Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#494813
Geo f1 έγραψε:Κατά τα αλλα και αυτό το φορουμ παει κατά διαολου.... :(

+1.

'Εχω γράψει και παλιότερα ότι, εφόσον υπάρχουν προστριβές, καλό θα ήταν αυτές να λύνονται στις ανακοινώσεις/εκδηλώσεις, ώστε να τα φαίνονται μόνο στα δικά μας μάτια.

Το να μαλλιοτραβιόμαστε δημόσια δεν τιμά κανέναν. :( :( :(
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#494815 Όταν η χώρα πάει κατά διαόλου με προοπτική σύνταξης τα 300e κάποιοι ξεσπάνε στο φόρουμ και ειδικά σε αυτούς που τότενες υποστήριξαν Τσίριζα.
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#494821 Καλή τρολλιά, αλλά μόνο γι'αυτό δεν σφαζόμεθα εδώ μέσα. Ενδεικτικά τοπίκια μαλλιοτραβήγματος:
-λεφτά του τάτυ
-βαγκ που δεν στρίβουν (αλλά έχουν μαλακωσά τα πλαστικά)
-άρρηκτος σύνδεσμος χρέους - μεταρρυθμίσεων
-χούβερ vs. γιούρο προ σκούπα

κτλ.

:s_roses

:s_airkiss
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#494823
diplomat έγραψε:-χούβερ vs. γιούρο προ σκούπα


Αυτο μικρε και αμυαλε Διπλωματη ειναι καζους μπελι :omg: :offtopic:

Παρτο πισω θα φερω kirby :adminpower:


:s_tongue :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#494826
diplomat έγραψε:Καλή τρολλιά, αλλά μόνο γι'αυτό δεν σφαζόμεθα εδώ μέσα. Ενδεικτικά τοπίκια μαλλιοτραβήγματος:
-λεφτά του τάτυ
-βαγκ που δεν στρίβουν (αλλά έχουν μαλακωσά τα πλαστικά)
-άρρηκτος σύνδεσμος χρέους - μεταρρυθμίσεων
-σόνυ vs. έλ τζι τηλεόραση

κτλ.

:s_roses

:s_airkiss

fixed???

:s_scratchhead
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#494827 Εδώ Διπλωμάτη αγάπη μου δεν επαρκεί η εσω-φορουμική μίρλα και γίνεται εισαγωγή και από άλλα φόρα.

http://www.vita.gr/ygeia/article/8619/a ... ys-andres/

:( :(

Σε τελική ανάλυση πήγαινε να κάνεις καμιά βόλτα με το αμάξι σου (τι οδηγείς είπαμε; )
Άβαταρ μέλους
ByDeleted user 1
#494843 Λεφτά του τάτυ....ααααααχ τι μου θυμίσατε....ωραία χρόνια! :inlove: Γεμίζανε ως δια μαγείας οι τσέπες.
Άβαταρ μέλους
By otso
#495827 ρε να μου πει την γνωμη του για βαλβολινες τον θελω , αυτος , ο mousatos και ο miltellas ηταν οι ειδημονες στο 4τφ , εκατονταδες σελιδες απιστευτη γνωση , αλλα και μεγαλο μπερδεμα για ασχετο σαν εμενα .
Μηπως ειναι ο σκνιπερ;
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#496016 εχω παραγγειλει καφε απο εβερεστ στη Χιο.
μετα απο 40 λεπτα αφαντος ο καφες
παιρνω τηλ
εχω παραγγειλει ενα καφε εδω και 40 λεπτα και δεν εχει ερθει.
απαντηση....θελετε να τον ακυρωσουμε? :dizzy:
γτχκτπκτμπσπ
Άβαταρ μέλους
By italakias
#496166 Τελικα ειναι μεγαλη μαγκια στο διαδικτυο ειναι να ξερεις ποια λινκ νς ανοιξεις και ποια να πεταξεις.
Διαφορετικα γεμιζει ο εγκεφαλος με ανουσιες πληροφοριες και με τον καιρο δημιουργειται προσθετο αγχος στα ηδη προβληματα που υπαρχουν στην ζωη του καθενα μας ξεχωριστα.
Η μεγαλυτερη μαγκια ομως που μπορει να κανει καποιος, ειναι να μην εχει καθολου διαδικτυο , να πεταξει υπολογιστες, λαπτοπ και τηλεορασεις στα σκουπιδια και να συνεχισει να κανει μια φυσιολογικη ζωη.
Πρινδυο χρονια δουλευα επαρχια και δεν ειχα για μηνες ουτε ιντερνετ ουτε τηλεοραση.
Δουλεια, σπιτι, βολτες και ξεκουραση.
Καθαρισε το μυαλο μου.
Δοκιμαστε το οσοι μπορειτε και θα σιγουρα θα δειτε διαφορα.