Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#679308 κουκλι ειναι!!
βαλε φωτος βρε τσιγγουνη :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By glf
#679322 Άστρα... Έτσι τη βγάλανε και θα το κρατήσουμε.

Τώρα την έχω παρέα στην αυλή. Περιμένω 3 κομμάτια μεταλλικό φράχτη για να κλείσει η μισή αυλή για playground..ΕικόναΕικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#679328 κουκλα! ειχα ριξει απιστευτο παιχνιδι με μια ολοιδια ενος γνωστου στο Κιατο.
Άβαταρ μέλους
By gianik
#679336 Κουκλι ειναι..
Να την χαίρεστε..
Για πες εντυπώσεις των παιδιων;; πως αλληλεπιδρά μαζί τους;
Άβαταρ μέλους
By glf
#679346 Είναι πολύ φιλικό με όλους. Παιδιά και μεγάλους.
Την εκανα και μια πρώτη γνωριμία με τα αδέσποτα του χωριού να δω αντιδράσεις.
Το δικό μου ούτε που θέλει να παίξει τον μάγκα, μόνο να μυρίσει τα άλλα.
Βέβαια επειδή τα αδέσποτα ήδη με ξέρουν γιατί τα διώχνω από την αυλή, είμαι 'προστατης' του δικού μου κατά τη γνωριμία..

Τα λέω όπως έχω μάθει μόνος πως φέρονταν τα λυκόσκυλα που είχα σαν παιδί..
Άβαταρ μέλους
By Chris
#679352
glf έγραψε:Παραλάβαμε και μεις το ζωντανό. Νέες εμπειρίες. Εγώ δεν είχα ποτέ σκύλο στο σπίτι και η υπόλοιπη οικογένεια δεν ξαναείχε σκύλο...Εικόνα


Απο την σταση της εδω κανει μπαμ πως ειναι γαμω τα παιδια, να την χαιρεστε!
Άβαταρ μέλους
By glf
#679376 Ευχαριστώ, ελπίζω σε 1-2 μέρες να βγάλω και την πρώτη φώτο με τζάκι αναμμένο.

Α ήδη έμαθε να δίνει μια μια τις... πατούσες να τις κάνουμε με ένα μωρομαντιλο... Όταν ανεβαίνει απο τον κήπο.
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#679381
glf έγραψε:Ευχαριστώ, ελπίζω σε 1-2 μέρες να βγάλω και την πρώτη φώτο με τζάκι αναμμένο.

Α ήδη έμαθε να δίνει μια μια τις... πατούσες να τις κάνουμε με ένα μωρομαντιλο... Όταν ανεβαίνει απο τον κήπο.
Εικόνα
Κουκλα. Να σας ζήσει!

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By glf
#679670 Στον κήπο έχω μια καρυδιά. Τα έχω μαζέψει αλλά όλο και πέσανε κάτι τελευταία.
Χθες πήγε και τα δάγκωσε, τα έσπασε και έφαγε κιόλας.
Την είδα και τη μάζεψα αλλά με κουφανε, δεν το έχω ξαναδεί..
Από τα κομμάτια που είδα, παίζει να φαγε και τσόφλι, αυτό με κουφανε.
Και χθες την έδωσα το πρωί και ενα dental stick γιατί βλέπω ότι θέλει κάτι τέτοιο.
Το έσπασε και το έφαγε σε λιγότερο από λεπτό. Δλδ είχε κάνει μια εξάσκηση τα δόντια το πρωί, και το απόγευμα πήγε για.. καρύδια..