Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#487849 http://www.aade.gr/polites/eisodema
Διαλέξτε Πολίτες μετά το "τελωνειακές υπηρεσίες" και μετά το "εισαγωγές εξαγωγές μέσω ταχυδρομείου " .
Τι σας βγάζει; :hmmm:

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Bayern7
#487851
bill33 έγραψε:http://www.aade.gr/polites/eisodema
Διαλέξτε Πολίτες μετά το "τελωνειακές υπηρεσίες" και μετά το "εισαγωγές εξαγωγές μέσω ταχυδρομείου " .
Τι σας βγάζει; :hmmm:

Εικόνα

το ίδιο. μερακλήδες στην ααδε. :metalo:
Άβαταρ μέλους
By xenos
#488665 Ακομα το βγαζει. Τραγικοι...
Άβαταρ μέλους
By bill33
#490477
stavrosg έγραψε:Το σωστό URL είναι aade.GR βασικά

Aπό αυτό το url σε πήγαινε στις τσόντες.Τωρα βλέπω το έχουν αφαιρέσει όλο το λινκ προς το "εισαγωγές εξαγωγές μέσω ταχυδρομείου ".
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#494372 Ένας ογκόλιθος γνώσεων:
Όπως ίσως ξέρετε μερικοί που έχουμε συζητήσει περισσότερο και εκτός forum ή irl, τα πτυχία μου περιέχουν όλη την απαραίτητη θεωρία από ΜΕΚ μέχρι Στατιστική και από Τεχνητή Νοημοσύνη μέχρι Διοίκηση. Επίσης ασχολούμαι με αυτοκίνητα για πάνω από 30 χρόνια, και όλα όσα έχω μάθει θεωρητικά τα έχω εφαρμόσει και στη πράξη. Μέσα στο παρόν thread, εγώ προσωπικά έχω εξηγήσει περιληπτικά τι ακριβώς ισχύει για το συγκεκριμένο, αλλά και όλα τα tests και "tests" που βλέπουμε, και μάλιστα τόσες φορές που έχω βαρεθεί να επαναλαμβάνω τον εαυτό μου. Δικαιολογημένο νομίζω, μετά από 30 χρόνια σε αυτοκινητιστικά fora, να είμαι κουρασμένος να λέω τα ίδια και τα ίδια. Όταν λοιπόν πρέπει να εξηγήσω εκ νέου το ίδιο πράγμα που έχω εξηγήσει στο ίδιο thread πριν λίγες σελίδες, και δέχομαι "συμβουλές" και προτροπές για κάτι που γνωρίζω θεωρητικά και εμπειρικά καλύτερα από το 99,99% των υπολοίπων, θα αντιδράσω έτσι. Η "ευαισθητούλα" διαχείριση του forum θίχτηκε, αλλά δεν πειράζει, δεν μπορούμε να τα έχουμε καλά με όλους.

Αυτά, και ελπίζω να μην χρειαστεί να επανέλθουμε στο ίδιο ζήτημα, για να (ξανα)πούμε άλλη μια φορά το προφανές.

:omg: :adminpower:

Τέτοιοι άνθρωποι χρειάζονται κι σε ετούτο το φόρουμ, να μας ξεστραβώσουν, αλλά... :( :x
Βλέπω όμως πως και σε άλλα φόρουμ, το μεγαλείο δεν αναγνωρίζεται και η διαχείριση δεν πράττει τα δέοντα. :ninja:

Και το μεγαλείο αναγνωρίζεται από τον απλό, τον ταπεινό, τον άδολο:
Τυχεροι ειμαστε να εχουμε καποιον να γνωριζει τοσα πολλα και ας παρεκτρεπεται στις εκφρασεις του......

:metalo:


Συγνώμη, αλλά έπρεπε να το μοιραστώ μαζί σας. :s_blush
Άβαταρ μέλους
By rafi
#494373 Και από που προέρχεται το παρόν ποστίδιο;
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#494378 υπήρχαν fora το 1988? :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#494380
QsisVTS έγραψε:υπήρχαν fora το 1988? :dizzy:

Δεν τον πιστευεις; Αφου το λεει :rtfm:

Μπραβο Γρηγορη! Διαμαντια βρισκεις ωρες ωρες :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By rafi
#494381 Αχ, με τον γκουγκλη είναι όλα τόσο εύκολα πια.. Αυτός είναι ο αντώνης-ομάδα;