Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#778908
kovathe έγραψε:Εγώ ήθελα / προτιμούσα να συνεχιζε τα ίδια και χειρότερα..
Να γλίτωνε, να ξεγλιστρουσε και να συνεχίσει... δεν έχει λογική η αυτοτιμωρια, θυματοποιηση για τον χαρακτήρα του νομίζω.
Κατάλαβα το concept και καλά λύτρωσης (μετά και το flash back με τον Walter που του λέει you were always like this) αλλά δε μου άρεσε..

Αυτό θα προϋπόθετε να μην είχαν αποφασίσει πως η σειρά κατά βάσιν ήταν μια αισθηματική κομεντί. The Kim and Jimmy show
Άβαταρ μέλους
By Geralt
#781122 Το House of Dragon ειναι υποφερτο ως τωρα. Βαρετα τα 3 επεισοδια, εκτος απο το κλεισιμο του 3ου οπου κατι γινεται επιτελους
Βεβαια, φαινεται οτι εχουν περισσοτερο πατσετ, στο GoT καναμε 3-4 σεζον να δουμε δρακους τωρα εχεις σε καθε επεισοδιο 2-3 :iconcool:
Εχει potential

το Rings of Power πατωνει και λογικο ειναι.
Περα απο την woke προσηλωση του, σαν σειρα, ειναι ανευρο, αοσμο, ενω φαινεται να εχει καποιες δυνατοτητες.
Για όσους δεν ενδιαφέρονται για τη Μέση Γη του Τολκιν, μια χαρά είναι η εν λόγω σειρά, generic σειρα φαντασιας τυπου Ζηνα/Ηρακλη
Για εμάς που ενδιαφερόμαστε δεν το αγγίζουμε ούτε για πλάκα
Άβαταρ μέλους
By pro
#781130 Το 3ο επεισόδιο ήταν πολύ καλό. Η μάχη θύμισε λίγο battle of the bastards.

Πολύ καλή σειρά που δεν ξέρω αν την ανάφερε κάποιος είναι το the offer, που δείχνει το πως έγινε ο Νονός. Πρωταγωνιστής είναι ο παραγωγός, οι ηθοποιοί έχουν δευτερεύοντες ρόλους.
Άβαταρ μέλους
By 224v
#781214 Ναι το offer πολύ καλό ακόμα και οι ηθοποιοί που έπαιζαν τους κυρίους ρόλους στη ταινία. Ξαναείδα δε τον πρώτο νονό ώστε να τους συσχετίσω.
Οι δυσκολίες που αντιμετώπισε ο παραγωγός μέχρι να τα καταφέρει με όλους τους παράγοντες απίστευτες.

.
Άβαταρ μέλους
By bujinkan
#782349 τελειωσα εχτες και το cobra kai
οκ ειχε αρχισει να κουραζει
Με τοσο ξυλο στο καθε επεισοδιο οι μισοι θα επρεπε να ειναι παραλυτοι :lol:
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#782773 Κανε οτι κοιμασαι ...

Διαμαντακι από την ΕΡΤ ( εχουν προβληθει 2 επεισοδια και ειναι διαθεσιμα στο ερτφλιξ ).

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#782897 Θα αναπτύξουν την υπόθεση σε 135 επεισόδια των 90 λεπτών, θα βάλουν 19,5 άχρηστες υποπλοκές και πεντακόσιες εκατόν εξήντα πέντε δεύτερους ρόλους και θα το γαμήσουν. Να είσαι βέβαιος.
Άβαταρ μέλους
By rafi
#783542 https://www.imdb.com/title/tt15135104/

Άψογο, λίγα επεισόδια, δεν με άφησε να βαρεθώ δευτερόλεπτο. :yahoo: :thumbsup:
Ειδικά οι φαν Ταραντίνο θα το λατρέψουν ακόμα περισσότερο.
Άβαταρ μέλους
By Giuseppe Busso
#786695 Έχω τελειώσει την 1η από τις συνολικά 3 σεζόν του Dark. Ένα ταξίδι στο χρόνο, τόσο στο παρελθόν, όσο και στο μέλλον.
Τι μας κρύβουν και τι μας λένε... :hmmm:

ΤΡΟΜΕΡΗ