Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By nEK
#112852 Τωρα που ολα γυρω μας γυριζουν και δεν ξερουμε τι θα μας ξημερωσει αυριο, απο θεμα οικονομικο, πουβθα μπορουσαμε να ξοδεψουμε ωστε να πιασουν τοπο τα οποια λεφτα μας?
Να γινω ποιο συγκεκριμενος, εστω διαθετω 2-3-10 χιλιαρικα. Τι θα μπορουσα να αγορασω ωστε να μεινει στο σπιτι-μαγαζι-οικογενεια ωστε αν "χαθουμε" οικονομια να εχεινκαποια χρησιμοτητα? Αλλα και αν δεν συμβει τιποτα απομολα αυτα που ακουγονται να μεινει ως επενδυσει χωρις να λυπηθουμε τα λεφτα?
Ο
Πχ αγοραζω τελευταια εργαλεια τοσο για χομπι αλλα και για τη δουλεια. Οχι τιποτα ακριβο αλλα να εχω να ασχολουμαι και να κανω τη ζωη μου ευκολοτερη.
Οικοσυσκευη αξιζει να πεσει χρημα?
Σχετικα με ανακαινησεις κλπ βλεπω/διαβαζω αρκετους πως εχουν κανει ή σκεφτονται να αγορασουν κατοικια. Το ποσο που αναφερω φυσικα δεν φτανει σε τετοιο υψος.
What about gold?
Άβαταρ μέλους
By drdino
#112855 Αν έχεις θάρρος, τράπεζα στο Αζερμπαϊτζάν.
Άβαταρ μέλους
By BEAMS
#112859 Φίλε, εδώ. Είτε πάμε στο διάολο είτε επιπλεύσουμε κερδισμένος θα είσαι.

1

Εικόνα

2

Εικόνα

και μένουνε και ρέστα.....
Άβαταρ μέλους
By Arrow
#112860 Ο μουσατος πήρε γιαρις και τώρα χτυπά το κεφάλι του στο τοίχο! Προτείνω ανακαίνιση καινούριας οικίας!
Άβαταρ μέλους
By Panosss
#112867 Φίλε εμπιστεύσου τα λεφτά σου σε μένα κι όχι απλώς δεν θα χάσεις, αλλά θα βγεις κερδισμένος.
ΑΝ κάνεις τη |λογοκρισία| και δεν ακούσεις τη συμβουλή μου, φάτα στις πουτ#νες.
Άβαταρ μέλους
By cabala10
#112873 το θεμα ειναι θες να ζεις σημερα η θες να ζεις σε ενα υποτιθεμενο αυριο που δεν ξερεις καν αν αυτα τα λεφτα θα εχουν καποια αξια?(η αυτο που θα αγορασεις?)
Άβαταρ μέλους
By nEK
#112921 Ειστε πολυ large βλεπω μερικοι, για 2-3 δεκα ψωροχιλιαρικα δεν σκατε.
Θα τα φαω σε γαριδακια!