Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#456719 Μα το θέμα είναι, ότι εδώ και χρόνια 99% αγοράζω από Αγγλία αθλητικά. Οι καλύτερες τιμές με διαφορά.
Άμα μπει τελωνείο, τη γ@μίσαμε. Δεν είναι η γλώσσα το θέμα. Από Γερμανία ζήτημα να πήρα 2-3 φορές.
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#456804 Μου σύστησαν το παρακάτω:
Κώδικας: Επιλογή όλωνhttps://www.eglobalcentral.eu/


Καλές τιμές φαίνονται, αν όχι στην κατηγορία "too good to be true" :hmmm:
Έχει κανείς άποψη;
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#456814
kyr80 έγραψε:Sportsshoes.com και τέλος.... Τρέμω όταν ολοκληρωθεί το brexit.

kyr80 έγραψε:Μα το θέμα είναι, ότι εδώ και χρόνια 99% αγοράζω από Αγγλία αθλητικά. Οι καλύτερες τιμές με διαφορά.
Άμα μπει τελωνείο, τη γ@μίσαμε.


Εικόνα
Μη γίνεσαι Λάππας... :roll: :roll:

stavrosg έγραψε:Καλές τιμές φαίνονται, αν όχι στην κατηγορία "too good to be true" :hmmm:
Έχει κανείς άποψη;


Σταχυολογώ ενδεικτικά:
Ordered from them 1st Nov. 21st Nov now and still awaiting delivery.

1) Sold item when not in stock monies taken immediately. After purchase got the out of stock notification 3 days later. Went onto website and still selling with no notice of out of stock. Went all the way to checkout and aborted.
2) Chasing them up for update - 2 emails a week. Batch arrived but all handsets faulty apparently so further delays.
3) Promised new stock arriving on Monday 20th and will be dispatched - no stocks arrived and no update on why.

I'd honestly say avoid - its too volatile and unpredictable. More headache than its worth personally speaking.

And yes the communication/customer service is non-existent. They close tickets without resolution


Οπότε, αν είναι για κανένα παπαράκι των 5-10 €, δώσε τα, τι ψυχή έχουν. Αν είναι κινητό και πάνω, ξέχνα το ΙΜΟ.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#456821
stavrosg έγραψε:Μου σύστησαν το παρακάτω:
Κώδικας: Επιλογή όλωνhttps://www.eglobalcentral.eu/


Καλές τιμές φαίνονται, αν όχι στην κατηγορία "too good to be true" :hmmm:
Έχει κανείς άποψη;


Εμενα τουλάχιστον μου το παρέδωσαν το S7, και ο Ντινος εχει ψωνισει κατι πραγματακια αναλογα απο οσο ξέρω και δεν ειχε θεμα. Αυτο βεβαια δεν αναιρει οτι ως γνησιοι Κινέζοι εχουν "σοβαρη αντιμετωπιση" customer care κλπ. Σε καθε περιπτωση, εχεις το paypal στην μέση, εχεις τις κάμερες για να τραβηξεις το unboxing... μπορείς να δοκιμάσεις.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#456824 Έχω πάρει 3 κινητά από αυτούς, δεν είχα κάποιο θέμα, αλλά δεν έχω πρόσφατη εμπειρία και στο myphone είχαν κάτι θεματάκια τελευταία. Επίσης υπάρχει το wondamobile και το spemall (το τελευταίο το έχω δοκιμάσει).
Άβαταρ μέλους
By xenos
#456845 Προς το παρόν δεν έχω δει κάτι που να μοιάζει τρομερή ευκαιρία πάντως... :hmmm:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#456846 +1

Αλλά δε χρειάζομαι και κάτι οπότε ίσως γι αυτο μου φάινονται όλα αδιάφορα.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#456852
Geo f1 έγραψε:Τι γινεται ρε πστ μου

Ότι εμαιλ λαμβανω εχει τις λεξη black Friday!!

Από παπούτσια μεχρι πιτσες! :omg:

Φούρναρης είχε ταμπέλα για Black Friday τι να λέμε τώρα :help:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#456854
xenos έγραψε:Προς το παρόν δεν έχω δει κάτι που να μοιάζει τρομερή ευκαιρία πάντως... :hmmm:


Σωστά

Αυτούς τους πάτους τους είχα πάρει πέρσυ γύρω στα 11-12€ από φαρμακείο
https://www.mediamarkt.gr/el/product/_s ... 94782.html