Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#670504
kubiak έγραψε:
melos86 έγραψε:
kubiak έγραψε:
melos86 έγραψε:Για τους φαν του Star Wars ξεκινησε το The Mandalorian!
Πρωτο επισοδειο αρκετα καλο... Μενει να δουμε τη συνεχεια!
Το συνέχισες;
Το είδε κανείς άλλος;
Σχόλια;
Ναι το ειδα ολο! Για τους φαν του star wars ειναι ενα ωραιο ορεκτικουλι...
Εχει πλοκη, εχει σεναριο αλλα μου φανηκαν αρκετα μικρα τα επεισοδια! Περιμενουμε απο οτι ειχα διαβασει αλλες 2-3 σειρες απο την disney στο ιδιο μοτιβο!
Μου άρεσε!
Kατεβάζω τα πρώτα επεισόδια. Καλά λόγια λέτε εσείς, καλό σκόρ, 8.7 έχει στο imdb.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#670509 Ναι δες το. Απο τις καλύτερες σειρές που είδα περσι το Mandalorian.
Ξεκινάει και η 2η σεζόν οπου να ναι. Χωρίς να είναι τπτ τρομερό σεναριακά, έχει υπέροχη μουσική και ενα πολύ ωραίο οριτζιναλ νοσταλγικό star wars feeling.

Απο αυτές που προταθηκαν πριν δεν έχω δει καμία.
Η αλήθεια είναι δε μου πολύαρέσουν τα κατασκοπευτικά, ουτε τα αστυνομικά μυστηρίου κλπ.
Προτιμώ SciFi, τρόμου, fantasy, drama κλπ.
Πχ έχω δει stranger things, Dark, Ozark επίσης πολύ καλό, τα the haunting καλουτσικα, the Boys γαματο κλπ...
Γι αυτό Ρώτησα για το star trek discovery.
Αλλα θα δοκιμασω κάποια στιγμη και αυτά που προτεινατε.

< >
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#670510 Suburra, fauda πχ έτσι, γιατί ρε μλκες Emily in Paris??! Lol σοβαρά τώρα?
Νομιζω οτι χάνω μονάδες τεστοστερόνης και μονο απ το trailer....

< >
Άβαταρ μέλους
By NickTG
#670518 Από ότι βλέπω πρέπει να είμαι ο μόνος που στο Netflix βλέπω Titans, Umbrella Academy, Punisher, Dorohedoro, Castlevania, Witcher και για ντοκιμαντέρ High Score.
Άβαταρ μέλους
By kovathe
#670522 Umbrella academy το είδα και γω. Καλό αν και η 1η σεζον μου φάνηκε πιο δυνατή.
Castlevania είπα να δω αλλά το βαρέθηκα. Ίσως αμα μεγαλώσει λίγο ο μικρός να το δω μαζί του.

< >
Άβαταρ μέλους
By stavrosg
#670646
NickTG έγραψε:Από ότι βλέπω πρέπει να είμαι ο μόνος που στο Netflix βλέπω Titans, Umbrella Academy, Punisher, Dorohedoro, Castlevania, Witcher και για ντοκιμαντέρ High Score.


Titans το ξεκίνησα, κάπου δεν μου βγήκε να το συνεχίσω. Επιφυλάσσομαι
Umbrella Academy ναι :metalo:
Witcher ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ :metalo: :metalo: :metalo:
Castlevania στα υπόψη απλά λόγω χρονου δεν...

Τώρα βλέπω ST:Discovery αν και έχει ξεφύγει εντελώς από τον χαρακτήρα των κλασσικών star trek, είναι μια διαφορετική ιστορία που συμβαίνει μέσα στο σύμπαν και συμμετέχουν και κάποια γνωστά από παλιά πρόσωπα.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#670648
dimik έγραψε:Καλά το Witcher ήταν μεγάλη φόλα αν έχεις παίξει το παιχνίδι, άντεξα 2-3 επεισόδια.

< >


Τελειο ηταν κι εχω παιξει τα παιχνιδια 4-5 φορες το καθενα :lol:

Μην θεωρεις witcher=witcher 3, μην θεωρεις καν witcher=3 games. Η σειρα βασιζεται στα βιβλια, γι' αυτο πχ ο βαρδος δεν λεγεται dandellion οπως εχουμε συνηθισει, αλλα με το πολωνικο αντιστοιχο. Το πρωτο βιβλιο ειναι short stories (και το δευτερο αν θυμαμαι καλα), ακριβως οπως η σειρα
Άβαταρ μέλους
By JimClark
#671593
Dimitris_P έγραψε:Γιατί τι έχει η Ζήνα; :inlove: :inlove:


είχε gabriella :inlove:
Άβαταρ μέλους
By bill33
#671594
JimClark έγραψε:
Dimitris_P έγραψε:Γιατί τι έχει η Ζήνα; :inlove: :inlove:


είχε gabriella :inlove:

Καληνότσες!!!