Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By markvag
#701640
diplomat έγραψε:
Αν ενδιαφέρεσαι στο δίνω σε πολύ καλή τιμή. :shifty: :shifty:


Καλή τιμή για ποιόν;; :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#701652
markvag έγραψε:
diplomat έγραψε:Αν ενδιαφέρεσαι στο δίνω σε πολύ καλή τιμή. :shifty: :shifty:


Καλή τιμή για ποιόν;; :shifty: :shifty:


Και για τους δυο μας. Και για μένα και για την τσέπη μου. :shifty: :shifty:
Άβαταρ μέλους
By Andreasdik
#701658
dimviii έγραψε:το εχει οδηγησει και αλλες φορες μαζι μου,και το παει καλα (και σιγα :rtfm: )
του εχουν δωθει οδηγιες για τις ιδιαιτεροτητες(χαμηλο,δεν κοβει τιμονι κλπ)
Τελικα του ειπα να το παρει. :omg:


Αν και λίγη σημασία έχει τι λέμε εμείς, νομίζω ότι καλά έκανες, μάλλον και εγώ το ίδιο θα έκανα αφού του το έχεις ξαναδώσει.
Όλο αυτό το ότι ρώτησε, του έδειξες εμπιστοσύνη και του το έδωσες, έχετε συζητήσει για τις ιδιαιτερότητες του αυτοκινήτου δείχνει μια υγιή σχέση.
Ωραίος dimviii :s_howdy
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#701676 Πρώτη φορά που οδήγησα πριν 11 χρόνια, ξεκίνησα στην εταιρική Octavia του φαδερ. Όταν όμως ήταν σίγουρο ότι θα έφευγε, ξεκίνησε να μου το δίνει.
Το δε QQ το πήρα από την τρίτη μέρα που ήρθε στο σπίτι.
Θα έλεγα ότι με εμπιστεύεται (αλλά ίσως έχει βαρεθεί να οδηγάει κιόλας).

< Note 8 >
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#701680 Εμείς επειδή δεν είχαμε αυτοκίνητο, πρώτη φορά οδήγησα σε καθημερινή βάση το δικό μου, κι εγώ πριν από 11 χρόνια. Το πρώτο που οδήγησα ήταν το Sunny του δασκάλου οδήγησης. Τρελή χιπστεριά τότε (2009), οι περισσότεροι δάσκαλοι είχαν κάτι b-seg κουβαδάκια (φαντάζομαι και σήμερα).
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#701740
GTS έγραψε:
dimviii έγραψε:το εχει οδηγησει και αλλες φορες μαζι μου,και το παει καλα (και σιγα :rtfm: )
του εχουν δωθει οδηγιες για τις ιδιαιτεροτητες(χαμηλο,δεν κοβει τιμονι κλπ)
Τελικα του ειπα να το παρει. :omg:


Ποσο χρονων ειναι; Αν ειναι κατω απο 25 δεν θα του το εδινα.


19. θα του το εδινες εαν του ειχες εμπιστοσυνη.
Άβαταρ μέλους
By axel12p
#702521 Στο google earth δείχνει μια χωμάτινη πίστα πίσω από το Πέραμα, πάνω από τον Σκαραμαγκά, μήπως είναι κάπου εκεί;
Άβαταρ μέλους
By 224v
#702535
dimviii έγραψε:το εχει οδηγησει και αλλες φορες μαζι μου,και το παει καλα (και σιγα :rtfm: )
του εχουν δωθει οδηγιες για τις ιδιαιτεροτητες(χαμηλο,δεν κοβει τιμονι κλπ)
Τελικα του ειπα να το παρει. :omg:
Σωστός!!!, Και εγώ έδινα το biturbo στα παιδιά όταν πηραν δίπλωμα. Ποτέ δεν τους έλεγα τι να κάνουν. Ήταν σωστοί γενικά, αν και σίγουρα έκαναν τις υπερβολές τους. Δεν αγόρασαν οικόπεδο πάντως ούτε με το biturbo, ούτε με το Ίμπιζα που χρησιμοποιούσαν. Η κόρη μου έκανε το σεμινάριο στα Μέγαρα τότε. Είχα καταλάβει ότι η οδήγηση ήταν κάτι που δεν τους τρόμαζε η τους προβλημάτιζε.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By BASSstarlet
#702545
axel12p έγραψε:Στο google earth δείχνει μια χωμάτινη πίστα πίσω από το Πέραμα, πάνω από τον Σκαραμαγκά, μήπως είναι κάπου εκεί;

Πως κατάφερες και το έβαλες στο google earth?