Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By xenos
#477327 Μονο ασυρματα του 20ρικου μεχρι να μεγαλωσουν. Εχω ειμαι στο 3ο νομιζω.
Άβαταρ μέλους
By bebes
#480623
ArrowsFA1 έγραψε:Έχει αγοράσει κανείς είδη/ανταλλακτικά αυτοκινήτου από http://www.todos.gr; Είναι σχετικά αργοί στις παραγγελίες μου :(

εχω παραγγειλει αρκετες φορες, αλλα τις τελευταίες περναω και τα παιρνω απο το καταστημα.
Παλια, που ηταν στο Ωραιοκαστρο τα εφερνε Θεσσαλονικη δωρεαν (και αυθημερόν).
Τωρα που πηγα στο καινουριο τους μαγαζι γινεται πραγματικα χαμος, ήταν 3 ατομα πισω απο τον παγκο στα τηλεφωνα και στα πακεταρισματα...
Άβαταρ μέλους
By ArrowsFA1
#480693 Κατάλαβα. Αφού γενικά είναι αξιόπιστοι, δεν χάλασε ο κόσμος να καθυστερήσουν 2-3 μέρες και μπράβο τους που έχουν καλές τιμές και αρκετή δουλειά....
Απλά καλό θα ήταν να βγάλουν το 'αποστέλλεται σε 24-48 ώρες αν δεν το τηρούν.
Άλλη φορά θα παραλάβω επί τόπου.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#480754 Μπήκα να δω το site, δεν το ήξερα

1η κίτρινη κάρτα
Στο dropdown επιλογής κατασκευαστή δεν έχει στους δημοφιλείς τη HONDA :x

2η κίτρινη
Όταν επιλέξεις Honda δεν έχει ενημερωμένη βάση δεδομένων και σταματάει στο 2005

ΠΑΡΤΕ ΤΟΝ ΣΗΚΩΤΟ




Το πιο πιθανό ήταν να τους το καθυστέρησε ο προμηθευτής, να μη σ'ενημέρωσαν κλπ κλπ
Άβαταρ μέλους
By corsair
#480927
Dimitris_P έγραψε:Μπήκα να δω το site, δεν το ήξερα

1η κίτρινη κάρτα
Στο dropdown επιλογής κατασκευαστή δεν έχει στους δημοφιλείς τη HONDA :x

2η κίτρινη
Όταν επιλέξεις Honda δεν έχει ενημερωμένη βάση δεδομένων και σταματάει στο 2005



Ντάξει... ποσοι ειναι οι σκαφάτοι που θέλουν εξωλέμβια? Λογικο να μην ειναι στους δημοφιλεις...

Η βάση δεδομένων σταματάει στο 2005 γιατι χτυπά SQL error λογω εξαιρετικής ασχήμιας απο 2006 και μετα....
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#481097
Dimitris_P έγραψε:Μπήκα να δω το site, δεν το ήξερα

1η κίτρινη κάρτα
Στο dropdown επιλογής κατασκευαστή δεν έχει στους δημοφιλείς τη HONDA :x

2η κίτρινη
Όταν επιλέξεις Honda δεν έχει ενημερωμένη βάση δεδομένων και σταματάει στο 2005

Καλά, είσαι ντιπ για ντιπ; :dizzy:

Φυσικά και δεν έχει ανάμεσα στους δημοφιλείς κατασκευαστές τη Hondaρα, αφού σχεδόν κανείς δεν χρειάζεται να αγοράσει ανταλλακτικά Honda. Επίσης εννοείται ότι σταματάει η λίστα στο 2005, τι να πουλήσουν σε μεταγενέστερα μοντέλα; Αφού μέχρι τη δεκαετία είναι στο στρώσιμο και μετά τη 15ετία είναι που αρχίζουν να ζητάνε αναλώσιμα, καμιά λάμπα, κανένα μπουζί κλπ. :rtfm: :rtfm: :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#482027 Αν μπορεί να βοηθήσει κανείς:
Δε θυμάμαι αν το είχα δει εδώ, αλλά κάποιος κάποια στιγμή είχε ποστάρει 1 σετ από εξαρτήματα που κουμπώνουν στην ηλεκτρική σκούπα και κάνουν τη ζωή (της γυναίκας και εμένα ή της γυναίκας και άρα και τη δική μου :iconcool: ) πιο εύκολη. Νομίζω ότι ήταν από amazon ή ebay. Θυμάται κανείς τι λέω;
Άβαταρ μέλους
By JasonLouk
#482042 Ναι νομιζω αυτό το "σετ" ηταν. :shifty: https://www.dyson.co.uk/sticks/dyson-v8 ... clean.html
Θα κάνει σιγουρα την γυναίκα σου χαρούμενη :lol:
Άβαταρ μέλους
By sargus
#482048 Φαίνεται καταπληκτικό απλά θέλω χωρίς τη σκούπα γιατί σκούπα έχω ήδη :s_smile . Άντε και να κοστίζει γύρω στα 520-530 ευρώ λιγότερα...
Άβαταρ μέλους
By rafi
#484204 Καλημέρα!

Έκανα μία παραγγελία από sports direct και κάποια πράγματα δε μου κάνουν (δικό μου λάθος) ενώ ένα ζευγάρι παπούτσια είναι διαφορετικό νούμερο από αυτό που είχα παραγγείλει.
Επειδή είναι αρκετά σκέφτομαι να τα στείλω πίσω για refund.

Ξέρει κανείς αν δικαιούμαι τα μεταφορικά της επιστροφής, τουλάχιστον για αυτό που ήταν δικό τους λάθος (αλλά θα στέλνω 2 δέματα;; :hmmm: );
Επίσης έχει κανείς εμπειρία σχετικά με ποιόν τρόπο αποστολής να επιλέξω ώστε να μη με μαδήσουν οικονομικά; Κάποιο courier η τα ΕΛΤΑ..

Δεν έχω ιδέα.. :help: