Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By blackpug106
#484840 Βρε τι κανει ο κοσμος αμα γερασει...

http://metro.co.uk/2018/01/31/pensioner-80-pushed-entire-arm-cows-rectum-masturbated-7276619/
Άβαταρ μέλους
By otso
#486922 Αυριο σκεφτομαι να κατεβω προς πειραια απο το ποταμι , σκεφτομουνα 7.30 με 8.00 το πρωι , ωστε να εχω ολη την μερα μπροστα μου
Ειναι καλη ιδεα; η ειναι η ωρα του μποτιλιαρισματος;
Ποια ειναι η καλυτερη ωρα ;
Καποιος που να κανει διαδρομες στο ποταμι;
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#486924 ΟΚ είναι αυτή η ώρα, αλλά δεν θα έχεις τίποτε να κάνεις στον Πειραιά, τα περισσότερα θα είναι κλειστά. Μετά τις 10:30 ή καλύτερα 11 πάλι δεν έχει κίνηση και όλα τα μαγαζιά είναι ανοιχτά. Θα δυσκολευτείς λίγο στο παρκάρισμα όμως. Μπορείς να το αφήσεις στο Μικρολίμανο δωρεάν, στα πάρκινγκ κοντά στον ΙΟΠ.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#486928 Να κατέβεις από πάνω εννοείς, από Θεολόγο; Η κάθοδος αρχίζει και μπλοκάρει από το ύψος της Βαρυμπόμπης 8 παρά. Ή πιο νωρίς καλύτερα ή πιο αργά μετά τις 09:30-10.

Btw η Μαλεσίνα τι λέει σαν περιοχή; Δεν έχω πάει ποτέ αλλά σαν ονομασία μ'αρέσει πολύ, μου κάνει ένα κλικ :inlove:
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#486934 Μαλεσίνα: Κωμόπολη που ασχολείται με τον γεωργικοκτηνοτροφικό τομέα, μη παραλιακή, χωρίς τίποτε ενδιαφέρον να δεις.
Ο Θεολόγος πάλι, προσφέρεται για μπανάκι και τσιπουροκατάσταση, όταν ο καιρός είναι καλός. Το χειμώνα, ψόφια τα πράγματα κι εκεί, από το Πάσχα και μετά ζωντανεύει.
Άβαταρ μέλους
By otso
#486963 Dimitris_P αμα εισαι αρβανιτης μια χαρα ειναι , αν εισαι σκαφατος το αραζεις στο θεολογο , αγοραζεις και μια βιλα (αποτι θυμαμαι εισαι φραγκατος) απο κανα καραβανα που χρωσταει αφου τα εχασε ολα στην ποκα . Εγω προτιμαω την πλευρα που κοιταει την ευβοια αλλοι προτιμουν προς τον κολπο το ηλιοβασιλεμα . Παντως υπαρχει στο φορουμ σκαφατος που εχει σπιτι στον θεολογο αλλα δεν θυμαμαι ποιος ειναι .Anonymous Founder στο θεολογο μετα τα αρχαια ειναι 2 σπιτακια το ενα το δευτερο ειναι εγκατελειμενο εχει στην αυλη ενα τρειλερ με ενα σκαφακι . Θα σου πω το ονομα Μπρεκουλακης ρωτα τον πεθερο.
Ρε συ σε μαγαζια με μεταχειρισμενα ανταλλακτικα και συνεργεια θελω να παω , ποταμι πειραιως ρετσινα , τι φανταστηκες οτι θελω να παω να φαω προστατευομενα ειδη οστρακοειδων , σαν καποιους εδω μεσα;
Αλλά ο Dimitris_P μου τα χαλαει αμα μπλοκαρει απο βαρυπομπη 8 παρα μαλλομ πρεπει να κατεβω απο τις 7 και να περιμενω μπροστα στα μαγαζια .
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#486984 Πειραιά ανταλλακτικάδικα δεν μου πήγε το μυαλό. Γιατί δεν πας Σπύρου Πάτση; Ή στην Φραντζή στο Ν. Κόσμο; :hmmm:
Για Θεολόγο θα ρωτήσω, το Πάσχα φέτος πέφτει νωρίς και δεν ξέρω αν θ' αντέξω και την βουτιά... :s_dunno :s_cry
Άβαταρ μέλους
By corsair
#487076
otso έγραψε:ποιο ειναι το καλυτερο εμαιλ τυπου gmail που να ειναι και καπως εχεμυθο ας πουμε .


πιο εχεμυθο απο το gmail, ειναι το gmail κάνοντας χρήση PGP.
Άβαταρ μέλους
By otso
#487146 Dοκιμασα και γω τωρα και οχι δεν με εχει πλοκ , απλα θυμαμαι πριν κανα μηνα η περισσοτερο δεν υπηρχε καν επιλογη και κατι εγραφε για απενεργοποιημενα .
Άβαταρ μέλους
By otso
#487160 Δεν πειραζει σε κανω και εγω πλοκ για να το θυμαμαι , ετσι κι αλλιως δεν πας στην βεραντα και ετσι δεν υπαρχει περιπτωση να συναντηθουμε.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#487171
otso έγραψε:Δεν πειραζει σε κανω και εγω πλοκ για να το θυμαμαι , ετσι κι αλλιως δεν πας στην βεραντα και ετσι δεν υπαρχει περιπτωση να συναντηθουμε.


Ναι πασα μου, οι συναντησεις του φορουμ μας δεν γινονται εκει. :iconcool:
Θα σε κανω και γω πλοκ για να μαθεις.