Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#802998
dimviii έγραψε:εφερε η γυναικα το γατι στο σπιτι, με το που βγηκε απο το κλουβι πηγε να βγει μεσα απο την κλειστη μπαλκονοπορτα :(
Πολυ φοβισμενο,τωρα εχει 2 ωρες που ειναι χωμενο αναμεσα απο το καναπε και το σωμα του καλοριφερ. Μιλαμε οτι εχει βραχωσει σα ροφος.
Δεν ΤΟΝ πιεζουμε,το αφηνουμε να βγει μονο του ε?


Νικο Παππα ετοιμασε τη δικια σου :shifty:

Δωστου το χρονο του Ντιμη. Μεχρι το βραδυ θα εχει αρχισει τα κωλοτριψιματα απο μονο του :inlove:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#802999 Βαλε καμια λιχουδια που μυριζει εκει κοντα του και αστον μονο του να βγει. Μην περιμενεις σα λεχαρι απο διπλα και τον τρομαζεις...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803001 του εχω βαλει λιγους κοκκους ξηρα τροφη στα 30 εκατοστα απο εκει που εχει χωθει.
Δεν κουνιεται καθολου.
Ειναι κουκλι εν τω μεταξυ :inlove: .Λιγο που αναψα τον φακο απο το κινητο για να τον δω,εχει πρασινα ματια,και πλατυ κεφαλι σαν πατατα,παροτι ειναι μικρουλης.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#803003
dimviii έγραψε:του εχω βαλει λιγους κοκκους ξηρα τροφη στα 30 εκατοστα απο εκει που εχει χωθει.
Δεν κουνιεται καθολου.
Ειναι κουκλι εν τω μεταξυ :inlove: .Λιγο που αναψα τον φακο απο το κινητο για να τον δω,εχει πρασινα ματια,και πλατυ κεφαλι σαν πατατα,παροτι ειναι μικρουλης.

Αδιαφορεις μεν αλλα τον παρατηρεις. Θα βγει μονος του και θα σας πλησιασει σιγα σιγα. Δεν ζουσε σε σπιτι πριν ε;
Αν ηταν ο γιος μου θα τον βουταγε να τον αρχισει στα χαδια να ξεψαρωσει γρηγορα :lol:


@ George_Prix, η δικια μου μολις τελειωσε με τον πρωτο οιστρο της και τον Μαρτιο θα στειρωθει.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803005
Νίκος Παππάς έγραψε:Αδιαφορεις μεν αλλα τον παρατηρεις. Θα βγει μονος του και θα σας πλησιασει σιγα σιγα. Δεν ζουσε σε σπιτι πριν ε;

οχι σε εργοστασιο ηταν.Η μαμα χαθηκε μολις απογαλακτιστηκε ειπε ο φυλακας που το προσεχε.Ειχε αλλο ενα αδελφακι που πεθανε.
Νίκος Παππάς έγραψε:Αν ηταν ο γιος μου θα τον βουταγε να τον αρχισει στα χαδια να ξεψαρωσει γρηγορα :lol:

μωρε και εγω αυτο θελω να κανω,αλλα φοβαμαι μην τον φοβησω και αλλο.

Εκλεισε η γυναικα μου την αλλη Παρασκευη ραντεβου σε κτηνιατρο του Δημου,θα του κανουν ελεγχο,αν χρειαστει εμβολιο,θα γινουν χαρτια υιοθεσιας,θα τσιπαριστει,βιβλιαριο υγειας κλπ.
Ολα αυτα δωρεαν μας ειπαν.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#803006 Ε, βουτα τον τοτε. Χαδια, γλυκολογα, δειξ' του την αμμο του, τετοια.

Αυριο μπανιο γιατι θα εχει ψυλλους , θα τους δεις να τρεχουν στο τριχωμα του πανω. Μην φρικαρει η συζυγος ε!

Αν ειναι 2 μηνων παρε μια αμπουλα γατας stronghold για να φυγουν τα εξωτερικα παρασιτα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803008 σηκωσα καναπε και τον ξεβραχωσα,πηγα να τον πιασω και απο την τρομαρα του μου εκανε 4-5 γρατζουνιες.Δεν αγριευεται,απλα ειναι χεστης.Αρχισε να κλαιει το κακομοιρο.
Τωρα εχει κατσει κατω απο μια καρεκλα ,του εβαλα φαγητο διπλα δεν ακουμπαει τιποτα.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#803010
dimviii έγραψε:σηκωσα καναπε και τον ξεβραχωσα,πηγα να τον πιασω και απο την τρομαρα του μου εκανε 4-5 γρατζουνιες.Δεν αγριευεται,απλα ειναι χεστης.Αρχισε να κλαιει το κακομοιρο.
Τωρα εχει κατσει κατω απο μια καρεκλα ,του εβαλα φαγητο διπλα δεν ακουμπαει τιποτα.


1) Το μαγικο πιασιμο ειναι απο το σβερκο. Μην το φοβασαι καθολου δεν ποναει. Απλα πιαστο με ολη τη χουφτα οχι με 2 δακτυλα.
2) Βαλτο με τη μια στο στηθος σου με ελαφρια πιεση στην πλατη και αρχισε να το χαιδευεις.

1-2-5 αυτο ηταν. Η δικια μου ηταν αγριμι σαν τη μανα της (που δεν πλησιασαμε ποτε). Για να την πιασω τις πρωτες μερες και να τη σηκωσω απο την κουτα που τα ειχαμε (ο αδερφος της λαπας) και να κανω το σβερκωμα που σου λεω, μονο με το γαντι απο το μηχανακι το επιχειρουσα.
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#803012
George_Prix έγραψε:
1) Το μαγικο πιασιμο ειναι απο το σβερκο. Μην το φοβασαι καθολου δεν ποναει. Απλα πιαστο με ολη τη χουφτα οχι με 2 δακτυλα.
2) Βαλτο με τη μια στο στηθος σου με ελαφρια πιεση στην πλατη και αρχισε να το χαιδευεις.

.

Που 'σαι Μητσο, Απο τον σβερκο αλλα χωρις αυτον ε; Το δερμα μονο, μην το πνιξεις το γατακι; :lol:

Απο εκει τα πιανει κι η μανα τους, δεν πονανε.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803017 κατω απο την καρεκλα ακομα.Πηγα τον χαιδεψα κανα 2λεπτο στην αρχη εκλαιγε,μετα σταματησε,αλλα ηταν σφιγμενος.
Τουλαχιστον τωρα εκει που ειναι μας βλεπει να μας συνηθιζει,βλεπει και τον χωρο,γιατι εκει που ηταν δεν εβλεπε τιποτα.
η κορη των ματιων παιζει να εχει γινει ολο το ματι. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#803097 το επιασα και το εβαλα στο κρεβατακι του.Το κρεβατακι του ηταν στο σαλονι σε αποσταση 3 μετρων απο εμας,και ειχε οπτικη επαφη με εμας.
Ηταν φοβισμενο,νυσταζε,εκλεινε τα ματια του για λιγα δευτερολεπτα αλλα τα ανοιγε ξανα.Δεν κουνιοταν στο κρεβατακι του,ηταν ξαπλωμενο,απλα χαμηλωνε το κεφαλι οταν γλαρωνε.Παντα μας κοιταζε,μια εμενα μια τη γυναικα.Λιγες φορες παρατηρουσε τον χωρο.
Πηγα για υπνο κατα τις 9,30 ημουν λιωμα απο το ταξιδι.Εμεινε η γυναικα μου μεχρι τις 11,30 και ηταν στο κρεβατακι του ακινητο οπως νωριτερα.
Στις 12 ανεβηκε ο γιος μου που ειχε διαλειμα απο την δουλεια ελειπε απο το κρεβατακι του.
Ξυπνησα για ψιλο κατα τις 4,30 πηγα κατω αφαντο απο το κρεβατακι του.Ειχε παει ομως για χοντρο και ψιλο.Δεν ειχε φαει καθολου,ειχα σημαδεψει τη τροφη για να δω αν θα φαει.Ουτε νερο πρεπει να ειχε πιει.
Στις 7 ξυπνησα παλι αφαντο.Ειχε ξαναπαει ομως για κακα γιατι ειδα ξανα αλλαγμενη την αμμο απο την προηγουμενη φορα.
Μην τα πολυλογω το γατι ειναι εξαφανισμενο,εχουμε σηκωσει καναπεδες,τραβηξαμε ψυγεια,κουζινες δεν υπαρχει πουθενα.
Εχουμε ψαξει παντου,πανω απο τα ντουλαπια της κουζινας,μεσα σε ανθοδοχεια δεν υπαρχει πουθενα.
Παω να σκασω. :(
Ολα κλειδωμενα,ο γιος δεν βγηκε απο το σπιτι οταν σχολασε στις 2 το πρωι,πορτες πατζουρια ολα κλειδωμενα.
Τι να πω ρε γμτ...