Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#679671 Τα καρύδια δεν είναι τίποτα, ο δικός μου εκτός από καρύδια, που βρίσκει σπάνια, τρώει και τα χαρούπια που πέφτουν από τα δέντρα, αν δεν έχει γύρω γύρω πηδάει και στο χαμηλότερο κλαδί να αρπάξει κανένα. :lol:

Του έδινα κι εγώ dental sticks αλλά τα σταμάτησα γιατί δεν είναι και ότι καλύτερο, τα εξαφάνιζε σε 2 λεπτά.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#679677
fokion έγραψε:Απεξω απεξω σου λεει οτι καλα τα καρυδια φερε και το υπολοιπο μελομακαρονο τωρα :) :) :) :)


H μεγάλη πλάκα είναι η ομοιότητα στην συμπεριφορά με τον 10μηνών γιό μου, αρέσει και σε αυτόν αρέσει να μασουλάει χαρούπια :lol:

Του χρόνου θα τους αμολάω στα χωράφια να μαζεύουν χαρούπια μου φαίνεται :s_inlove
Άβαταρ μέλους
By glf
#679678 Βρε τα καρύδια αυτά είναι φανταστικά και φρέσκα δε λέω. Αλλά να φάει και τσόφλι;;;
Μπα θέλει να την προσέχω μέχρι να μάθει τη ζωή στο χωριό.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#679680
glf έγραψε:Βρε τα καρύδια αυτά είναι φανταστικά και φρέσκα δε λέω. Αλλά να φάει και τσόφλι;;;
Μπα θέλει να την προσέχω μέχρι να μάθει τη ζωή στο χωριό.


Πλαστικό, αλουμινόχαρτο, φελιζολ, σιλικόνη, δέρμα, σόλες από παπούτσια είναι μερικά από αυτά που τρώει-έχει φάει κατα καιρούς χωρίς να τον πάρω χαμπάρι τα τσόφλια από τα καρύδια παίζει να είναι healthy vegan επιλογή. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By glf
#679722 Ε και φίλη με ένα μικρό σκυλάκι διαολακι τα ίδια ακριβώς κάνει και ο δικός της.
Τώρα γύρισα από μεγάλη βόλτα να δει φο χωριό και τα σκυλιά.
Μαζεύτηκε ψιλοπαρεα από δύο αδέσποτα και στα χωράφια την έλυσα να πέσει και λιγο κυνήγι.
Το πιο μικρό αδέσποτο τη.. φοβήθηκε έτσι που σπρινταρει και στρίβει και ήρθε σε μας για... προστασία αχααχαχα.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#679727 Μην ξεχνάς ότι είναι ...σκύλος. Δεν ξέρω πώς την είχαν μάθει πριν, αλλά τώρα με την αλλαγή του περιβάλλοντος θα προσπαθήσει να επιβληθεί και να κερδίσει υψηλότερη θέση στην αγέλη. Ναι, κι εμείς σκύλοι είμαστε για τα σκυλιά και μας θεωρούν μέλη αγέλης. Εκπαιδευτές μου τα έχουν πει αυτά..
Άβαταρ μέλους
By gianik
#679728 Δηλώνω άσχετος από 4ποδα , αλλά νομίζω το οτι ειναι γένους θηλυκού ειναι καλό όσον αφορά τον χαρακτήρα , την αγέλη κλπ.. :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By glf
#679730 Ναι ποτέ δε δέχομαι να νιώθει ο σκύλος ότι είναι ο Άλφα μπροστά μου. Ούτε σε σκυλιά από φίλους.
Όπως έχω ξαναπεί ξέρω από λυκόσκυλα. Βασικά και τα δύο που πέρασαν διαδοχικά από την παιδική μου ηλικία ήταν και αρσενικά.
Αυτή εδώ είναι τελείως χαδιάρα και βολική. Έχω αρχίσει να την.. παίζω και λίγο πιο δυνατά, να τη σπρωχνω κτλ για να πάρει και θαρρος και την αρέσει.
Μάλλον με έχει ξεχωρίσει σε σχέση με τις γυναίκες του σπιτιού... Κατεβαίνω στο υπόγειο και τις μισές φορές θα κάνει οτι κλαψουριζει στο χαλαρό, θέλει να ρθει.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#679740 αυτο με τα χαρουπια δεν ειναι περιεργο,τα ετρωγε και ο δικος μου. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mirage
#679750
glf έγραψε:Μαζεύτηκε ψιλοπαρεα από δύο αδέσποτα και στα χωράφια την έλυσα να πέσει και λιγο κυνήγι.
Το πιο μικρό αδέσποτο τη.. φοβήθηκε έτσι που σπρινταρει και στρίβει και ήρθε σε μας για... προστασία αχααχαχα.

Σοβαρά τώρα όλα αυτά ε; Μπράβο!
Άβαταρ μέλους
By glf
#679759 Σκυλίσια ζωή.. Ήπιε νερό, έφαγε προχτεσινα μπιφτέκια με τα γαριδάκια της, ξαναηπιε και τώρα ήρθε και νιρβανιασε...
5 λεπτά τη χαιδευα και τον ψιλοπηρε.
Και την έβγαζε φώτο η μικρή.ΕικόναΕικόναΕικόνα