Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#496509
NiTse έγραψε:Και εσύ είχες φύγει μια περίοδο και όλοι ρωτούσαν και ανησυχούσαν και μας έλεγε ο giannik καλά είναι μην ανησυχείτε και τελικά επέστρεψες και όλα καλά.


Δυστυχως οι λογοι οι δικοι μου ηταν καθαρα ψυχολογικοι. Ενιωθα ότι περνουσα πολύ καιρο εδώ και γενικα στο ιντερνετ.
Ηθελα να χαλαρωσω και με τις αγορες αλλα ειδα ότι δεν εχει νοημα.

Οποτε επανηλθα με καποιες αλλαγες.
Λιγοτερα ψωνια και διαιτα :s_tongue
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#496601 γεμίσαμε βλέπεις Α males που δε σηκώνουν μύγα στο σπαθί τους , φοράνε παντελόνια και έχουν πάντα δίκιο
Άβαταρ μέλους
By PeterPan
#505122 Είχα αυτή την εβδομάδα έναν μπαγκλαντεσιανό επιχειρηματία ως ασθενή. Λεφτάς ήταν. Είχε τί άλλο, εταιρία με είδη ραπτικής στο μπαγκλαντές :lol:
Μένει Λονδίνο αλλά αγγλικά μηδέν βέβαια :lol: . Φορούσε μπέρμπερυ κ ήταν μούφα από πάνω ως κάτω. :lol:

Έπρεπε να τον ρωτήσω αν είχα κάτι σε μονκλέρ. Χρυσές δουλειες θα εκανα σε Θεσσαλονίκη :lol:
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#505642 The best people possess a feeling for beauty, the courage to take risks, the discipline to tell the truth, the capacity for sacrifice. Ironically, their virtues make them vulnerable; they are often wounded, sometimes destroyed. (markvag) :)

There are worse places to be than on your own.

Try to learn to breathe deeply, really to taste food when you eat, and when you sleep, really to sleep. Try as much as possible to be wholly alive with all your might, and when you laugh, laugh like hell. And when you get angry, get good and angry. Try to be alive. You will be dead soon enough.

When you stop doing things for fun you might as well be dead.

We're stronger in the places that we've been broken.

Intelligence is so damn rare and the people who have it often have such a bad time with it that they get bitter (ΙΚΕ) :) or propagandistic and then it's not much use.

Ernest Hemingway
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#505649 μουσατε αρχιζεις και καμπαλιζεις.Το νου σου.
Άβαταρ μέλους
By mousatos
#506566 The first panacea for a mismanaged nation is inflation of the currency; the second is war. Both bring a temporary prosperity; both bring a permanent ruin. But both are the refuge of political and economic opportunists.

-------------------------------------------------------------------------------------------

To hell with them. Nothing hurts if you don't let it.

------------------------------------------------------------------------------------------

How did you go bankrupt?" Two ways. Gradually, then suddenly.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------

First You Borrow, Then You Beg – “The Old Man and the Sea” –

Ernest Hemingway
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#507211 ημανε στο Ρεθυμνο,με ειχε κοψει η πεινα,σταματαω σε ενα ψητοπωλειο που βρηκα πανω στο δρομο να τσιμπησω.
Οι καρεκλες ειχαν το σημα της ''VW'' σκαλισμενο στη πλατη :s_omg
Μα τη Παναγια αληθεια λεω.
Ασε που το πρωι μου μου εδωσαν ενα up με 550 χλμ,αλλα ο προηγουμενος ειχε προλαβει και το ειχε λιμαρει στην εμπρος αριστερη γωνια.
Με κυνηγαει η πουτανα η vw. :twisted:


εν τω μεταξυ υποπτευομαι οτι εχω παθει burn out. :tomato: :s_biggrin
http://www.iatropedia.gr/psychiki-ygeia ... out/38276/
Άβαταρ μέλους
By rocsta
#507275 Σε βλέπω για επόμενο ambassador της VW όπως πας
Άβαταρ μέλους
By g8777
#507276
dimviii έγραψε:ημανε στο Ρεθυμνο,με ειχε κοψει η πεινα,σταματαω σε ενα ψητοπωλειο που βρηκα πανω στο δρομο να τσιμπησω.
Οι καρεκλες ειχαν το σημα της ''VW'' σκαλισμενο στη πλατη :s_omg
Μα τη Παναγια αληθεια λεω.
Ασε που το πρωι μου μου εδωσαν ενα up με 550 χλμ,αλλα ο προηγουμενος ειχε προλαβει και το ειχε λιμαρει στην εμπρος αριστερη γωνια.
Με κυνηγαει η πουτανα η vw. :twisted


Εικόνα

Μερκελ φόρο και στο χεσιμο :protest: :protest:

εν τω μεταξυ υποπτευομαι οτι εχω παθει burn out. :tomato: :s_biggrin
http://www.iatropedia.gr/psychiki-ygeia ... out/38276/


:(

Να πάρω τηλ το μπαμπά μου; Θες; :oops: :s_blush
Άβαταρ μέλους
By dimviii
#507375
g8777 έγραψε:
:(

Να πάρω τηλ το μπαμπά μου; Θες; :oops: :s_blush


ψυχιατρος ειναι ο μπαμπας,ή βουλκανιζατερας?
Άβαταρ μέλους
By g8777
#507378 Κατι θα κανει και για σενα , με συμβασουλες στην αρχη και που ξερεις, σε λιγα χρονια μπορει να εισαι εντερπρενερ στο Δημοσιο. :s_wink