Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#524211
dimik έγραψε:Λίγο μπαμπατσικη ακόμα και για την Λιβαδειά την βρίσκω.

< >


Το ξερουμε κυριε οτι εχετε βιτσιο με ξινές ελλεεινιδες.
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#524213 otso είναι σίγουρα vegetarian αυτή ή σας δουλεύει; Γιατί τα έχει τα κιλακια της
Άβαταρ μέλους
By otso
#524215 Ρε συ ηταν η πρωτη μου απορια απο οταν ειχα δει την κουνιαδα μου και την παρεα της , ε λοιπον τρωνε πολλα γλυκα και αν δεν ειναι τελειως παλαβοι να μην τρωνε βουτυρο μπορεις να φας οποιοδηποτε γλυκο , οποτε το ριχνουν εξω .
Τουλαχιστον στον βορά λοιπον, οσους εχω δει δεν μοιαζουν καθολου με ινδους φακιρηδες.
Παντως σημερα εφαγε σιγουρα μπριαμ :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By dimik
#524220 Ρε συ otso για μένα καλή είναι αλλά για τους πιτσιρικάδες τι περιμένεις;
Να την δείξεις και να πούνε "ουαου τι εξωτικό μωρό είναι αυτό να συζητήσω μαζί της να ανοίξουν οι ορίζοντες μου"?

Η μήπως περιμένεις να ακούσεις "μάστορα ευχαριστούμε, είσαι ωραίος, αν δεν μπαζωσεις δεν χτίζεις"?

Εγκαβλοι πιτσιρικάδες είναι όχι τίποτα απελπισμένοι, ακόμα και στην Λιβαδειά που σίγουρα δεν έχει καμία τεράστια ποικιλία βρίσκουν κάτι στα μέτρα τους.

Btw χθες μου γνώρισαν ένα ελληνοαμερικανακι ορισμός της ελληνικής ομορφιάς, ψηλή, ανοιχτούς γοφούς, επίπεδη κοιλιά, μακριά σγουρά μαλλιά, αμυγδαλωτά ματιά, περπατούσε κι ετριζε το πάτωμα τι να μας πουν οι βόρειες.... με εξαίρεση τις μελαχροινες γαλανοματες, αυτές δεν παίζονται.

< >
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#524223
otso έγραψε:Ρε συ ηταν η πρωτη μου απορια απο οταν ειχα δει την κουνιαδα μου και την παρεα της , ε λοιπον τρωνε πολλα γλυκα και αν δεν ειναι τελειως παλαβοι να μην τρωνε βουτυρο μπορεις να φας οποιοδηποτε γλυκο , οποτε το ριχνουν εξω .
Τουλαχιστον στον βορά λοιπον, οσους εχω δει δεν μοιαζουν καθολου με ινδους φακιρηδες.
Παντως σημερα εφαγε σιγουρα μπριαμ :s_tongue


Δεν τρώνε ζωική πρωτεΐνη και ψοφάνε στα σάκχαρα ... :vava: :vava:
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#524230 εδώ ταιριάζει πιο πολύ :lol:

Άβαταρ μέλους
By bill33
#524690
otso έγραψε:αφου ρωτας δεν ξερεις , ασε που και να ηξερες δεν θα μου ελεγες

Αντινικοτ;Γερμανοπολύγωνο;Βεντούζα;Πιπίνι;Ζαντολάστιχο;