκ του Fantasy.
Σα να λεμε Corto εκανες την Κλοπη της χρονιας. :thumbsup: Ρισπεκ :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#176961 γενικά νομίζω ότι το roster μου θα το χαρακτήριζες αστείο. Παρόλα αυτά, εχω 4-5 μικρούς που ελπίζω να δώσουν καλά νούμερα. Το σιγουράκι είναι ότι θα είμαι τελευταίος σε λάθη και ασίστ :help:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#176969 Αυτό που δεν κατάλαβα με το draft σου και πρέπει να στο είπα και στο live είναι το λόγο για τον οποίο ρίσκαρες με τον Νοέλ. Δεν αντιλέγω ότι μπορεί να βγει ο νέος Φρύδης. Δεν το πολυπιστεύω για την παρούσα σεζόν, αλλά δεν το αποκλείω κιόλας. Αλλά διαλέγεις τελευταίος θα ξαναδιαλέξεις μετά από μισή ώρα και αντί να πάρεις Χορφορντ, Μίλσαπ, Βούκι, Γκρίφιν, Ιμπάκα (βγάζω έξω τον LMA που δεν ξέρεις τι θα κάνει μαζί με τον Τίμμυ) ρισκάρεις τόσο;

Κατά τα άλλα Γουΐγκινς μπορεί να βγει και παίκτης ΤΟΡ-20, ο Μουντιάι ενδέχεται να κάνει παπάδες, Ο Γιάννης έχει γεμάτες στατιστικές και ήταν εξαιρετικός για 6ο γύρο, αλλά από την άλλη Καντέρ δεν τον πιστεύω (γι'αυτό και πήρα τον Άνταμς), ο Τσάντλερ ερωτηματικό και αν μείνουν εκτός Play-offs θα παίζει όλο και λιγότερο σε σχέση με τον Λεν (τον οποίο επίσης πήρα ρισκάροντας) και τα βλαμμένα των Λέικερς είναι ντιπ βλαμμένα. Σα βλαμμένα βέβαια μπορούν να βγάλουν μάτια, δεν αντιλέγω.
Άβαταρ μέλους
By vasilis
#176978 Ήμουν ανάμεσα σε Γκρίφιν κ Νοέλ. Τους άλλους δεν τους εμπιστεύομαι για διαφορετικό λόγο τον καθένα. Τελικά επέξα τον δεύτερο, καθώς τον Μπλέικ τον είχα πέρσυ και είπα φέτος να κάνω μια αλλαγή :lol:

τον Καντέρ τον πιστεύω καθώς έχω μια υποψία ότι ο Ανταμς θα βγει σαπάκι φέτος :s_crazy
Τσάντλερ, άμα δεν παίξει και φέτος που δεν έχει σοβαρό ανταγωνισμό, τι να πω.

Για Γουίγκινς, Μούντια, Γιάννη και τα βλαμμένα, είναι όπως τα λες.

απο κοντούς ελπίζω Lillard και oladipo να μην με πεθάνουν στα λάθη, ενώ απο ψηλούς ελπίζω να τσιμπήσω μερικές καλές εμφανίσεις απο plumlee και Hawes.

Νομίζω είμαι κάτω απο την μέση πάντως :lol:
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#176991 Σε ποστ μου παραπανω εγραψα MKG νομιζοντας οτι αντι για τον Caldwell Pope ,ειχα τον Kidd Gilchrist.Edit σ αυτο λοιπον.

Ξαναβλεποντας λιγο τις επιλογες μου και την πορεια του draft,πρωτη φορα φετος ειμαι παρα πολυ ικανοποιημενος απο την ομαδα μου.Φοβαμαι μη με καψουν οι τραυματισμοι,αν υγιεις ομως εχω καλο υλικο σε καθε θεση.
Ευελπιστω δηλαδη να ξεφυγω απο την μιζερια της προηγουμενης σεζον :protest:

Ο Νοελ για τοσο νωρις ηταν λιγο ρισκο πραγματι γιατι πρακτικα παιρνεις ρουκι ,αλλα ποτε δε ξερεις πως θα σου βγει και μας αρεσουν τα ρισκα,οποτε ρισπεκτ :metalo:
Παντως κ εγω τον BG θα επαιρνα.

Εχει πολυ ψωμι στους ελευθερους.Με το που ξεκινησουν τα ματσακια και αρχισουν τα πρωτα δειγματα γραφης ,θα γινει σφαγη
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#298458 Πήρατε χαμπάρι ότι ξεκίνησε η λίγκα; Παρακαλώ ενημερώστε με όλοι αν δεν το κάνετε κάποια στιγμή θα σας βγάλω και θα βάλω κάποιον άλλον ενεργό ή και κανέναν. Επίσης όσοι έχετε φίλους, αδερφούς, ξαδέρφους που δεν μπαίνουν εδώ μου λέτε επίσης αν συνεχίζουν ή όχι. Θενκιου
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#298466 Mπήκα τσέκαρα κ εγώ, καλή σεζόν!!
Εχω άτομο που ξέρω οτι θέλει να συμμετάσχει φέτος σε λίγκα, οπότε αν κάποιος δεν συνεχίσει να μου πείτε να ενημερώσω τον δικό μου
Άβαταρ μέλους
By royal_airness
#298800 Όλα οκ απο μένα. Έστειλα στους 2 δικούς μου που συμμετείχαν πέρσι για να ρωτήσω αν θα συνεχίσουν. Ενημερώνω με το που λάβω απαντήσεις.
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#299094 Θύμισέ μου ποιοι είναι
Άβαταρ μέλους
By Chris
#299136 Κι εγω εξω φετος, δεν προλαβαινω ουτε να παρακολουθησω νβα, οχι να μελετησω και για λιγκα.

Εις το επανειδειν

The threepeat
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#300044
socratesn έγραψε:Mπήκα τσέκαρα κ εγώ, καλή σεζόν!!
Εχω άτομο που ξέρω οτι θέλει να συμμετάσχει φέτος σε λίγκα, οπότε αν κάποιος δεν συνεχίσει να μου πείτε να ενημερώσω τον δικό μου

Σωκράτη πες τον δικό σου ή στείλε μου email να του στείλω πρόσκληση

Το απευθείας λινκ της λίγκας είναι το: https://basketball.fantasysports.yahoo.com/nba/14494
Άβαταρ μέλους
By socratesn
#301166 Περιμένω απαντησούλα από δύο δικούς μου που πιστεύω θα ασχοληθούν ενεργά και ενημερώνω τον Corto με τα mail τους οταν αποφασίσουν(έχω δώσει deadline για την Κυριακή).
Κατά τ'άλλα ας είμαστε και λιγότεροι από πέρυσι αρκεί να είμαστε όσο το δυνατόν πιο ενεργοί :superman: