Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#453070 Υπάρχουν άνθρωποι (να τους κάνει ο θεός ανθρώπους - έκφραση είναι δεν πιστεύω σε θεούς) που τα ζωντανά τα βλέπουν κάτι σαν έπιπλα. Αν σπάσει κανένα πόδι μπορεί και να μην αξίζει να επισκευαστεί. Εκεί καταλαβαίνεις την αχρειότητα του θεωρητικά ανώτατου είδους του πλανήτη... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:
Άβαταρ μέλους
By fokion
#453071
REALZEUS έγραψε:Υπάρχουν άνθρωποι (να τους κάνει ο θεός ανθρώπους - έκφραση είναι δεν πιστεύω σε θεούς) που τα ζωντανά τα βλέπουν κάτι σαν έπιπλα. Αν σπάσει κανένα πόδι μπορεί και να μην αξίζει να επισκευαστεί. Εκεί καταλαβαίνεις την αχρειότητα του θεωρητικά ανώτατου είδους του πλανήτη... :thumbsdown: :thumbsdown: :thumbsdown:


Δε θα το πιστευα - μεχρι που το ειδα στη πορτα μου..... τελος παντων.....

τι 3 τι 4 :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
εγω παντα ενα τσουβαλι σκυλοτροφή θα παιρνω :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#453110 στην τελευταια φωτο εχει διπλωσει το μαγουλο από την ξαπλα :inlove: :lol:
Άβαταρ μέλους
By REALZEUS
#453188
dimik έγραψε:Αυτά είναι... σκυλίσια ζωή


Έχουν βρει το νόημα της ζωής. Βλέπω και την δικιά μου. Μαμ, κακά και νάνι μόνο. Άσε τους χαζούς τους άτριχους πιθήκους να ανησυχούν για όλα τα άλλα... :s_sarcastic
Άβαταρ μέλους
By fokion
#453199 παρεμπιπτοντως που λενε σημερα ( ναι ηταν ανοιχτα ) το Μαρλει για "περιποιηση τριχωματος" σε ενα πολυ ωραιο χωρο στο γερακα με ευγενεστατο προσωπικό ΠΟΛΥ περιποιητικό με το ζωο.
( Και οχι δεν τον ανοιξα εγω :) :) :) )
μεχρι 15/12 κανει και "ειδικές τιμες γνωριμίας" καθοτι τωρα ανοιξε...

Info με pm γιατι φανταζομαι θα καταπατησω καναδυο ορους του φορουμ αμα βαλω ονομα... ε καλοι μου admin???