Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By blinkys
#709 Ευτυχώς γιατί εγώ που έχω μεγάλο κεφάλι είχα αρχίσει λίγο να αγχώνομαι ότι σας ενοχλεί :s_tongue :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Mad_Max_Geo
#715
blinkys έγραψε:Ευτυχώς γιατί εγώ που έχω μεγάλο κεφάλι είχα αρχίσει λίγο να αγχώνομαι ότι σας ενοχλεί :s_tongue :shifty:



Εχεις μετρησει τη διαμετρο? :shifty:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#3707
Mad_Max_Geo έγραψε:Εχει παρει χαμπαρι ο Μπιλ με το τι γινεται? Ουτε ο Θανος νομιζω εχει μπει.

Το είχα πάρει χαμπάρι αλλά δεν είχα ιντερνετ.Απο το κινητό δεν ........... :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By Mad_Max_Geo
#3738
bill33 έγραψε:
Mad_Max_Geo έγραψε:Εχει παρει χαμπαρι ο Μπιλ με το τι γινεται? Ουτε ο Θανος νομιζω εχει μπει.

Το είχα πάρει χαμπάρι αλλά δεν είχα ιντερνετ.Απο το κινητό δεν ........... :s_crazy


:s_thumbsup :s_thumbsup

O Geo παντος ακομα να γινει αντμιν.... :shifty:
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#5338
bill33 έγραψε:
Mad_Max_Geo έγραψε:Εχει παρει χαμπαρι ο Μπιλ με το τι γινεται? Ουτε ο Θανος νομιζω εχει μπει.

Το είχα πάρει χαμπάρι αλλά δεν είχα ιντερνετ.Απο το κινητό δεν ........... :s_crazy

Κι εγώ όταν πήγα να γραφτώ με το κινητό δεν μου έβγαλε το widget του captcha :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By ambient
#6441 Από ότι φαίνεται έκλεισε οριστικά ο "Υδατόπυργος" στο σταθμό του ΟΣΕ στις Αφίδνες :s_sad
Πανέμορφη καφετέρια/μπαράκι για χειμώνα-καλοκαίρι, αλλά η απόσταση και η κρίση...