Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By fokion
#353406 Marley funs updated!!!!!!!!!!!!
Ειχε γεννεθλια η 3η κορη... ( ναι ναι ναι :lol: :lol: :lol: :lol: ) εξ ου και το πρινσες!!!

ο σκυλος μου ΔΕΝ ειναι gay :metalo: :metalo: :metalo: :metalo: :metalo:

Εικόνα

εκπληκτικό πως μεγαλωνουν σ' ενα μηνα.............
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#353408 Εικόνα
https://www.facebook.com/Woof-442800435866138/?fref=nf
ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΣΤΟ ΑΛΣΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ!!
Όσοι έχετε φαει πόρτα με τα σκυλάκια σας στο Άλσος Περιστερίου, ελάτε αύριο Τρίτη 17/01/2017 έξω από την πύλη στις 14:30 και σας δίνω τον λόγο μου, θα κάνετε την πρώτη σας βόλτα μέσα στο άλσος με το σκυλάκι σας.

Αν δεν είμαι εκεί, με περιμένετε. Δεν κάνει κανείς τίποτα αν δεν έρθω!!

Και φυσικά η πρόσκληση ισχύει για όποιον θέλει. Πάρτε τα σκυλάκια σας κι ελάτε!

ΠΡΟΣΟΧΗ!!!!
ΕΝΝΟΕΙΤΕ ΟΤΙ Ο ΣΚΥΛΟΣ ΣΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕ ΛΟΥΡΑΚΙ, ΔΙΠΛΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΦΡΟΝΤΙΣΕΤΑΙ ΝΑ ΜΑΖΕΨΕΤΕ ΤΙΣ ΑΚΑΘΑΡΣΙΕΣ ΤΟΥ!!!

Όποιος δεν είναι 100% νόμιμός όπως αναφέρω πιο πάνω, δεν μπαίνει μέσα και εννοείτε δεν έρχεται μαζί μου. Μόνο σωστούς σκυλογονείς με τα σκυλάκια τους θέλω δίπλα μου. Να επιβάλουμε το νόμο, και να δώσουμε το καλό παράδειγμα και τον πολιτισμό!

Δουλευω γμτ :(
Τελευταία επεξεργασία από Geo f1 και 16 Ιαν 2017, 21:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By otso
#353428 και λογω του ζωου που κατεχει .εχω σωσει 10αδες ζωα αλλα πιστευω οτι αυτη η ρατσα δεν πρεπει να υπαρχει ,εξ αλλου κατασκευασμα ειναι για συγκεκριμμενο λογο . και ναι το τι ζωο εχεις δειχνει και το τι ανθρωπος εισαι οπως και η εμφανιση σου εχει ενα σκοπο και δεν πρεπει να το προσπερναμε .
ουτε αυτος ο τυπος ουτε οι κυρατσες μας αντιπροσωπευουν.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#353445
fokion έγραψε:
Εικόνα


πολυυυυυυυυυ ομορφος!! :inlove: να τον χαιρεσαι!!
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#379981 Τετράποδο κατοικίδιο δεν είχα ποτέ, μόνο κάτι παπαγαλάκια και καναρίνια που έπαιρναν οι γονείς
μου όταν ήμουν πολύ μικρός. Ένας φίλος που δουλεύει σε καφετέρια μου είπε ότι η γάτα ''του μαγαζιού''
γέννησε 6 μικρά και έχουν πάρει τα 3 κάτι γνωστοί. Πήρα κι εγώ λοιπόν έναν κανελλί γατούλη περίπου
25 ημερών, τον ονόμασα Pieter επειδή έχει ίδιο χρώμα τρίχωμα με έναν κοκκινοτρίχη Ολλανδό γνωστό
μου :lol: Ζυγίζει μισό κιλό με το ζόρι και είναι αρκετά ήσυχος, θα τον πάω σε γιατρό αύριο.

Εικόνα
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By bihlas87
#379987 Λίγες ώρες τον έχω, προσπάθησα να τον ταίσω με μια μεγάλη σύριγγα αλλά δεν το έπινε, πίνει λίγο
με το ζόρι από κουπάκι. Για το δεύτερο δεν ξέρω, έχω απλώσει αρκετό χαρτί κουζίνας στο κουτί
αλλά μέχρι τώρα δεν έχει κάνει τίποτα. Θα ρωτήσω αύριο το γιατρό πως πρέπει να τον ταίζω, δεν
ξέρω που παν τα τέσσερα. Είναι τόσο μικρό που καθόταν στο μπούτι μου και δεν το καταλάβαινα,
θα σηκώνομουν και θα έπεφτε κάτω.
Τελευταία επεξεργασία από bihlas87 και 27 Μαρ 2017, 23:21, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By g8777
#379988 Μπιχλα δινω στο γατακι 42 ημερες πριν παθει κιρρωση του ηπατος.
Τεσπα, ας μην γινομαι αντιχριστιανος, να ζησετε, καθε ευτυχια. :inlove:
Τελευταία επεξεργασία από g8777 και 27 Μαρ 2017, 23:23, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά