Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By SIHCTR
#530975 :inlove: :metalo: :ninja: :offtopic:

Ήμουν το 2009, νίκησε ο Κίμαρος αν θυμάμαι καλά τότε! Τώρα τι να κάνω να πάω να ακούσω τις ηλεκτρικές σκούπες...

Όταν μεγαλώσει λίγο ακόμη ο μικρός (τριών χρονών τώρα), θα ξαναρχίσουν οι επισκέψεις στις πίστες!

edit: Α ναι, έτρεχε και ο Badoer τότε, ο πιο ευτυχισμένος άνθρωπος του κόσμου όπως τον έκοψα! Πάμε στην TV τώρα..
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#532233 Πήρα αυτό το μαραφετι

Keyless Go Schutz Autoschlüssel, MONOJOY Auto Signal Keyless Schlüsseletui Funkschlüssel Abschirmung, RFID Key Safe Strahlenschutz Tasche (2 Packung) https://www.amazon.de/dp/B076KZF645/ref ... IBbBF7Z4GB

Και πραγματικά όταν έχεις το κλειδί μέσα, πιάνεις το χερούλι της πόρτας και δεν ξεκλειδώνει.
Είχα πάρει ένα κινέζικο σε κλάσμα της τιμής.. Πεταμένα λεφτά...
Άβαταρ μέλους
By nEK
#532537
KiloMeater έγραψε:Πήρα αυτό το μαραφετι

Keyless Go Schutz Autoschlüssel, MONOJOY Auto Signal Keyless Schlüsseletui Funkschlüssel Abschirmung, RFID Key Safe Strahlenschutz Tasche (2 Packung) https://www.amazon.de/dp/B076KZF645/ref ... IBbBF7Z4GB

Και πραγματικά όταν έχεις το κλειδί μέσα, πιάνεις το χερούλι της πόρτας και δεν ξεκλειδώνει.
Είχα πάρει ένα κινέζικο σε κλάσμα της τιμής.. Πεταμένα λεφτά...

Δηαλδη τι κανει αυτο?
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#532551 Μπλοκάρει την ανεπιθύμητα αντιγραφή καρτών κ κλειδιών με ασύρματη τεχνολογία.. Έχει κ πορτοφόλια με τέτοια τεχνογνωσία για τι; κάρτες που έχουν σύστημα αν επαφής συναλλαγής. Είναι εξαγωγές στην αντιγραφή. Έχει κ ενα βίντεο που κάποιου του αντέγραψαν το κλειδί που το είχε μέσα στο απιτι(σε κάποιο έπιπλο στην εισοδο)

< Note >
Άβαταρ μέλους
By dekouk
#532553
dekouk έγραψε:Μπλοκάρει την ανεπιθύμητα αντιγραφή καρτών κ κλειδιών με ασύρματη τεχνολογία.. Έχει κ πορτοφόλια με τέτοια τεχνογνωσία για τι; κάρτες που έχουν σύστημα αν επαφής συναλλαγής. Είναι εξαγωγές στην αντιγραφή. Έχει κ ενα βίντεο που κάποιου του αντέγραψαν το κλειδί που το είχε μέσα στο απιτι(σε κάποιο έπιπλο στην εισοδο)

< Note >
https://youtu.be/bR8RrmEizVg

< Note >
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#532560 Ναι κάτι τέτοια σκηνικά με αγχωνουν... Η ας πούμε είσαι σε μια καφετέρια/εστιατόριο.... Στο κάνουν transmit με relay για πλάκα και μην τον είδατε τον Παναη....παίζει άλλο βίντεο που δείχνει ότι άπαξ και ξεκινήσουν τα keyless, και να μην έχεις κλειδί μέσα (πχ το πετάς έξω) δε σβήνουν απλά σου βγάζει ένδειξη....bye bye δηλαδή...
Τώρα μόλις βγαίνω, κλειδωνω και το βάζω στη θήκη αυτή....radio silence
Άβαταρ μέλους
By elteo
#532566 Θυμάμαι ότι αν απομακρυνθεί από το κλειδί το όχημα μετά από λίγο σβήνει.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#532573
elteo έγραψε:Θυμάμαι ότι αν απομακρυνθεί από το κλειδί το όχημα μετά από λίγο σβήνει.
Nope, δεν σβήνει. Δεν είναι καλό να σου σβήσει το αμάξι πχ στην εθνική μέσα επειδή χάλασε το κλειδί ή ο δέκτης. Βγαίνει μήνυμα αλλά το αμάξι λειτουργεί κανονικά μέχρι την επόμενη φορά που σβήσεις/βάλεις μπρος.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#534592 Έχει νόημα το prime σε international shipping? Σου δίνει δλδ τα προνόμια όπως πχ αυτό που κάνει ο kM δοκιμή και επιστροφή; :hmmm:
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#534600
Dimitris_P έγραψε:Έχει νόημα το prime σε international shipping? Σου δίνει δλδ τα προνόμια όπως πχ αυτό που κάνει ο kM δοκιμή και επιστροφή; :hmmm:
Δε Νομίζω, το δικό μου Prime παίζει μόνο Γερμανία Αυστρία πχ. Αν είχα αμερικανικό από το com η co.UK δεν έχεις τα benefits
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#534607 Κατάλαβα τι λες αλλά νομίζω ότι είναι διαφορετικό απ'αυτό που εννοούσα.
Εσύ μάλλον λες ότι αν έχεις prime account στο uk δεν μπορείς να το χρησιμοποιήσεις στο de, σωστά;

Εγώ έχω στο .uk και ερωτώ αν μπορώ να χρησιμοποιήσω τα προνόμια του prime όντας στην Ελλάδα, αφού δεν έχει αποθήκες εδώ η Amazon, εκτός αν δεν παίζει κανένα ρόλο αυτό :hmmm: Δεν έχω διαβάσει για κάποιον τέτοιο περιορισμό, απλώς θέλω να το επιβεβαιώσω πριν προβώ στην ανανέωση του prime (είχα κάνει δοκιμαστικό και μου πήρε και τον επόμενο μήνα και τώρα λήγει)
Άβαταρ μέλους
By dimik
#534609 Το είχα για έναν χρόνο ξεχασμένο μετά από δοκιμαστική περίοδο. Το πήρα χαμπάρι τελευταίο μήνα όταν έστειλαν mail για ανανέωση, το διέκοψα και μου επέστρεψαν και τα λεφτά.

Κανένα πλεονέκτημα εκτός από κανένα prime offer που και πάλι δεν αξίζει.

< >