Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By Wagner669
#509278
stavrosg έγραψε:
Wagner669 έγραψε:
stavrosg έγραψε:Τυπικό use case για το netflix δηλαδή, αν και από τότε που ξεκίνησε τα originals νομίζω έχει σταματήσει να μαζεύει τα αδέσποτα άλλων δικτύων ...

< >

Εύχομαι να το μαζέψει το netflix γιατί είναι πολύ ωραία σειρά και με τα φράγκα του netflix θα γίνει υπεργαμω!
Εγώ πάλι λέω να πιάσω το βιβλίο :ninja:

< >


:thumbsup: :thumbsup:

Κοπηκε και το Lucifer.....
:rant: :rant: :rant: :rant: :rant:

Μαζι με το Brooklyn Nine-Nine και το Last Man on Earth...
Άβαταρ μέλους
By bibendum
#510370 Τελειωσαμε το the fall.

Ωραιο ηταν εν τελει. Ο τυπος επαιξε πολυ καλα νομιζω.

Ξεκινησαμε το Money heist και περιμενουμε δευτερο κυκλο Marcella.



< >
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#510371
Corto Maltese έγραψε:Τελείωσα χθες και την τελευταία (οριστικά είπαν) σεζόν του Broen/Bron. Είμαι άφωνος από την ποιότητα, ελαφρά συγκινημένος που δε θα ξαναπολαύσω την καταπληκτική Σοφία Χέλιν ως Σάγκα Νορίεν. Η τελειότητα σε σειρά.

Η δε τελευταία ατάκα απίστευτη, εφάμιλλη του "Well, I'm back" ή του "I think I'll have a drink"
Εγώ την τελείωσα χθες, βλέποντας τα 4 τελευταία μαζεμένα, συμφωνώ απόλυτα με ο,τι έγραψες.

< >
Άβαταρ μέλους
By trident1971
#510374
belgarion έγραψε:
Corto Maltese έγραψε:Τελείωσα χθες και την τελευταία (οριστικά είπαν) σεζόν του Broen/Bron. Είμαι άφωνος από την ποιότητα, ελαφρά συγκινημένος που δε θα ξαναπολαύσω την καταπληκτική Σοφία Χέλιν ως Σάγκα Νορίεν. Η τελειότητα σε σειρά.

Η δε τελευταία ατάκα απίστευτη, εφάμιλλη του "Well, I'm back" ή του "I think I'll have a drink"
Εγώ την τελείωσα χθες, βλέποντας τα 4 τελευταία μαζεμένα, συμφωνώ απόλυτα με ο,τι έγραψες.

< >


Η γκομενα εχει ΕΝΑ παντελονι σε ολο τον πρωτο κυκλο. :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#510488 Διφορούμενες κριτικές ( και εδώ μεσα ) για το The terror ... χμ ... μαλλον θα δω 1-2 και θα πραξω αναλόγως.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#510489 Η μεγαλυτερη μπαρουφα της χρονιας. Ξεκινα το bron-broun-broen , ειναι καταπληκτικη σειρα, σχεδον κανω binge watching.
Άβαταρ μέλους
By g8777
#510506 Ξεκινα απο την 3η, μετα δες τα πεντε πρωτα επεισοδια της 1ης, 6ο, 8ο της 4ης και την δευτερη πρωτα τα ζυγα και μετα τα μονα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#510508
g8777 έγραψε:Ξεκινα απο την 3η, μετα δες τα πεντε πρωτα επεισοδια της 1ης, 6ο, 8ο της 4ης και την δευτερη πρωτα τα ζυγα και μετα τα μονα.
:lol: Όπως πάντα κατατοπιστικότατος και πολύ βοηθητικός.... :dizzy: :lol:
Άβαταρ μέλους
By g8777
#510522 Μα ειναι ερωτηση αυτη;;;;; :dizzy: Κατεβασε τον πρωτο κυκλο και δες/ξερεις/μπορεις αν ειναι για σενα. :rtfm:

Σκνιπερ δεν εισαι οπως παλια. :( :s_cry

Ξεκινα οπιουχα. :s_drinks
Άβαταρ μέλους
By belgarion
#510533
sknipper έγραψε:To Broen έχει 4 σαιζόν. Είναι όλες καλές ή να περιοριστώ σε κάποιες;
Προς το παρόν κατεβάζω τις 3 που βρήκα ολόκληρες.
Είναι όλες καλές, αλλά στο τέλος της πρώτης θα ξέρεις αν θες να συνεχίσεις. Υπ'όψιν , υπάρχει και η βρετανική The Bridge που από ότι λένε(έχω δει μόνο το πρώτο επεισόδιο) είναι ακριβές remake , έχει το τούνελ της Μάγχης αντί για γέφυρα, η γαλλίδα όμως οδηγεί 924...

< >