Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By otso
#794421 τελικα αρχιζω να αμφιβαλω για την βεργινα (μπυρα). καλα ρε συ τα ειχατε και δεν ηξερες ουτε απο που ειναι ουτε ποιοι ειναι οι γονεις της; η τουρκια διπλα σου ειναι βρες μια πρασινοματα ασιατισα να βολευτεις και να χαλαρωσεις , γυρνα το και στον αλλαχ αμα θελει .
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#794490 Την πρασινομάτα Φινλανδή τη βούτηξες εσύ Δον Ζουάν.
Είπα είχαμε πολλά κοινά , όπως το ξύπνημα στις 11:30 . Not now , for me. :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#799618 Σήμερα ήμουν για πρώτη φορά επιτηρητής στις εξετάσεις διπλώματος οδήγησης και εκεί που χάζευα από μακριά τις οθόνες βλέπω κείμενο που μοιάζει με αγγλικό-λατινικό. Λέω στον chief , μπα , δίνουν και στα αγγλικά; και μου απαντάει " δεν είναι αγγλικά αλλά αλβανικά . και θα μπορούσε επίσης να είναι Ρώσικα ή Αγγλικά". Οπότε για δίπλωμα μπορείτε να εξεταστείτε επισήμως σε 4 γλώσσες !! στην Ελλάδα .
Και εξεταστής , τι άλλο ρε φίλε θα κάνω εκεί μέσα; :s_crazy
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799980 Καλη χρονια να εχουμε παιδες!
Υγεια ευτυχια σε εσας και τις οικογενειες σας.
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#799990 Υγεια σε ολους!!!

Ζευγαρωμα στους λευτερους.

Κερδη στους επενδυτες.

Καινουργιο αμαξι σε οσους εχουν χρεπι.

Πτωση της χουντας.

Τα παραπανω τα ειδε στον πρωινο καφε μου η καφετζου που μου γνωρισε ο Ζορζ, οποτε ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ :s_yes

Ακολουθει δυσπεπτη φωτο. Οσοι εχουν προβλημα με το στομαχι τους και δεν αντεχουν τον πατσα και οσοι ειναι διπλα σε γυναικοπαιδα, να ΜΗΝ ανοιξουν το σποιλερ.

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#799995 ωραιο φρεναρισμα :shifty: :inlove:
Άβαταρ μέλους
By George_Prix
#800011
Giuseppe Busso έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Ξέρασα λέμε!

Γιατί;

Θελω να πιστευω-ελπιζω οτι δεν ανοιξε το σποιλερ για να μην την πατησει οπως την προηγουμενη φορα με τον πατσα, που νομιζε οτι θα δει ψαρι :lol:

Αν ανοιξε το σποιλερ και η αντιδραση του ηταν να ξερασει, κατι πηγε στραβα στο προσφατο ταξιδι που εκανε στο Παρισι :shifty: