Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#659099 :lol: οντως κανει δουλεια.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#659531
sknipper έγραψε:Ήρθε σπίτι μας η μικρούλα. Αφού της ρίξαμε ένα μπανάκι για το καλώς ήρθες ξεκινήσαμε διαδικασίες to know us better.Εικόνα


Καλως τη δεχτηκατε!

Η φατσα ειναι λιγο ξυνη βεβαια, σαν να σας ριχνει μπινελικια για το μπανιο :lol:
Άβαταρ μέλους
By Obelix
#659532 Καλωσήρθε το κουκλάκι skniper

Μεγαλώνει, ομορφαίνει και μας τρελαίνει.ΕικόναΕικόναΕικόναΕικόνα

< Note 9 >
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#659542 κουκλακια και τα δυο! :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#659547
George_Prix έγραψε:Μπουσσε εχει αρχισει και παιρνει το γατι σου τα αναβολικα του Τζι ή μου φαινεται? :lipsealed:



8 κιλά είναι και 12μιση ετών.. Ανεβαίνω ζυγαριά μαζί της και χωρίς.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#659549
Giuseppe Busso έγραψε:
George_Prix έγραψε:Μπουσσε εχει αρχισει και παιρνει το γατι σου τα αναβολικα του Τζι ή μου φαινεται? :lipsealed:



8 κιλά είναι και 12μιση ετών.. Ανεβαίνω ζυγαριά μαζί της και χωρίς.


Κουκλα ειναι φιλε! Αυτο το ασπρο αναμεσα στα ματια μου αρεσει :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#659552 Ευχαριστώ Ζορζ. Και αυτό από το δρόμο το μάζεψα. Κάτω από μια Corolla. Μου έβγαλε την πίστη για να την πιάσω από το φόβο της.
2 μηνών, Απρίλη του 2008, πασχαλινές ημέρες περίπου.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#659558 Μοιάζει εκπαιδευμένη στο τουαλετικό θέμα, της δείξαμε το μέρος και πάει εκεί. Βασικό αυτό και χαίρομαι ιδιαίτερα, με ανησυχούσε το θέμα.
Στον ύπνο δεν είναι ξεκάθαρο ακόμα ούτε πού θέλει να κοιμηθεί, κυρίως στο κρεβάτι μας την έβγαλε, ούτε πότε, από τις 5 παρά το πρωί στο πόδι.
Πως την κάνουμε να αποφεύγει τα καλώδια, τα ξύλινα πόδια, τις υφασμάτινες καρέκλες κλπ; Άκουσα ότι αποφεύγει τα μέρη που μυρίζουν λεμόνι και αν περάσω τα μέρη αυτά με σιτρονέλα θα τα αποφεύγει. Ισχύει;

Τα νύχια άλλος μου λέει να τα κόψω 3 μηνών (από τώρα δηλαδή) αλλά η κυρία που μας την παρέδωσε είπε για 1 χρόνο(!) όχι κόψιμο.
Από φαγητό δεν έχω βγάλει άκρη, θα στηριχτώ στις οδηγίες των κουτιών. Είναι 3+ μηνών και τη ζύγισα στα 1,6κιλά. Μας είπε ότι θα γίνει μεγάλη.
Μας είπε για μια φορά κάθε 2-3 μήνες να της δίνουμε λίγο ωμό κρέας μοσχαρίσιο για να γυμνάζει τα σαγόνια να μην κάνει χοντρά προγούλια.
Μας είπε για γάλα ειδικό για γάτες, μόνο αν θέλουμε, μια φορά το μήνα.
Και μας είπε 1-2 φορές το χρόνο καθάρισμα τα αυτιά με οξυζενέ.
Τι λέτε;
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#659559 Δεν είναι ακριβώς δικά μου αλλά αφού τα ταιζω, τα ξετσιμπλιαζω, τα θεωρώ και δικά μου!

Ο άσπρος πολυ μούρη. ΕικόναΕικόνα

Από το Redmi Note 8 Pro