Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#518989 είδα για χαβαλέ το cobra kai και ήταν ο,τι πιο φοβερό έχω δει τελευταία

οι ερμηνείες (ειδικά των πρωταγωνιστών) ήταν αρκετά κακιές ώστε να είναι καλές, γενικά η σειρά ήταν αυτό που έπρεπε να είναι
Άβαταρ μέλους
By pro
#518992 Το Cobra Kai ειναι όντως πολύ καλό, ειδικά οι σκηνές που ο 80s τυπος μιλάει στους millenials για ξύλο και γκόμενες κι αυτοι αρχίζουν την κορεκτίλα είναι απολαυστικές.
Άβαταρ μέλους
By QsisVTS
#518997 τι ένα τη βδομάδα, βάλε εκεί 2 2.5ωρα και το είδες όλο, είναι όντως πολύ μικρά να πεις ότι θα τα ευχαριστηθείς για όλη την εβδομάδα το καθένα
Άβαταρ μέλους
By djalma
#519160
djalma έγραψε:Ερώτηση για δυνατούς λύτες :help:

Ψάχνω το όνομα επιστημονικής σειράς όπου πρωταγωνιστει γυναίκα ξυρισμενη γουλί και της κανουν πειράματα. Δεν ειναι το stranger things, η ονομασια ειναι γυναικειο όνομα.

ΥΓ: Είναι λίγο δύσκολη ερώτηση λογικά :oops: :s_drinks


Κανείς;; :sorry: :sorry: :sorry:
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#519249
Red Garland έγραψε:Corto Maltese άρχισε η τρίτη σεζόν Preacher. :s_shout

Έχει γεμίσει ο 2 τέρατα σκληρός. Πάμε για 3αρι :lol:
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#522648 The Expanse

Μια χαρά κλείνει η σειρά στον 3ο κύκλο. Δεν ξέρω αν υπάρχει δημοσιευμένη συνέχεια σε βιβλία κλπ αλλά αν τελειώνει εδώ θα ήμουν ικανοποιημένος.
Αν κάνουν συνέχεια ίσως καλύτερα να το έδιναν άλλο όνομα για να φαίνεται ο διαχωρισμος της ιστορίας
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#522713 Έχει πολλή ιστορία ακόμα στα βιβλία.
Στην πραγματικότητα από εδώ και κάτω αρχίζει να δικαιολογεί το όνομά της η σειρά. Μέχρι τώρα είναι μόνο πρόλογος.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#523155
JarnoT έγραψε:Sharp Objects κανείς;

Αν σε λένε Μαριανίνα και δουλεύεις στην Elteo Direct, αυτή η σειρά είναι μια καλή αρχή.
Αν όμως σε λένε Αλέξανδρο, μένεις στον Εύοσμο και έστειλες γράμμα στον Hardy παρακαλώντας να ξεκινήσουν επιτέλους τα γυρίσματα για το Taboo Season 2, κοίτα αλλού :rtfm: