Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#813805 Αλκαράθ , τρομερός.

Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#814603 Μου έχει λείψει η φάση ν'αράζω το βράδυ να βλέπω snooker, αλλά δεν θέλω να πληρώσω κι άλλη συνδρομή. Έπρεπε να είχα πληρώσει τα 25€ του Eurosport για ετήσια συνδρομή τα Χριστούγεννα.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#814610
Anonymous Founder έγραψε:Μου έχει λείψει η φάση ν'αράζω το βράδυ να βλέπω snooker, αλλά δεν θέλω να πληρώσω κι άλλη συνδρομή. Έπρεπε να είχα πληρώσει τα 25€ του Eurosport για ετήσια συνδρομή τα Χριστούγεννα.
150 το έτος τα πάντα όλα στο πιάτο σου ....από συνδρομητικά έως πλατφόρμες


< >
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#814622 Δεν είχα καταλάβει πως ήταν τα πάντα όλα, εμένα με νοιάζουν Netflix, Disney+ κυρίως και μετά τα υπόλοιπα.
Η τιμή αφορά μία συσκευή όμως σωστά; Κοινώς, αν θέλεις να βλέπεις και σε κινητό ή τάμπλετ, δεν γίνεται.
Στείλτε πάντως ένα πμ.
Άβαταρ μέλους
By drdino
#814625
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μου έχει λείψει η φάση ν'αράζω το βράδυ να βλέπω snooker, αλλά δεν θέλω να πληρώσω κι άλλη συνδρομή. Έπρεπε να είχα πληρώσει τα 25€ του Eurosport για ετήσια συνδρομή τα Χριστούγεννα.
150 το έτος τα πάντα όλα στο πιάτο σου ....από συνδρομητικά έως πλατφόρμες


< >
Ποιό είναι αυτό;
Άβαταρ μέλους
By dimik
#814633
drdino έγραψε:
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μου έχει λείψει η φάση ν'αράζω το βράδυ να βλέπω snooker, αλλά δεν θέλω να πληρώσω κι άλλη συνδρομή. Έπρεπε να είχα πληρώσει τα 25€ του Eurosport για ετήσια συνδρομή τα Χριστούγεννα.
150 το έτος τα πάντα όλα στο πιάτο σου ....από συνδρομητικά έως πλατφόρμες


< >
Ποιό είναι αυτό;


Ο "θείος" από το χωριό, σου δίνει ένα κουτάκι ουκρανικής προέλευσης

Disney+ και Netflix πάντως δεν νομίζω να έχει
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#814634
Anonymous Founder έγραψε:Δεν είχα καταλάβει πως ήταν τα πάντα όλα, εμένα με νοιάζουν Netflix, Disney+ κυρίως και μετά τα υπόλοιπα.
Η τιμή αφορά μία συσκευή όμως σωστά; Κοινώς, αν θέλεις να βλέπεις και σε κινητό ή τάμπλετ, δεν γίνεται.
Στείλτε πάντως ένα πμ.
Σε πολλές απλά όχι ταυτόχρονα


< >
Άβαταρ μέλους
By Chris
#814636
dimik έγραψε:Disney+ και Netflix πάντως δεν νομίζω να έχει

Δεν τα εχει με την οριτζιναλ μορφη τους, ομως εκτος απο τη live tv, δινει και προσβαση σε ενα αρχειο με απειρες ταινιες και σειρες, στο οποιο ανεβαινουν αμεσα μετα την πρωτη προβολη τους
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#814637
drdino έγραψε:
bujinkan έγραψε:
Anonymous Founder έγραψε:Μου έχει λείψει η φάση ν'αράζω το βράδυ να βλέπω snooker, αλλά δεν θέλω να πληρώσω κι άλλη συνδρομή. Έπρεπε να είχα πληρώσει τα 25€ του Eurosport για ετήσια συνδρομή τα Χριστούγεννα.
150 το έτος τα πάντα όλα στο πιάτο σου ....από συνδρομητικά έως πλατφόρμες


< >
Ποιό είναι αυτό;

μεσω οποιουδηποτε αππ iptv ( πχ εγω χρησιμοποιω smarters player lite ) φτιαχνεις ενα user name ena password και λαμβανεις απο αυτον που θα πληρωσεις ενα url που το βαζεις και εισαι ετοιμος
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#814640
Chris έγραψε:
dimik έγραψε:Disney+ και Netflix πάντως δεν νομίζω να έχει

Δεν τα εχει με την οριτζιναλ μορφη τους, ομως εκτος απο τη live tv, δινει και προσβαση σε ενα αρχειο με απειρες ταινιες και σειρες, στο οποιο ανεβαινουν αμεσα μετα την πρωτη προβολη τους
Σωστά


< >
Άβαταρ μέλους
By dimik
#814646
Chris έγραψε:
dimik έγραψε:Disney+ και Netflix πάντως δεν νομίζω να έχει

Δεν τα εχει με την οριτζιναλ μορφη τους, ομως εκτος απο τη live tv, δινει και προσβαση σε ενα αρχειο με απειρες ταινιες και σειρες, στο οποιο ανεβαινουν αμεσα μετα την πρωτη προβολη τους



Ναι αυτά τα έχω κι εγώ αλλά σπάνια ασχολούμαι γιατί δεν μπορώ να συνεχίσω κάτι που άφησα στην μέση από εκεί που το άφησα.