Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#786042
NickTG έγραψε:
Giuseppe Busso έγραψε:
NickTG έγραψε:Το πιο πάνω βίντεο δεν το έχω δει αλλά βλέπω πως γράφει ότι είναι short film.

Αυτό που είδα όμως θεωρεί τον εαυτό του ενημερωτικό βίντεο που ξεκινάει και βασίζει την ενημέρωση σε μια έρευνα που ποτέ δεν μας δείχνει που είναι.

Ποιο από τα 2 έχει ανάγκη πηγής?


https://ehetlos.com/research/sars-cov-2 ... se-events/

ορίστε η πηγή

και σε pdf
https://www.sciencedirect.com/science/a ... 0X22010283



Διάβασα λίγο στην αρχή αυτό:

Our study was not designed to evaluate the overall harm-benefit of vaccination programs so far.

Αντίθετα με τον τύπο στο βίντεο που έχει βγάλει από πριν τα συμπεράσματα του.

Επίσης δεν είδα πουθενά να αναφέρουν για πιθανές παρενέργειες 2,5,10 χρόνια μετά όπως ο τύπος στο βίντεο αλλά ίσως και να το έχασα καθώς παραδέχομαι δεν πρόλαβα να τη διαβάσω με μεγάλη λεπτομέρεια.

Ζωή σε σας. Να ζήσετε να τον θυμόσαστε. :s_empathy


Καταλαβαίνω ότι είσαι επιφυλακτικός αλλά μην πηγαίνεις στο άλλο άκρο και πιστεύεις σε θεωρίες συνωμοσίας.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#786470 Κοιτάω για parking κοντά στη Βουκουρεστίου που έχω να πάω θέατρο και βλέπω ότι οι τιμές ξεκινούν από 10-15€ :dizzy:
Καλύτερα ταξί, έχει να το βάλεις κάπου αξιοπρεπώς εκεί γύρω χωρίς φόβο γραψίματος;
Άβαταρ μέλους
By Dodger
#786546
Dimitris_P έγραψε:Κοιτάω για parking κοντά στη Βουκουρεστίου που έχω να πάω θέατρο και βλέπω ότι οι τιμές ξεκινούν από 10-15€ :dizzy:
Καλύτερα ταξί, έχει να το βάλεις κάπου αξιοπρεπώς εκεί γύρω χωρίς φόβο γραψίματος;


Πας να δεις Μαρκουλάκη και Σμαράγδα Καρύδη;
Άβαταρ μέλους
By Chris
#787242 Εδω δε λεγαμε για σνουκερ πριν κανα μηνα? Οποιος εχει τη δυνατοτητα, βρειτε και δειτε το νικητηριο frame του χονκ κονγκ οπεν που μολις τελειωσε. Κανει ενα απιθανο 120 ο σαλιβαν, η μαυρη και η ροζ κρυμμενες, και αναγκαζεται σε ολα τα πλασαρισματα να τρεχει μεχρι τη μπλε, δηλαδη στα περισσοτερα χτυπηματα η ασπρη παει τερμα πισω, κανει ενα γυρο ολο το τραπεζι και φυσικα επιστρεφει ακριβως στο σημειο που τη θελει
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#787244 :lol:

Τώρα χάζευα στο yt το 147 decider του Φου στον Χίγκινς... εάν υπάρξει λύγκας για τα μαγικά του Ρόνι θα εκτιμηθεί...

Επίσης ρεκόρ θεατών με 9,000 ο τελικός λέει. :lipsealed:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#787263

:lipsealed: :lipsealed: :lipsealed:

Το όγδοο θα το πάρει. Νομοτέλεια.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#787275 Αυτο γεια σου. Σιγουρα εχει εναν με μαγνητακι κατω απο το τραπεζι. Περναει σε μια φαση την ασπρη απο ενα κενο 10-20cm και τη φερνει τελεια στη μπλε, λες ασε μας ρε ρονι ησυχους, και μετα απο λιγο την ξαναπερναει απο το ιδιο σημειο αλλα με backspin :dizzy:

Edit τρεις φορες τελικα. Μια στο 1:20, κι αλλες 2 στο 2:20
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#791268 Χθες το απόγευμα ήμουν στα Lidl και στο πάρκιγκ περιφέρονταν 3 αθίγγανοι με λάστιχα καθαριστήρων στα χέρια προσπαθώντας φορτικά να σε αναγκάσουν να τα αλλάξεις αλλά νομίζω πραγματικός σκοπός ήταν να πλησιάσουν κοντά σου για να ξαφρίσουν το πορτοφόλι. Ένας από αυτούς έκανε εσκεμμένα ζημιά στο δικό μου πίσω καθαριστήρα για να με αναγκάσει να τον αλλάξω ή για να μαλώσω μαζί του και να μου βουτήξει το πορτοφόλι. Δεν έδωσα συνέχεια και απλά σηκώθηκα και έφυγα.
Γενικά προσπαθούν να πλησιάσουν face to face στα 20εκ , να σε ρωτήσουν κάτι άσχετο ώστε να σε αναγκάσουν να πεις "what the fuck is he talking about?" για να μισοκλείσεις τα μάτια απορημένος και να σου βουτήσουν τις τσέπες. προσοχή.
Έστειλα ένα mail στην αστυνομία να έχουν το νου τους σε περίπτωση που έχουμε κλοπές πορτοφολιών στην πόλη.
Άβαταρ μέλους
By bill33
#791360 Μήτογλου: «Η γιατρός με διαβεβαίωσε πως τα δισκία ήταν "θαυματουργό φάρμακο" από Ρωσία»

«Η γιατρός με διαβεβαίωσε πως τα δισκία ήταν "θαυματουργό φάρμακο" από Ρωσία. Μου χορήγησε έναν διάφανο ορό. Μετά από σχετική ερώτηση μου, η ίδια μου απάντησε πως ο ορός αυτός θα βοηθούσε στο... καθάρισμα του οργανισμού μου», ήταν τα λόγια του.
https://www.gazzetta.gr/basketball/2166 ... armako-apo

Πόσο βλάκας μπορεί να εισαι για να πιστευεις τετοιες μ@λακίες;Επαγγελματίας αθλητής με IQ ραδικιού.