Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#676718 Την κατέβασα χθες και είναι ΠΑΑΑΑΑΡΑΑΑΑΑ πολύ καλή! Την προτείνω σε όλους! Θα την βάλω και στο Android TV box το ΣΚ. Αν θυμάμαι, έχεις Sony τηλεόραση με Android TV. To έχεις βάλει σε αυτήν; Α ναι, πώς παίζει;
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#676742 Να στρημάρει άραγε αγώνες; :s_dunno
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#676872 Πωω ρε σεις, τι διαμαντακι ηταν αυτό το stremio!
Πως δεν το χαμε ξανακουσει?!
Γμω το kodi...


< >
Άβαταρ μέλους
By drdino
#676875
Serf έγραψε:Έχει δει κάποιος το For All Mankind; Εντυπώσεις;



Το βλέπω εγώ σιγά σιγά. Ωραιο είναι, φιλοσοφία τύπου man in the high castle με το what if σενάριο.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#677204
kovathe έγραψε:Πωω ρε σεις, τι διαμαντακι ηταν αυτό το stremio!


Το box - άκι μου όμως ( xiaomi mi s ) δεν το βλέπει στο google play :dizzy:
Άβαταρ μέλους
By gianik
#678275 Εικόνα

Χαλιφάτο..
το ξεκίνησα εχθές...
πολύ δυνατό , σε πιάνει φυσικά η ψυχη σου με τον θρησκευτικό φανατισμό που επικρατεί... :(
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#678298
St.Devote έγραψε:
kovathe έγραψε:Πωω ρε σεις, τι διαμαντακι ηταν αυτό το stremio!


Το box - άκι μου όμως ( xiaomi mi s ) δεν το βλέπει στο google play :dizzy:
Δε θα το βρεις στο play. Κατεβάζεις το apk από pc, το αντιγράφεις σε φλασάκι και το κάνεις εγκατάσταση στο mi box.
Άβαταρ μέλους
By pro
#678299 Στα εκτός Netflix, ξεκίνησα το Patria του HBO. Ισπανικό, πραγματευεται την ιστορία δύο οικογενειών στη χώρα των Βάσκων, όταν τα πράγματα ήταν άγρια λόγω ΕΤΑ. Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον.

< Note >
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#678313 Βλέπει κανείς ST:Discovery να κράξουμε παρέα;
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#678320 To Orville είναι το πραγματικό ST της εποχής μας. Αλλά ανανεώθηκε, το διάβασα πρόσφατα.

Πιστεύω ότι ο ρόλος της Μπέρναμ είναι ο πιο αντιπαθητικός ρόλος στο ST, ακόμα και από την Κίρα στο DS9 μη σου πω. Αναρωτιέμαι αν κάποιος από τους δημιουργούς έχει δει έστω και ένα επεισόδιο από τα κλασσικά ST.