Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dum
#39753 Εδω Χαλκιδα πηγαμε και ηρθαμε παντως.Εγω στο κατουρημα πανω,επρεπε να τελειωσω πριν αρχιζω να ψεκαζω ολογυρα :metalo:
Άβαταρ μέλους
By Χρήστος Λάππας
#39755 Ήταν κοντά στην Χαλκίδα

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#39756 Πάντως η εμπειρία του σεισμού είναι κάτι τελείως διαφορετικό όταν υπάρχουν μέσα στο σπίτι βρέφη...
Άβαταρ μέλους
By corsair
#39757
Deleted User 1 έγραψε:Ώρε και ήμουν στο μπάνιο και λέω τώρα αμα δυναμώσει θα τρέχω με τις σαπουνάδες και το τσουτσούνι έξω και θα γελάει ο κόσμος! :svivhaha:



Εικόνα

:lol:
Άβαταρ μέλους
By dum
#39759 Καλως η κακως εχουμε μεγαλωσει με τους σεισμους ωστε να διατηρουμε μια καποια ψυχραιμια.
Άβαταρ μέλους
By Thomas_C200K
#39760
JasonLouk έγραψε:
Thomas_C200K έγραψε:Σεισμός ΤΩΡΑ1 :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Ο σεισμός παραμένει φυσική καταστροφη με μεγάλες συνέπειες σε μερικές περιπτώσεις . Προς τι η τόση χαρά?

Και να δείξω φοβισμένος?? :lol: :lol: πετάς μερικά χαρούμενα εμοτικόν για να κρατήσουν την ψυχραιμία τους οι συνφορουμίτες :iconcool: :)
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#39792 Χαμπαρι κανενας απο τους 4 μας :sleep: !!! Και τα σκυλια λενε τους καταλαβαινουν μπορει και λιγο πιο πριν!!
Άβαταρ μέλους
By MIXOStsi
#39808 Πάνω που άρχισε να με πέρνει ο ύπνος... Μόλις τελείωσε ο 1ος περίμενα και τον 2ο...
Κουνηθήκαμε καλά πάντως.
Άβαταρ μέλους
By liostemi
#39814 Ο πρώτος, μέχρι να ξυπνήσω είχε τελειώσει... τον δεύτερο - τι να πώ - τον ..."καταχάρηκα"!.. (...οι σεισμοί με τρομοκρατούν περισσότερο απ' οτιδήποτε άλλο... :oops: ).
Άβαταρ μέλους
By The Ace
#39816
kubiak έγραψε:Πάντως η εμπειρία του σεισμού είναι κάτι τελείως διαφορετικό όταν υπάρχουν μέσα στο σπίτι βρέφη...


Σε νιώθω....κάθε φορά είμαι έτοιμος να πεταχτώ για να τα αρπάξω και να αρχίσω να τρέχω στις σκάλες....μου έχει μείνει από το '81...
Άβαταρ μέλους
By 21 quadra
#39835 Ο 1ος με βρήκε στο σαλόνι μόλις είχα κλείσει την τηλεόραση, άκουσα πρώτα κάτι ποτήρια από το σύνθετο και μετά τον ένιωσα, ο 2ος μόλις είχα πέσει στο κρεβάτι, μονοκατοικία είμαι με πέδιλα περιμετρικά από τις κολώνες και χιαστί, ε ! αν είναι να μας έρθει η ταράτσα στο κεφάλι, ας έρθει.

Με τον σεισμό του 1981 ράγισε ο τοίχος στα σκαλιά της εισόδου, με τον σεισμό της Πάρνηθας κατέβηκαν 3 εκ τα 3 σκαλάκια της εισόδου, τίποτα άλλο.

Όλοι οι σεισμοί της Αττικής μας έχουν βρεί στο κρεβάτι, ούτε που σηκωθήκαμε και το ΄81 είχαμε και μωρό στο κρεβατάκι του.

Περιοχή Αγ.Παρασκευή.
Άβαταρ μέλους
By DAP
#39836 Και οι δυο με πετυχαν στη κουζινα.... :whistlink: Στον πρωτο σταθηκα περιμενοντας αν δυναμωσει να ξυπνησω τη κυρα.....Και ο δευτερος μας εδειξε τη παρουσια του κουνοντας αρκετα ηχηρα το φωτιστικο της κουζινας...
Παντως ακουγοντας τις ειδησεις ηταν περιπου ισοδυναμοι και γυρω στα 5 και κατι ριχτερ και ΙΣΩΣ προσεισμοι....ΙΣΩΣ το ξαναλεω...
Άβαταρ μέλους
By gianik
#39857 Λαγωνικο απο τα λιγα παντως ο Σπαικ Γιωργο εε; χαμπαρι δεν πηρε; :sleep:
Άβαταρ μέλους
By tazio
#39859 Μάλλον κοιμάμαι πολύ βαριά, ούτε οι γάτες μου δεν ασχολήθηκαν . Τον κατάλαβα όταν το άκουσα στα νέα το πρωί στο ραδιόφωνο :oops: :s_tongue