Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#508565 καλυτερη σε τι; φωνη ; σε φωνη ηταν μια της οπερας απιστευτη , σε τραγουδι; ημουν αναμεσα σερβια και ουκρανια
εσυ τι ψηφισες;
Άβαταρ μέλους
By italakias
#508566
otso έγραψε:Ti γινεται ρε σοβαροφανεις καθηγηταδες με τα μουσια , το υπερθεαμα της ευροβιζιον δεν το ειδε κανενας ;

Το ειδα εγω λιγο που δεν ειμαι καθηγητης και κατεληξα στο συμπερασμα οτι οι ευρωπαιοι ειναι μουσικα αναπηροι. :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#508577
otso έγραψε:Ti γινεται ρε σοβαροφανεις καθηγηταδες με τα μουσια , το υπερθεαμα της ευροβιζιον δεν το ειδε κανενας ;


Στα γρηγορα:
Οι κριτες ψηφισαν μαυρους βερους Αυστριακους, ο κοσμος ψηφισε Φουρειρα που ηταν μακραν η πιο ...μησιμη αν και το τραγουδι ηταν καπως flat, και οι χοντρες γκομενες και οι gay ψηφισαν το Ισραηλ.
Κερδισαν οι χοντρες και οι gay :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By otso
#508593 ωρες ωρες σκεφτομαι οτι οι σουηδοι με τους φινλανδους εχουν στησει ολο αυτο το πανηγυρι σε συμπαιγνια με τις κοινοτητες των ανωμαλων και τα κονομανε (εννοω οι εταιριες που ειναι απο πισω και το διοργανωνουν) . αν εισαι φυσιολογικος και κατα λαθος βρεθεις εκει πας απατος . και οι επιτροπες και ολοι οσοι ψηφιζουν ειναι του ιδιου φυράματος.
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#508612
bill33 έγραψε:Σοβαρά τώρα παρακολουθείτε €βυζιον;


Μπαλα δεν βλεπω, βρισκομουν σε μερος με τηλεοραση και ειπα να το δω αφου εβλεπαν και οι αλλοι.
Άβαταρ μέλους
By otso
#508628
bill33 έγραψε:Σοβαρά τώρα παρακολουθείτε €βυζιον;


εγω λογω γυναικας ,σιγα σιγα καθιερωθηκε και τωρα το βλεπουμε με τα παιδια ,τσιμπολογοντας πεφτει το γελιο της αρκουδας προσπαθουμε να βρουμε τι μας θυμιζει το καθε τραγουδι , σχεδον ολα εχουν κλεψει απο παλιοτερες επιτυχιες
η ποσα σουηδικα εχει , (τα μισα τα γραφουν σουηδοι και μοιαζουν ) γενικα εχει πολυ πλακα .
ετσι κι αλλιως απο οταν εκοψα την παιζω μπαλα ουτε ξαναασχοληθηκα (μου φαινεται πολυ γκει αντρες να παρακολουθουν αλλους αντρες με κοντα παντελονακια ) θεωρω τελευταιους αντρες στο γηπεδο κατι τυπους σαν μπομπυ τσαλτον , μπομπυ μουρ , τζωρτζ μπεστ αν τους προλαβες .
Άβαταρ μέλους
By otso
#508630 εδειχνε η ειρτ τοτε και καθομασταν κατω στο καφενειο μπροστα στην μοναδικη τηλεοραση του χωριου και πισω οι μεγαλοι στις καρεκλες , με του διακογιαννη την φωνη .ναι θυμαμαι την γιουναιτεντ του τοτε , ο μουρ επαιζε στην γουεστ χαμ νομιζω.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#508715 Η γιουροβύζιον είναι η ψήφος εμπιστοσύνης μεταξύ κρατών, ειδικά ανατολικό μπλοκ που ψηφίζονται συνέχεια μεταξύ τους. Ούτε εγώ παρακολούθησα, αλλά δεν ήθελα με τπτ να βγει το Ισραήλ, για την Φουρέιρα χέστηκα. Πραγματικά, την θεωρεί κανείς γκόμενα; Ίσως από τη μέση και κάτω.
Άβαταρ μέλους
By corsair
#508721
Dimitris_P έγραψε:Η γιουροβύζιον είναι η ψήφος εμπιστοσύνης μεταξύ κρατών, ειδικά ανατολικό μπλοκ που ψηφίζονται συνέχεια μεταξύ τους. Ούτε εγώ παρακολούθησα, αλλά δεν ήθελα με τπτ να βγει το Ισραήλ, για την Φουρέιρα χέστηκα. Πραγματικά, την θεωρεί κανείς γκόμενα; Ίσως από τη μέση και κάτω.

Εικόνα