Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#521046 Παω στην θαλασσα το Σάββατο , δεν υπηρχε ψυχη , παω χθες δευτερα ε λεω παλι αδεια θα ειναι ,
επεσα εξω , δεν χωραγες ,με μια διαφορα , γυναικες παντου και ολες οι ηλικιες .
Σκεφτηκα λοιπον μιας και ειδα κατι σκηνικα με μικροπαντρεμενες , να προειδοποιησω το φορουμ , τουλαχιστον
αυτους που βλεπουν μπαλα , προσοχη μην φυτρωσουν τιποτα κερατα σαν αυτα που φορανε οι Δανοί οπαδοι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#521068
otso έγραψε:Παω στην θαλασσα το Σάββατο , δεν υπηρχε ψυχη , παω χθες δευτερα ε λεω παλι αδεια θα ειναι ,
επεσα εξω , δεν χωραγες ,με μια διαφορα , γυναικες παντου και ολες οι ηλικιες .
Σκεφτηκα λοιπον μιας και ειδα κατι σκηνικα με μικροπαντρεμενες , να προειδοποιησω το φορουμ , τουλαχιστον
αυτους που βλεπουν μπαλα , προσοχη μην φυτρωσουν τιποτα κερατα σαν αυτα που φορανε οι Δανοί οπαδοι.


Δευτεριατικα για μπανιο ο κυριος Μπαμπης....Ουτε οι δημοσιοι υπαλληλοι ετσι.
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#521080
stavrosg έγραψε:Κι εγώ θα πάω τωρα για μπάνιο, τι πάει να πει; :hmmm:


μην τσιμπας,ασε με να τον πειραξω :x
Άβαταρ μέλους
By otso
#522581
dimviii έγραψε:
stavrosg έγραψε:Κι εγώ θα πάω τωρα για μπάνιο, τι πάει να πει; :hmmm:


μην τσιμπας,ασε με να τον πειραξω :x


Ρε τον μητσο που την βγαζει το καλοκαιρι στα νησια κανοντας οτι πουλαει εργαλεια.
Άβαταρ μέλους
By otso
#524088 http://www.kathimerini.gr/974346/galler ... h-livadeia

Διασημη η φιλη μας η Τιτα , αυτη την στιγμη ειναι η πιο δημοφιλης στην πολη .
Προσπαθησα να την γνωρισω σε γιους φιλων μου που δεν ειχαν σχεση και κανεις δεν ενδιαφερθηκε μονο στοιχημα και ιντερνετ καζινο και ολη την ωρα στα κινητα . Αλλη γενια που δεν την καταλαβαινω .
Θα φυγει απο ελλαδα χωρις να εχει "γνωρισει" ελληνα , εμενα μου φαινεται απιστευτο.
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#524093 H Λιβαδειά είναι πολύ όμορφη, όπως και η κοπέλα το ίδιο.
Αν οι Λιβαδιώτες είναι τυφλοί, δεν φταίει η κοπέλα. Εγώ μόνον και μόνον για την εμπειρία, αν ήμουν μόνος θα την προσέγγιζα, έχει πάντα αξία να μιλάς με έναν άνθρωπο από διαφορετική χώρα, πόσο μάλλον αν πέσει και η σχετική ανταλλαγή υγρών...
:s_roses
Άβαταρ μέλους
By otso
#524095 Ναι αλλά εσυ εισαι μεγαλος , δεν εισαι η γενιά των 22-25 χρονων.
Μην πω οτι παπουδιζεις , ρε συ skipper τι ψαχνεις για δωματια και χαζομαρες για διακοπες , μαζευτειτε 2 3 ζευγαρια και νοικιαστε ενα σκαφος .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#524100 Είναι δύσκολο να καταφέρουμε να πάρουμε άδεια ταυτόχρονα η παρέα των καπεταναίων (skipper). Αυτή την στιγμή, ο ένας κολλητός περιμένει το δεύτερο τέκνο, ο άλλος έχει έναν μπέμπη που δεν έχει χρονίσει, οπότε δυστυχώς το ιστιοπλοϊκό δεν παίζει σε αυτή την φάση.
Αν τα καταφέρουμε, η πρώτη επιλογή θα είναι Ιόνιο. :help:

Όσο για την ηλικία, πάλι έχεις δίκιο. :s_cry
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#524101
otso έγραψε:http://www.kathimerini.gr/974346/gallery/epikairothta/ellada/kapoy-anamesa-sto-elsinki-kai-sth-livadeia

Διασημη η φιλη μας η Τιτα , αυτη την στιγμη ειναι η πιο δημοφιλης στην πολη .
Προσπαθησα να την γνωρισω σε γιους φιλων μου που δεν ειχαν σχεση και κανεις δεν ενδιαφερθηκε μονο στοιχημα και ιντερνετ καζινο και ολη την ωρα στα κινητα . Αλλη γενια που δεν την καταλαβαινω .
Θα φυγει απο ελλαδα χωρις να εχει "γνωρισει" ελληνα , εμενα μου φαινεται απιστευτο.


Η πιο δημοφιλής και δεν έχει κάνει τίποτα 9 μήνες; Τόσο φλώροι είστε εκεί απάνω; :svivhaha: :s_shout
Άβαταρ μέλους
By otso
#524102 Ενω εσεις εκει κατω ......... την πρωτη φορα που ειχα ερθει ηταν και ροδιτες στο παιχνιδι την δευτερη φορα που ηρθα
δεν ησασταν στο παιχνιδι αλλα εβλεπες που και που καναν ντοπιο να ριχνει καμμια κλεφτη ματια ......την τριτη οι τσαμπικοι αφαντοι μεχρι βορειους ειδα να κανουν παιχνιδι πραγμα αδιανοητο παλιοτερες εποχες (οχι γιατι δεν ηθελαν αλλά δεν πηγαιναν νησια γιατι ως γνωστον σαν την χαλκιδικη δεν εχει).
Ροδιτης που να εχει παντρευτει σκανδιναβη , πρεπει ναχουν περασει και 20 χρονια.
Άβαταρ μέλους
By elteo
#524148
Κώδικας: Επιλογή όλων«Τους το χάλασα μόνο που είμαι χορτοφάγος», λέει γελώντας. «Η Τσικνοπέμπτη ήταν δύσκολη μέρα για μένα». Στην πόλη, γνωστή για τα κοψίδια της, η Τίτα έτρωγε... fasolakia και fasolada. «Στη Φιλανδία σε μια παρέα δέκα ατόμων θα βρεις 3-4 χορτοφάγους. Στη Λιβαδειά ήμουν δακτυλοδεικτούμενη!»


Θεά! :lol: