Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#596081 Βόρεια του Ασπρόπυργου (πάνω από την Αττική οδό) 5,1R
Τελευταία επεξεργασία από kubiak και 19 Ιούλ 2019, 14:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By diplomat
#596086 Το '99 ήμανε 8 χρονώνε όταν με βρήκε σε διαμέρισμα στον 4ο στα κάτω πατήσια, ψιλοανοσία από τότε. :superman:

Σηκώθηκα, πήγα κάτω από την πλησιέστερη κάσα, σε 1' πίσω στο γραφείο. :lol:
Άβαταρ μέλους
By Focusman91
#596087 Περιστέρι κουνηθηκαμε τόσο καλά που άνοιξε ένα ντουλάπι στο δωμάτιο μου και έπεσε κι ένα ρολόι.

ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By EDDIE_147
#596088 Κούλη δε θέλατε;
Άβαταρ μέλους
By DAP
#596091 Ηθελα να το γραψω το πρωι αλλα το θεωρησα σαν μη ενδιαφερον και το παρατησα αλλα τωρα εγινε επικαιρο.... :yahoo:

Ανατρεξετε στα γενεθλεια για να δειτε ποιος συμφορουμιτης μας εχει γενεθλεια ΣΗΜΕΡΑ..... :innocent: :dizzy: :yahoo:
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#596092
DAP έγραψε:Ηθελα να το γραψω το πρωι αλλα το θεωρησα σαν μη ενδιαφερον και το παρατησα αλλα τωρα εγινε επικαιρο.... :yahoo:

Ανατρεξετε στα γενεθλεια για να δειτε ποιος συμφορουμιτης μας εχει γενεθλεια ΣΗΜΕΡΑ..... :innocent: :dizzy: :yahoo:



@ seismic, πολυχρονος μωρε! Μην ζμπρωχνεις! :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#596093
EDDIE_147 έγραψε:Κούλη δε θέλατε;

πολύ σωστή παρατήρηση


εγώ σήμερα πάντως καμιά ώρα πριν το σεισμό είχα φορτώσει πάρα πολύ , σε βαθμό που είχα να τα πάρω μήνες έτσι και αν κάποιος μου έλεγε το παραμικρό θα έφευγε γαμοσταυρίδι οπότε όταν άρχισε να κουνάει απλά αδιαφόρησα

μην πω ότι ευχήθηκα να αρχίσουν να πέφτουν ταβάνια :whistlink:
Τελευταία επεξεργασία από QsisVTS και 19 Ιούλ 2019, 14:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#596094
Focusman91 έγραψε:Περιστέρι κουνηθηκαμε τόσο καλά που άνοιξε ένα ντουλάπι στο δωμάτιο μου και έπεσε κι ένα ρολόι.

ΧΕΣΤΗΚΑ ΠΑΝΩ ΜΟΥ.

< Note >


Indeed, μέχρι και στο υπόγειο τον ένιωσα για τα καλά. Έκανε κι έναν μετασεισμό πριν λίγο
Άβαταρ μέλους
By PaNick67
#596095
QsisVTS έγραψε:
EDDIE_147 έγραψε:Κούλη δε θέλατε;

πολύ σωστή παρατήρηση

Ετσι!
Με το που κερδισε καυσωνας, μετα η καταστροφη στην Χαλκιδικη, μετα ηρθε ο Αντινοος, τωρα σεισμος.

Να δω τι αλλο πρεπει να γινει μεχρι να καταλαβεται οτι ψηφισαμε λαθος :svivhaha: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
By babakos
#596097 Το ηφαίστειο στην Σαντορίνη είναι ακόμα ενεργό ;
Τελευταία επεξεργασία από babakos και 19 Ιούλ 2019, 14:54, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά