Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By iliasp
#463608 Ξερει κανεις ποιος κανει παραδοση Colissimo στην Ελλαδα; Ελτα ή ελτα κουριερ; Καπου στο νετ ειδα και παραδοση απο acs αλλα αυτο μπορει και να ηταν chronopost
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#463778 Σε συνέχεια όσων γράφτηκαν πριν,έστειλα σήμερα email και στους πωλητές αλλά και στο support του amazon γιατί υποτίθεται μέχρι χθες θα είχαν σταλεί από αυτούς.
Όλοι οι πωλητές μου απάντησαν ότι τα προϊόντα τα έχει η αποθήκη του amazon και να επικοινωνήσω με εκείνους.Τώρα λοιπόν περιμένω κάποια απάντηση ή κίνηση σήμερα από τους δεύτερους.
Για να δούμε.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463782 Εντωμεταξυ σημερα εκατσα και ασχοληθηκα λιγο να δω τι γινεται με το Mi band 2.


Εικόνα

Γινονται πραγματακια στα τελωνεια απ οτι βλεπω. :s_sarcastic

Να ζητησω επαναποστολη; Refund; :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Κορσε θα βαλουμε το μιραζοσκυλο στο τελωνειο; Τι θα γινει; :protest:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463789 Θα στειλω αιτημα για resend.

"STILTO PALI RE MLK, ANTE MIN PATISI TO KOUMPI O GEITONAS, GAMW TO STANIO SAS. VALE KAI ENA ONEPLUS 5T MESA NA GEMISEI H TSANTA. ANTE KOPROSKILO, DIMOSIE"
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463791 Παντα. :inlove: :inlove:

Δεν ηξερα να διπλασιασω την τιμη του με registered. :rtfm:

Στα τσιλιμπιθρονια μας, εστειλε μνμ ο μιραγκε


Θα στο φερω εγω γτχσ, ΣΚΑΣΕ



Παντα ετοιμος να βοηθησει :inlove: :inlove: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#463824
g8777 έγραψε:Εντωμεταξυ σημερα εκατσα και ασχοληθηκα λιγο να δω τι γινεται με το Mi band 2.


Εικόνα

Γινονται πραγματακια στα τελωνεια απ οτι βλεπω. :s_sarcastic

Να ζητησω επαναποστολη; Refund; :hmmm: :hmmm: :hmmm:

Κορσε θα βαλουμε το μιραζοσκυλο στο τελωνειο; Τι θα γινει; :protest:


ρε μλκ τι στον φεο?
ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΛΑΒΕΣ? :lipsealed: Εγω νομιζα πως.... :dizzy:

Ζητα refund imho. Το tracking ομως αμα ειναι ενεργό μπορεί να φας φολα απο το Paypal. Χμμμ ξαναβλεπω.... ατρακινγκστο πηρες μωρή? Εισαι και συ ενας γιωτάς.... :s_rofl

Και γω Σεπτεμβρη ειχα ψωνισει και εκανε 80 μέρες. Θεωρώ πως θα πρεπε by now να ειχες παραλαβει.

Btw, ελαβα επισημη απαντηση απο τα ΕΛΤΑ για το επικο χαος που επικρατει με τα δεματα. Κλασσικ... πετάξανε το μπαλάκι στις αλλαγες που εκανε η ΑΑΔΕ μεσα στο καλοκαιρι και πως πλεον εχει μεγαλο φορτο εργασιας, εξου και οι καθυστερησεις. Δεν περιμενα τιποτα λιγοτερο.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463828 Ειπαμε, παντα ατρακινγκστο, μην πληρωσουμε τα διπλα :shifty:

Εντωμεταξυ τωρα που το παρατηρω εχουν ακριβεια δευτερολεπτου στην παραδοση. :s_rofl :s_rofl :s_rofl


Εικόνα

Ζητησα resend, κατσε να ξεσπαμαρω το mail τους να δω τι δικαιολογια θα μου πει η Σουλα . :inlove:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#463930 Τελικά το mobile απλικεησο του bangmegood έχει tracking σε αντίθεση με το site τους. :dizzy: :s_sarcastic

Εικόνα

Είναι θέμα ωρών πλέον. :yahoo: Βάστα γερά μωρέ ψυχουλα μου, όλα θα είναι μια μακρινή ανάμνηση σε λιγάκι. :s_empathy
Άβαταρ μέλους
By Cosmonaut21
#463991 Μου ήρθε χθες απάντηση από το support του amazon ότι καταλαβαίνουμε πως ανησυχείτε για την παραγγελία σας με αριθμό χ.Σας διαβεβαιώνουμε ότι θα έρθει μέχρι την ημερομηνία που αναφέρεται (για σήμερα είναι).Ακόμα δεν έχουν φύγει όμως απ'ότι μου δείχνει. :roll:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#464081
g8777 έγραψε:Τελικά το mobile απλικεησο του bangmegood έχει tracking σε αντίθεση με το site τους. :dizzy: :s_sarcastic

Εικόνα

Είναι θέμα ωρών πλέον. :yahoo: Βάστα γερά μωρέ ψυχουλα μου, όλα θα είναι μια μακρινή ανάμνηση σε λιγάκι. :s_empathy


κάααατσε ρε τζι κάτσε κι εσύ...πήρες mi band από Κίνα τον Σεπτέμβριο....ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟ....(G8777 tm) ...για να γλυτώσεις 10...11 ευρώ? :vava: :s_rofl