Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#490139 γιατι φιμωτρο? τοσο αγριος ειναι? :lol:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#490144 Αγριος με τους κακους, τους ξενους που ερχονται στο σπιτι και μονιμως στην πεθερα μου! :lol:
Ακολουθει μια συγκεκριμενη ιεροτελεστια οταν ειμαι παρων.
Αρχικα γαυγιζογρυλιζει αγρια πριν μπουν στο σπιτι,
Μετα αφου τους υποδεχτω, τους μυριζει και τους αφηνει στην ησυχια τους επιτηρωντας τους διακριτικα.
Αν σηκωθουν να πανε προς την τουαλετα, τους ξαναπροειδοποιει γαυγιζοντας μην μας κλεψουν το σαπουνι! :lol:
Το φιμωτρο ειναι για επισκεπτες που θα μεινουν πολλες ωρες και τον φοβουνται (η εχουν πιτσιρικια) για να νοιωθουν καπως ασφαλεις!
Συν για τις επισκεψεις της αδερφης μου που φοβαται παθολογικα ολα τα σκυλια. :s_dunno
Επισης για περιπτωσεις που υπαρχει πολυς κοσμος συνωστισμενος και μπορει καποιοι να φοβουνται! (Πχ πλοια)
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#490148 τι ρατσα ειναι?
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#490150 Ημιαιμος ειναι. 36 κιλα, 7 χρονων και κατι.
Υποθετω απο την συμπεριφορα και την εμφανιση, ελληνικος ποιμενικος με καποιο κυνηγοσκυλο.
Τον βρηκα μαζι με αλλα δυο, πριν επτα χρόνια, σ ενα βουνο στην Βυτινα, που ηθελε να μαζεψει χορτα η κυρα μου και τελικα μαζεψαμε τρια κουταβια! :lol:
Τελευταία επεξεργασία από Y.V και 28 Φεβ 2018, 22:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#490151 :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#490159
Geo f1 έγραψε:Εχει παει και στα Αθηκια ο κυριος!!


Ω! Ναι! :thumbsup:
Οταν ηταν ενα περιπου χρονακι, με εξαιρετη φιλόξενια! :) :) :)
Άβαταρ μέλους
By Y.V
#490184 Εδω ειναι ενα μεσημερι που ειχε ερθει ντελιβερας η κουριερ δεν θυμαμαι!
Τον κραταγα απ το κολαρο για να μην τον...προυπαντησει, σε διπλανο δωματιο! :lol:
Βαλτε ηχο!

https://drive.google.com/file/d/0B54EUG5G4kHHSEdCRlBjTmZxYjkybldqNTBTOWxwaTk2b3hn/view?usp=drivesdk
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#490190 xaxax σε βιντεακι θα ηταν ωραιο. :lol: να βγαζει και δοντια. :inlove:
Άβαταρ μέλους
By bebes
#490201 Τριών Ιεραρχών μας επισκεύθηκε ο μουργάκος στη δουλεια μου (είμαστε "εξοχή") :inlove:
Τον τάισα τον πότισα και αφου έμεινε την πρωτη εβδομάδα, τον πηγα στον κτηνίατρο.
Εικόνα
εδω μετά απο εναν μηνα που έμεινε σε μας, βόλτα ξανα τον κτηνίατρο για το 2ο εμβόλιο
Εικόνα

Λέω "έμεινε" γιατι είχαμε ξανα σκυλάκια, αλλά έφευγαν. Αυτός για την ώρα μένει και πρεπει να πηγαινω καθημερινα για τάισμα και τα σχετικά :shifty: