Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#125600 Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!! :thumbsup:


:x
Το κοιταξα κ απο ταμπλετ ασχετου ανθρωπου αυτο που εγραψες ,πατησα κ.κ.ε με μικρα γραμματα ,την εβγαλε την φωτο..
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#125603
giannik1977 έγραψε:Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!! :thumbsup:


Έτσι μπράβο νέε μου :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#125619
The Ace έγραψε:
giannik1977 έγραψε:Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!! :thumbsup:


Έτσι μπράβο νέε μου :metalo:


Εγω της μαθαινω για τον Σεννα και τον Αλονσο!! Αλλα δεν δειχνει να την τραβαει η Φ1 :sorry:
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#125646
giannik1977 έγραψε:Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!!


Κρίμα το παιδάκι δεν το σκέφτεσαι στην καρπαζια μια ζωή θα ναι...
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#125653
kovathe έγραψε:
giannik1977 έγραψε:Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!!


Κρίμα το παιδάκι δεν το σκέφτεσαι στην καρπαζια μια ζωή θα ναι...

θα της μαθει να βαφει καγκελα :shifty: :lol:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#125724
giannik1977 έγραψε:Προσωπικα στο παιδι μου την μονη κατηχηση που του εχω κανει ειναι στο "τι ομαδα ειμαστε;; Π Α Ν Α Θ Η Ν Α Ι Κ Ο Σ !!! :thumbsup:


:x
Το κοιταξα κ απο ταμπλετ ασχετου ανθρωπου αυτο που εγραψες ,πατησα κ.κ.ε με μικρα γραμματα ,την εβγαλε την φωτο..



και αυτος χρυσαυγιτης θα ειναι. Κρυφος, οπως η μιση Ελλαδα, μην τα ξαναλεμε :lol:
Τερμα και τελειωσε, αφου το λεει ο corto, δεν εχει καμμια διαφορα το κκε με το κατηχητικο. Η μονη διαφορα ειναι οτι στο κατηχητικο δεν λενε τα "αγωνιστικα" καλαντα, λενε τα κανονικα και δε γινεται το παιδι σου ξεφτιλα στη γειτονια. Κατι ειναι και αυτο. :svivhaha:

εμενα παντως στο ψαξιμο μου εβγαλε αυτη τη φωτο:

Εικόνα


κορτο ειναι ενταξει ή ειναι γιαλαντζι κομμουνια αυτα? :s_biggrin






Για να τελειωνουμε με το θεμα της υπερπιπας που γραφτηκε παραπανω, και το ρολο του ΚΚΕ στην εκπαιδευση, μπορειτε να διαβασετε, (οσοι αντεχετε) τον παρακατω ΟΧΕΤΟ, που ειναι ΕΠΙΣΗΜΗ θεση του ΚΟΜΜΑΤΟΣ:

http://www.komep.gr/2013-teyxos-5/to-sxoleio-kai-o-rolos-toy-kommoynisth-ekpaideytikoy-sth-diapaidagoghsh-ths-neas-genias

(για οσους βαριουνται, το concept ειναι "τα σχολεια ειναι φταγμενα απο την αστικη ταξη, οι περισσοτεροι εκπαιδευτικοι το ιδιο" αρα οι "κομμουνιστες εκπαιδευτικοι" (πρωτα κομμουνιστες και μετα ολα τα αλλα), "ΟΦΕΙΛΟΥΝ να παρεμβουν") με βιβλιογραφια απο τη χρυση εποχη του Σταλινισμου, 1937 1939




ΑΕΙ ΣΙΧΤΙΡ :rant:
Τελευταία επεξεργασία από trident1971 και 19 Ιουν 2015, 22:30, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#125730
trident1971 έγραψε:εμενα παντως στο ψαξιμο μου εβγαλε αυτη τη φωτο:

Εικόνα

κορτο ειναι ενταξει ή ειναι γιαλαντζι κομμουνια αυτα? :s_biggrin

Συριζαίος; :lipsealed:

Όσο για το wall of text...

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#125738
Zorz έγραψε:Συριζαίος; :lipsealed:



Αν κρινω απο το καροτσι και το παγουρινο, ειναι 35αρης τωρα ο τυπος... και με τετοιους γονεις, στανταρ Συριζαιος :lol:

@bill 33
θα προσπαθησω να το κοψω
EDIT.... done
Τελευταία επεξεργασία από trident1971 και 19 Ιουν 2015, 22:16, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά