Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#405928 πω ρε μάνα μ' ....
σήμερα πρώτο χειρουργείο χιαστός σε μια με ένα γόνατο πιο μεγάλο από το κεφάλι μου σχεδόν... έβαλα το δάχτυλο για να βγάλω τον τένοντα κ το λίπος είχε πάχος μισό δείκτη + κάτι ακόμη... :lol:

που πάμε???!!!
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#416813 σημερα ημουν σε πελατη μου σε χωριο της Μεσσηνίας,καιεκει που τα λεγαμε,του λεω που είναι ο Γιωργος(υιος) πηγε για μπανακι?
Και αρχιζει να μου λεει για το παθος του Γιωργου με τα drones.
Tο παιδι εχει που ασχολείται καμια 10αρια χρονια τωρα,απο τους πρωτους στην Ελλαδα,τα πεταει παρα πολύ καλα,τα φτιαχνει μονος του,τα προγραμματιζει μονος του,αλλαζει μοτερ μονος του,τα βελτιωνει,τα κανει όλα.
Τον φωναζουν από γαμους(150-200 ευρω) για τα προβατα που εχασε ο τσομπανης στο βουνο,γιατο ακριβο κυνηγοσκυλο που χαθηκε,για ξενοδοχεια που θελουν φωτογραφιες από ψηλα,μεχρι ότι μπορει να φανταστεί ο νους σας.Απειρες οι εφαρμογες/περιπτώσεις που καποιος μπορει να χρειαστεί ληψη από drone.
Πριν λιγες μερες πηγε στη Σκοπελο για 2 μερες για καποια δουλεια με 150 την ημερα,και όλα πληρωμένα.
O πιτσιρικας εχει αρχισει να βγαζει τρελο μεροκαματο,ειναι όμως από τους 2-3 καλυτερους στην Ελλαδα.

Εχουν γινει και 2 αγωνες στην Ελλαδα,και βγηκε πρωτος και στους δυο.
Περιμενει απαντηση από εταιρια στην Αθηνα για να γινει εκπαιδευτης σε drones. :s_yes

o Γιωργάκης σε παρκινγκ σουπερμάρκετ. :s_omg



και εδώ σε χωραφι με ελιες για προπονηση



πραγματικα χαιρομαι που συνδιαζει το τερπνον μετα του ωφελιμου.
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#416815 Έχουν πολλή φάση τα drones. Μου πήρε ενα, δώρο η :inlove: πριν κάνα 4μηνο. Θέλει λίγο προσοχή στην αρχή αλλά άμα το μάθεις είναι σχετικά εύκολος ο χειρισμός.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By makis_kanatselis
#416849 Το πάρκινγκ που φαίνεται στο παραπάνω βίντεο είναι κλασικό μέρος για προπονήσεις. ...πάω 1-2 φορές την εβδομάδα για προπονηση με τα 2 fpv μου. Επίσης έχω και ένα phantom αλλά αυτό είναι για πλάνα σε διακοπές κτλπ αν και ψαχνό αι πλέον μπας και ανοίξω και εγώ δουλειές με κάνα φωτογράφο. Το fpv πάντως ει αι αρρώστια.

.
Άβαταρ μέλους
By Pitt
#419718
bill33 έγραψε:Έχετε ώρα για χάσιμο;Διαβάστε το http://gr.yourenginepower.eu/
:lol: :lol:


ESET Smart Security

Potentially unwanted content found

This web page is on a list of websites with uncertain reputation or potentially unwanted content and has been blocked.


:s_dunno
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#420656 σημερα πηγα με τον Μητσο για δουλεια, μιας και θα ημουν Αθηνα,και με την ευκαιρια να τσεκαρω υγρο φρεον,λαδακια στον συμπιεστη κλπ μιας και από το 2005 δεν εχει μπει σε μηχανημα.
Ο Μητσος παιρνει 500 γρ φρεον,ειχε χασει 37 γραμμαρια στα 12 χρονια :omg: :protest: :rant: . Τα σκαρτεψανε και αυτοι :(

Στο δρομο σκαει σε φαναρι Αλβανικο πενβε 550 διζελ. Κασα μαυρη,μαυρα τζαμια,μαυρες ζαντες,τετραμπουκο με αλλαγμένες εξατμισεις.
κατεβαζει τζαμι ,φατσα με γυαλι παρμπρίζ από νεοπλαν,χωρις σβερκο.
Φιλαρακι να την πατησουμε μου λεει. :svivhaha:
Φιλαρακι δεν είναι πετρελαιο το δικο μου του λεω.
Την :svivhaha: εχω φτιαγμενη μου λεει ο ασβερκος.
Αντε πατα και θα πατησω μετα εγω του λεω.
οχι μαζι θα πατησουμε μου λεει,θα πατησω εγω τις κορνες.
ο ασβερκος εφευγε στην 2η κορνα(πονηροπιτα) αλλα τον περναγα στην αλλαγη από 2η στη 3η,ενω πατάγαμε από 1η με 30-40χλμ.
Επαναληφθηκε 2-3 φορες,το πηρε αποφαση.
Στο τελευταιο φαναρι,μου λεει ''τι της εχεις κανει'' :lol:
Την εχω φτιαγμενη και εγω του λεω.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#420662 γιατι χεστηρι? για ποια υγρα? :(
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#423589 είχαμε επισκεψεις στο χωριο το σκ. :shifty:

Στη Βόρεια Κυνουρία βρέθηκαν αυτό το Σαββατοκύριακο ο Νίκος Παππάς, Υπουργός Ψηφιακής Πολιτικής, Τηλεπικοινωνιών και Ενημέρωσης και ο Δημοσιογράφος Κώστας Βαξεβάνης. Φιλοξενήθηκαν οικογενειακώς από φιλικό τους πρόσωπο στον Άγιο Ανδρέα.
Σύμφωνα με πληροφορίες μας, επισκέφθηκαν μαζί με το Δήμαρχο Π. Μαντά τόσο τις παραλίες του Αγίου Ανδρέα, όσο και το Παράλιο Άστρος χθες το βράδυ.




http://www.arcadiaportal.gr/news/sta-pa ... kos-pappas
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#423651 καφε με τον Βαξεβανη σημερα στην πλατεια του χωριου :shifty: θελετε να τον ρωτησω τιποτα? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#423653
dimviii έγραψε:καφε με τον Βαξ βανη σημερα στην πλατεια του χωριου :shifty: θελετε να τον ρωτησω τιποτα? :shifty:


Ρώτησέ τον τι κάνει ο Έλμερ Φαντ.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#430747 ρε σεις θυμ,οσαστε που στην Παρο ειχα δει ένα τυπο, με γατζο φ100 αντι για χερι?
είμαι στην ιδια καφετερια,και σκαει τυπος στα 25 περιπου,Ελληνας με σακιδιο στον ωμο,και κρεμασμενο με τιραντα ηχειο από στερεοφωνικο σπιτιου δεκαετιας 90. :lol: :lol: :lol:
Επαιζε κανονικα μουσικη,κατι καλωδια εφευγαν από το ηχειο και πηγαιναν στο μπακπακ. :lol: Ειχε και φωτακια που αναβοσβηναν το ηχειο :lol: :lol:
Μπροστα φοραγε μια μπανανα,και ειχε καρφωμένα φτερα από κοτα πανω στη μπανανα. :lol: :lol: :lol:
Εχει σαλταρει ο κοσμος εντελως. :lol:
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#430752 τωρα εσκασε πιτσιρικα με τσιγκελωτα βυζγια και πιρσινγκ στα βυζγια με σιθρου μπλουζακι. :help: :dizzy:
3 μπαρ ευκολα και χωρις φαγητο/νερο 2 μερες.