Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#338927 http://tastro.tlife.gr/oneirokritis/one ... tml#result

Αν είσαι μέσα σε υποβρύχιο και ταξιδεύεις να περιμένεις μεγάλες στενοχώριες, αν από μακριά βλέπεις το υποβρύχιο κάποιο δικό σου άτομο θα λειτουργήσει ύπουλα απέναντι σου προκειμένου να σε βλάψει.


:lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#338933 :s_empathy :s_empathy



Έλα μην φοβάσαι , είσαι και αλλωστούλι... :(




θες σήμερα να έρθεις να κοιμηθείς σπίτι μου , θα σε βάλω να κοιμηθείς δίπλα στο τζάκι , θα σου πάρω 1 κουβά γαριδάκια και θα σου αφήσω και ελεύθερα όλα τα ερωτικά κανάλια της nova... :inlove:
Στην γυναίκα μου θα πω ότι σε έδιωξε η κουτσούνα !! :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#339181
Geo f1 έγραψε:Περιεργο ονειρο σημερα...

Ημουν Ηλιουπολη στο μπαλκονι.
Απο κατω εχουμε εναν κηπακο. Ε αυτος ειχε μεταμορφωθει σε πισινα και ηρθε ο Μπουσος με ενα μαυρο υποβρυχιο.
Το παρκαρε μεσα στην πισινα, ανεβηκε πανω και ηπιαμε καφε..

:dizzy: :dizzy:


Γεια σου Γιωργάρα. Το να πιούμε καφέ είναι το εύκολο. Το να φέρω το υποβρύχιο στην Ηλιούπολη είναι το δύσκολο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#339183
:superman:
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#339185
bill33 έγραψε:
:superman:

Σχετικό άσχετο μς την φωτό Βασίλη. Είχε έρθει ο Μαζώ τον περασμένο Οκτώβριο για μια αρπαχτή Φρανκφούρτη. 40€ είσοδο χωρίς ποτό και καρέκλες πλαστικές και τραπέζια σαν από πανηγύρι καλοκαίρι στο χωριό. Βγήκε στην πίστα σε μια στιγμή και άρχιζε να λεει στο μικρόφωνο θέλω να γαμήσω μανούλες :lol: :lol: :lol: :lol:
Το αποκορύφωμα είναι ότι με πρήζανε να πάω και εγώ, αλλά δεν πήγα γτ είναι η κλασσική αρπαχτή που κάνουν οι έλληνες "καλλιτέχνες", εννοώντας τα παραπάνω που περιέγραψα.
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#339957 Για 10 γκολ ο Ολυμπιακος σημερα. Ο Παναιτωλικος χανει τετ ατετ πεναλτι καθαρο που δεν εδωσε......στο 42... Δευτερο τετ ατετ χανει τωρα .... :dizzy:
Στημενο ρε που.....
Αντε γγγγγ...... :rant:
Νταξει.... να χασουμε γιατι ετσι πρεπει....
Οποιος ειναι Ολυμπιακος σημερα ας αναψει μια λαμπαδα στον Αγ Φανουριο που φανερωσε την μ..... στους παιχτες του Παναιτωλικου.....
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#339968 Αντι 0 3 ειναι 0-1..... Τωρα κοκκινη θα δωσει η ανυπαρκτο πεναλτι και θα φαμε 3.... :lol:
Οχι οτι εχει αμυνα η ομαδα μας φυσικα..... :lol:
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#339969
F&G έγραψε:Αντι 0 3 ειναι 0-1..... Τωρα κοκκινη θα δωσει η ανυπαρκτο πεναλτι και θα φαμε 3.... :lol:
Οχι οτι εχει αμυνα η ομαδα μας φυσικα..... :lol:


Σεβασμός στον Ολυμπιακό coupea :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By Chris
#339971 Σεβασμος στον κουπεα που υποστηριζει την τοπικη του ομαδα σε αντιθεση με το μεσο επαρχιωτη οπαδο 'βαζελος/γαυρος αλλα παρακολουθω και λιγο λεβαδειακο/πας/βεροια κλπ'. Μονο οι λαρισαιοι ειναι πιστοι
Άβαταρ μέλους
ByF&G
#339979 Μπουσο αναψε λαμπαδα αποψε γιατι γλυτωσατε πολλες φαπες σημερα...Στο 78 και ολοι εχουν αναψει τσιγαρο στο Καραισκακης......
Αν δεν μπορειτε να κερδισετε τον Παναιτωλικο δε φταει κανεις αλλος....
Ουτε στο Αγρινιο κερδισατε