Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By drdino
#495160 Jesus.Christ.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#495214
Deleted User 1 έγραψε:Απάντα και άσε τις προσευχές.


τι να απαντήσει.....πότε βγήκε η ΜΒ από ΕΕ; Εδώ η άλλη (Mέι) απορρίπτει τα σχέδια της για το Brexit. :svivhaha:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#495220 Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει σε πιο επεισόδιο είναι το σήριαλ, γι' αυτό ρωτάω.
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#495240
Deleted User 1 έγραψε:Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει σε πιο επεισόδιο είναι το σήριαλ, γι' αυτό ρωτάω.
Για ένα χρόνο ακόμη είσαι οκ, μετά κανείς δεν ξέρει

< >
Άβαταρ μέλους
By corsair
#495242
Deleted User 1 έγραψε:Απάντα και άσε τις προσευχές.


Αν σου απαντουσε, στο εγγυωμαι θα σε εβριζε. Το ιδιο μπορω να σου εγγυηθω και για μενα, γι αυτο αρνουμαι να απαντησω.
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#495249 Σας γραφω στα παπάρια μου both. Ορίστε. Έβρισα εγώ πρώτος. Εντάξει είμαστε? Εντάξει είμαστε. :)
Άβαταρ μέλους
By Zorz
#495260
Deleted User 1 έγραψε:Επειδή δεν έχω παρακολουθήσει σε πιο επεισόδιο είναι το σήριαλ, γι' αυτό ρωτάω.

Αν στο στείλουν πριν τον Απρίλιο του 2019 τότε δεν θα έχεις θέμα με τελωνεία.-

Εντιτ: τι σκατά έπιπλο είναι που θα το αγοράσεις από την άλλη άκρη της Ευρώπης; :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By corsair
#495263
Deleted User 1 έγραψε:Σας γραφω στα παπάρια μου both. Ορίστε. Έβρισα εγώ πρώτος. Εντάξει είμαστε? Εντάξει είμαστε. :)



Ερρμμμ οχι! Δεν βλεπω να βριζεις! Απλά κάνεις εγγραφες σε redundant-obsolete μεσο αποθηκευσης :shifty:
Άβαταρ μέλους
By elteo
#495266
Zorz έγραψε:
Εντιτ: τι σκατά έπιπλο είναι που θα το αγοράσεις από την άλλη άκρη της Ευρώπης; :dizzy:


Έλα ντε :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#495271 Πάντως ένας φίλος όταν άνοιξε ιατρείο κάτι καναπέδες και πολυθρόνες τύπου Chεsterfield τα έφερε από Αγγλία εξαιρετικά πιο φτηνά από όσο του έλεγαν στην Ελλάδα.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#495284
sknipper έγραψε:Πάντως ένας φίλος όταν άνοιξε ιατρείο κάτι καναπέδες και πολυθρόνες τύπου Chεsterfield .

πανεμορφοι. :inlove:
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#495305 Αυτο το τραπεζι φερνω. Χωρις ποδια ομως γιατι μου φτιαχνει αλλα εδω φιλος σιδερας.

Υποψιν μεταφορικα λιγοτερα απ οτι μου ζητησε Θεσσαλονικιος για 2 κουτσικα κομοδινα.ΕικόναΕικόναΕικόνα

< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#495306
dimviii έγραψε:
sknipper έγραψε:Πάντως ένας φίλος όταν άνοιξε ιατρείο κάτι καναπέδες και πολυθρόνες τύπου Chεsterfield .

πανεμορφοι. :inlove:
Μέχρι να καθίσεις....

Πήρε η μάνα μου και αντικατεστησε το σαλόνι με τέτοιους, ξαπλώνεις να δεις τηλεόραση και κρατιέσαι να μην γλυστρησεις και πέσεις.

< >