Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#582230
gianik έγραψε:Πιστεω οτι ολοι και οι 1121 συμφορουμιτες εχουν δει εστω κ ενα επεισοδιο..
Δεν εχω δει ουτε ενα... :innocent:


Ουτε τρειλερ :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#582231
g8777 έγραψε:Γιατι

τοτε δεν ειχε περασει στην Σκοτεινη Πλευρα, με θλιβεις Κορτο :s_dunno


Eίσαι γατί. Άλλη είχε περάσει στη σκοτεινή πλευρά και ιδού η απόδειξη. Συμμαχία με τον Νταρθ!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#582285 Κι εγώ ένιωσα ότι με δουλεύουν όταν επιτέλους είδα τις δυνατότητες ενός και μόνο δράκου. Αστείρευτος μιλάμε. Σαφώς και θα έπρεπε να είχε δωθεί δρακική λύση σε όλες τις προηγούμενες διαμάχες. Αλλά, είπαμε, αλλά....

Δεν ξέρω αν η Σέρσει πέθανε αλλά μετά το επεισόδιο μαύρη μαυρίλα (S08 E03) που τελικά έζησαν οι περισσότεροι περιμένω να επιβιώσει κι αυτή.... κάπως.
Στο τελευταίο επεισόδιο θα πρέπει να έχουμε ξεκαθαρίσματα, να δούμε ποιους άλλους θα χάσουμε (δεν μπορεί θα χάσουμε μερικούς, ως γνωστόν all men must die, λες να μείνουν μόνο οι γυναίκες και να έχουμε επικό μαλλιοτράβηγμα; για όλα τους έχω ικανούς εκεί που την έχουν τραβήξει την υπόθεση) και ποιος μένει στο τέλος για να ανέβει στο θρόνο. Αλήθεια ο θρόνος δεν διαλύθηκε με τόση δρακοφωτιά; Έχει γούστο, να πλακωνόμαστε τόσες σαιζόν για ένα θρόνο και να χάσαμε το θρόνο τώρα στα τελειώματα. :twisted:
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#582312
Geo f1 έγραψε:
gianik έγραψε:Πιστεω οτι ολοι και οι 1121 συμφορουμιτες εχουν δει εστω κ ενα επεισοδιο..
Δεν εχω δει ουτε ενα... :innocent:


Ουτε τρειλερ :s_drinks

Κι άλλος ένας εδώ :roll:
Άντε να σχολάσει την επόμενη βδομάδα, μας πρήξατε φέτο. :s_whiteflag
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#582322 Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By elteo
#582333
JarnoT έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
gianik έγραψε:Πιστεω οτι ολοι και οι 1121 συμφορουμιτες εχουν δει εστω κ ενα επεισοδιο..
Δεν εχω δει ουτε ενα... :innocent:


Ουτε τρειλερ :s_drinks

Κι άλλος ένας εδώ :roll:
Άντε να σχολάσει την επόμενη βδομάδα, μας πρήξατε φέτο. :s_whiteflag


:dizzy: :slap: :s_wacko

Ωραία λογική.
Άβαταρ μέλους
By Geo f1
#582335
elteo έγραψε:
JarnoT έγραψε:
Geo f1 έγραψε:
gianik έγραψε:Πιστεω οτι ολοι και οι 1121 συμφορουμιτες εχουν δει εστω κ ενα επεισοδιο..
Δεν εχω δει ουτε ενα... :innocent:


Ουτε τρειλερ :s_drinks

Κι άλλος ένας εδώ :roll:
Άντε να σχολάσει την επόμενη βδομάδα, μας πρήξατε φέτο. :s_whiteflag


:dizzy: :slap: :s_wacko

Ωραία λογική.
...Εικόνα

.
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#582345 Πω έριξε πίτα το γκομενάκι λόγω GoT :lol:

JarnoT έγραψε:Άντε να σχολάσει την επόμενη βδομάδα, μας πρήξατε όλα αυτά τα χρόνια. :s_whiteflag


fixed :iconcool:
Άβαταρ μέλους
By Jimvar
#582354 Εγώ ποντάρω τα λεφτά μ στο να κάνει warg ο Μπραν στον δράκο και να της πετάξει της παλαβής ένα ντρακάρυς όλο δικό τς