Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#668712
diplomat έγραψε:Υπάρχει κάποιος λόγος που το Τσιτσιπάς-Τζόκοβιτς το δείχνει η ΕΡΤ1 αντί για το ΕΡΤSPORTS που είναι HD;
Έδειχνε τον άλλον ημιτελικό πριν.
Αφού δεν ήξεραν ποτε θα τελειώσει έβαλαν τον δευτερο στην ΕΡΤ 1

Από το Redmi Note 8 Pro
Άβαταρ μέλους
By red_monster
#668760
diplomat έγραψε:Όχι, αλλά και να το έκανα δε θα άλλαζε τίποτα.

Δουλειά δουλειά δουλειά που είπε και ο Τσιτσιπάς πριν από λίγο. :lol:


Μην είσαι ρε συ παπατζής. :lol:
Είναι ηλίου φαεινότερον ότι είναι επιτηδευμένο.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#669018 Παράδειγμα απείρου κόμπλεξ οδηγού εχτές ..πάμε ταξιδακι με φίλο προς Καρύταινα ...στην εθνική Τριπόλεως ελάχιστη κίνηση ..2 λωρίδες 130 . Μπροστά μου Τέσλα (μην ρωτάτε μοντέλο δεν τα ξέρω)
Ο τύπος στην αριστερή με 100 110 ενώ η δεξιά είναι ελεύθερη άντε να έχει ένα αμάξι κάθε 500 μέτρα και βάλε .... Φτάνω πίσω του και ανάβω φλας .... Τίποτα ...περνάει ένα αμάξι που κινητε στη δεξιά μετά κενή η δεξιά ....εγώ με το φλας αναμενο ...εκεί αυτός να μην κάνει δεξιά ...ε μετά απο κάνα λεπτό του ανάβω τα φώτα ...είμαι σίγουρος ότι με έχει αλλά εκεί τίποτα ....Να μην τα πολυλογω πάω τελικά να κάνω αυτό που δεν πρέπει δλδ τον περάσω από δεξιά ...και ο κομπλεξικος την ώρα που πάω να φτάσω δίπλα του ,πατάει γκάζι να μου δείξει ότι είναι γΛηγορος .... Άφησα το γκάζι και απλά γελαγαμε με τον γελοιο... Α και στο καπάκι άναψε επιδεικτικά το φλας και μπήκε μπροστά μου στη δεξιά λωρίδα .... Τι σκατα όλοι μικροτσουτσουνι είναι και αντικαθιστούν το πουλί τους με καλό αμάξι ??
Άβαταρ μέλους
By bill33
#669042
bujinkan έγραψε:Παράδειγμα απείρου κόμπλεξ οδηγού εχτές ..πάμε ταξιδακι με φίλο προς Καρύταινα ...στην εθνική Τριπόλεως ελάχιστη κίνηση ..2 λωρίδες 130 . Μπροστά μου Τέσλα (μην ρωτάτε μοντέλο δεν τα ξέρω)
Ο τύπος στην αριστερή με 100 110 ενώ η δεξιά είναι ελεύθερη άντε να έχει ένα αμάξι κάθε 500 μέτρα και βάλε .... Φτάνω πίσω του και ανάβω φλας .... Τίποτα ...περνάει ένα αμάξι που κινητε στη δεξιά μετά κενή η δεξιά ....εγώ με το φλας αναμενο ...εκεί αυτός να μην κάνει δεξιά ...ε μετά απο κάνα λεπτό του ανάβω τα φώτα ...είμαι σίγουρος ότι με έχει αλλά εκεί τίποτα ....Να μην τα πολυλογω πάω τελικά να κάνω αυτό που δεν πρέπει δλδ τον περάσω από δεξιά ...και ο κομπλεξικος την ώρα που πάω να φτάσω δίπλα του ,πατάει γκάζι να μου δείξει ότι είναι γΛηγορος .... Άφησα το γκάζι και απλά γελαγαμε με τον γελοιο... Α και στο καπάκι άναψε επιδεικτικά το φλας και μπήκε μπροστά μου στη δεξιά λωρίδα .... Τι σκατα όλοι μικροτσουτσουνι είναι και αντικαθιστούν το πουλί τους με καλό αμάξι ??

Τεσλα = dildo!!
Ηλεκτρικό γαρ
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#669044 Εγώ τέτοια συμπεριφορά την πετυχαίνω γενικώς και όχι ειδικώς. Πλέον, απλώς προσπερνάω από δεξιά, δεν έχει νόημα να κάνεις κάτι άλλο, αφού δεν θα κουνηθεί ο άλλος από την θέση του.
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#669052 Ειδικά όπου ο δρόμος έχει τρεις λωρίδες, η καλύτερη για να κινείσαι είναι η τέρμα δεξιά.
Στην μεσαία ειδικά, κυκλοφορούν ατάραχοι διάφοροι, ανεξάρτητα με το τι συμβαίνει γύρω τους.
Και αν κάποιος κινείται με 100χλμ./ωρα στην μεσαία, αυτός που έρχεται απο πίσω με 103χλμ./ωρα βγαίνει αριστερά να προσπεράσει χωρίς να αυξήσει ταχύτητα και προκαλεί κομφούζιο πίσω του.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#669053
Andreasdik έγραψε:Ειδικά όπου ο δρόμος έχει τρεις λωρίδες, η καλύτερη για να κινείσαι είναι η τέρμα δεξιά.
Στην μεσαία ειδικά, κυκλοφορούν ατάραχοι διάφοροι, ανεξάρτητα με το τι συμβαίνει γύρω τους.
Και αν κάποιος κινείται με 100χλμ./ωρα στην μεσαία, αυτός που έρχεται απο πίσω με 103χλμ./ωρα βγαίνει αριστερά να προσπεράσει χωρίς να αυξήσει ταχύτητα και προκαλεί κομφούζιο πίσω του.
Δεν είναι έτσι τα πράγματα διότι άλλο το καλύτερο και άλλο το σωστό
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#669055
Anonymous Founder έγραψε:Εγώ τέτοια συμπεριφορά την πετυχαίνω γενικώς και όχι ειδικώς. Πλέον, απλώς προσπερνάω από δεξιά, δεν έχει νόημα να κάνεις κάτι άλλο, αφού δεν θα κουνηθεί ο άλλος από την θέση του.


Συν ένα. Με συνοπτικές διαδικασίες.