Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By dimik
#675122 Έγραψα παραπάνω για το La Revolution, κι εγώ το ξεκίνησα για χασομερι πάρα την βαθμολογία αλλά σε κρατάει με κάποιον τρόπο.

Αυτή η σκοτεινή ατμόσφαιρα με κάποια στοιχεία τρόμου σε ιστορικό πλαίσιο σου προκαλεί το ενδιαφέρον.

< >
Άβαταρ μέλους
By georgetz
#675194 Στο app του Cosmote TV , στη κατηγορία σειρές βλέπω ότι έχει διάφορα : Fargo, Billions , Φιλαράκια (μέσω Star) , Empire και έβλεπα κάποια στιγμή το Rules of Engagement.
Το τελευταίο το παρακολουθούσα, έχει καλές στιγμές.

Γενικότερα συντονίζεσαι και μπορείς να δεις περιεχόμενο απο Fox,ελληνικά κανάλια κλπα.
Άβαταρ μέλους
By sknipper
#675275
kubiak έγραψε:Queen Of The South: Ήθελα καιρό να τη δω, είδα 3-4 επεισόδια αλλά δεν μου αρέσει...
Αργεί λίγο να πάρει μπρος αλλά την είχα βρει ενδιαφέρουσα σειρά, νομίζω είδα 1-2 σαιζόν. Μετά βγήκε κι άλλη αλλά δεν την έχω δει. Σκεφτόμενος ότι οι σειρές με ναρκωτικά δεν μου αρέσουν το θεωρώ επιτυχία. (βέβαια δεν ασχολείται τόσο με ναρκομανείς αλλά με το επιχειρηματικό μέρος της διακίνησης και τις ισορροπίες/διαμάχες των καρτέλ)
Άβαταρ μέλους
By saxon_747
#675622 Μόλις τελείωσα το Suburra. Αν και αρχικά μου φάνηκε πολύ μέτριο, τελικά μου άρεσε αρκετά.


Τι να δω τώρα;;;



ΥΓ. Τελευταία έχω δει:

Peaky blinders
Homeland
Braking bad
Better Caul Saul
The sinner
Stranger Things
Money Heist
Unorthodox
Άβαταρ μέλους
By dimik
#675642 The Liberator στο Netflix.

Cartoonish σειρά με αληθινούς ηθοποιούς πραγματικής ιστορίας του WWII για ένα σύνταγμα αποτελούμενο από Ινδιάνους, μεξικανους και rednecks.

Στην αρχή με χάλασε λίγο λόγω του cartoon αλλά εξελίχθηκε πολύ ωραία.

Μονο 4 επεισόδια
https://m.imdb.com/title/tt9308682/

< >
Άβαταρ μέλους
By pro
#675644
saxon_747 έγραψε:Μόλις τελείωσα το Suburra. Αν και αρχικά μου φάνηκε πολύ μέτριο, τελικά μου άρεσε αρκετά.


Τι να δω τώρα;;;



ΥΓ. Τελευταία έχω δει:

Peaky blinders
Homeland
Braking bad
Better Caul Saul
The sinner
Stranger Things
Money Heist
Unorthodox


Narcos
Ozark
Alienist
Mindhunter
Cobra Kai
Sex Education
Άβαταρ μέλους
By kubiak
#675647
dimik έγραψε:The Liberator στο Netflix.

Cartoonish σειρά με αληθινούς ηθοποιούς πραγματικής ιστορίας του WWII για ένα σύνταγμα αποτελούμενο από Ινδιάνους, μεξικανους και rednecks.

Στην αρχή με χάλασε λίγο λόγω του cartoon αλλά εξελίχθηκε πολύ ωραία.

Μονο 4 επεισόδια
https://m.imdb.com/title/tt9308682/
Ωραίο ήταν...
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#675667 Band of brothers δεν είναι, αλλά και καμία άλλη σειρά δεν είναι Band of brothers. Πάρα πολύ ωραία σειρά και σύντομη. Το μόνο κακό είναι ότι εκτός από 1-2 φαντάρους και τον Σπαρκς φυσικά, οι άλλοι ήταν σε μεγάλο βαθμό ίδιοι και κάπου είτε μπερδεύεσαι είτε αδιαφορείς.
Άβαταρ μέλους
By St.Devote
#675763
saxon_747 έγραψε:
St.Devote έγραψε:Είπαμε "The night of"
Δεν το βρίσκω στο netflix


Πιστεψέ αξίζει να το ψάψεις από τορρενταδικα ( δεν υπάρχει στο netflix )

Δες το 1ο επεισόδιο και τα ξαναλέμε ...

ΥΓ ... αχ ένα ζαρκάδι
Άβαταρ μέλους
By g8777
#675782
saxon_747 έγραψε:

G τι να δω τώρα;;;Μας φλομωσαν οι υπολοιποι στα Ρετιρε του Νετφτυστς. Πες G.Σε παρακαλω. :s_cry






Τεσπα. :roll: :s_empathy

Εικόνα

:s_yes

Μετα το υπερτατο φατσονι θα σε οδηγησει μονο του


-------------->


Εικόνα

OBEY. :iconcool: