Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#551770 Ένα κομπο εχω βαλει στο ματι και το εχει μονο παράδοση από κατάστημα. public
Δωστα εσυ και θα στα βαλω στον λογαριασμο σου εδω :s_cool
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#551776
Deleted User 1 έγραψε:Κάπου πήρε το αφτί μου ότι 8 με 10 το πρωί κάποιο κατάστημα προσέφερε πρωινό στους επισκέπτες! :svivhaha: :svivhaha:

Γελάει ο κόσμος! Μάρκετινγκ της πλάκας! :lol:



Δεν ξέρω αν λες για αυτό αλλά είχε σίγουρα το Factory.
Βέβαια το κάνει και άλλες φορές.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#551853 Να και μια πραγματικα καλη προσφορα (649.00 € την ωρα του post):

https://www.kotsovolos.gr/site/mobile-p ... 256gb-grey

Το αμεσως επομενο φθηνοτερο στο skroutz κανει 815.00 € μαζι με τα μεταφορικα:

https://www.skroutz.gr/s/14279827/Samsu ... 256GB.html
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#551857 Αφού δεν ψώνισα τπτ άλλο, έτσι για το καλό έκανα αίτηση για cosmote tv full pack που το είχε σήμερα στα 22€. Είχα πει δε θα βάλω γιατί τόσο μας το κανε προσφορά στη δουλειά αλλά το είδα σήμερα και λέω δε γαμιέται...
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#551859 Δεν το είχα πάρει είδηση. Το σκεφτόμουν ούτως ή άλλως, οπότε μάλλον θα το προχωρήσω κι εγώ :ninja:
:thumbsup:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#551860 Ε το λιβάνιζα 2-3 μήνες τώρα αλλά νομίζω στα 22 είναι καλό deal. Είχα κάνει κάνα δυο φορές online παραγγελία όταν το χε στα 25€ αλλά για κάποιο λόγο δε δούλευε το σύστημα. Σήμερα δούλεψε.
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#551863 2 θέματα με απασχολούν:
α) υπάρχουν δύο δορυφορικά πιάτα στην ταράτσα, ένα cosmote και ένα nova. Η καλωδίωση υπάρχει ήδη και ανάλογα ποια συνδρομητική θα επιλέξει κάθε ένοικος, αλλάζει τη συνδεσμολογία στον κεντρικό πίνακα. Οπότε επιλέγω "εγκατάσταση σε υφιστάμενη κεραία" που θέλει + 25 ευρώ ( :dizzy: ) ή "δώρο κεραία και εγκατάσταση" (και απλά τα βάζω στην αποθήκη); :s_dunno
β) Το cosmote multiroom αξίζει (+6,60 το μήνα λέει... ψιλο-πολλά μου φαίνονται... ίσως υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να βλέπεις σε περισσότερες από μία τηλεοράσεις);
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#551865 Για το πρώτο δεν έχω άποψη, για το δεύτερο μην το βάλεις. Άμα έχετε τίποτα τάμπλετ να κυκλοφοράνε στο σπίτι θα παίξεις μπάλα με Go.
Άβαταρ μέλους
By kyr80
#551872
Scotch έγραψε:2 θέματα με απασχολούν:
α) υπάρχουν δύο δορυφορικά πιάτα στην ταράτσα, ένα cosmote και ένα nova. Η καλωδίωση υπάρχει ήδη και ανάλογα ποια συνδρομητική θα επιλέξει κάθε ένοικος, αλλάζει τη συνδεσμολογία στον κεντρικό πίνακα. Οπότε επιλέγω "εγκατάσταση σε υφιστάμενη κεραία" που θέλει + 25 ευρώ ( :dizzy: ) ή "δώρο κεραία και εγκατάσταση" (και απλά τα βάζω στην αποθήκη); :s_dunno
β) Το cosmote multiroom αξίζει (+6,60 το μήνα λέει... ψιλο-πολλά μου φαίνονται... ίσως υπάρχουν κι άλλοι τρόποι να βλέπεις σε περισσότερες από μία τηλεοράσεις);
Στο α....
Κάθε χρόνο γυρνάω το οικιακό σε επαγγελματικό και μόλις το λήξω, ξανακάνω οικιακή σύνδεση. Δε θυμάμαι πόσα πιάτα έχω μαζέψει....
Επιλέγεις τη δωρεάν εγκατάσταση, και λες στον εξωτερικό συνεργάτη της cote ότι απλά να στο αφήσει και θα το περάσεις εσύ. Τον στέλνεις να βγάλει και μια φωτογραφία στην ταράτσα με το υπάρχον πιάτο τους, και καθάρισες...
Εναλλακτικά κάνεις την εγκατάσταση σε ενδεχόμενο εξοχικό κανονικά, και πηγαινοφερνεις μόνο αποκωδικοποιητη

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Scotch
#551879 Καλή ιδέα το εξοχικό. Ελπίζω μόνο να μη χρειάζεται πολλά μερεμέτια.
Thnx kyr :s_thumbsup
Άβαταρ μέλους
By KiloMeater
#551880 Αντε για το καλο πήρα κατι
Amazon echo , να συνδέσω τα διαφορα automated συστήματα όλα στην Alexa
και μερικά φωτιστικά Hue , ειχα τα Osram μεχρι τωρα αλλα με την Alexa θα τα συνδιάσω
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#551920 Εικόνα

Χαχαχαχαχα, σάρωσε η προσφορά!!