Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By g8777
#602398 Δεν θα το πω κάν. :shifty:

Carnival Row:

-Ρε μλκς, πείτε τίποτα ρε, ρίξτε καμιά ιδέα, έχει δώσει 3 μύρια προκαταβολή Μπαιζος, θα τα φάμε στα δικαστήρια.

- Asimov-1: Να κάνουμε ένα θρίλερ επιστημονικής φαντασίας;

- Asimov-2 : Πού τα σκέφτεσαι ρε κερατά. :yahoo: Πάμε παιδιά, ξεκινάμε από εκεί , Ηλία ριχτο σε ιδέες.

- Να το γυρίσουμε στην βικτωριανή Αγγλία; Αλλά να μην είναι βικτωριανή Αγγλία. Και να βάλουμε τον Τζακ τον Αντεροβγάλτη μέσα αλλά μόνο στο όνομα;

- |λογοκρισία|. :yahoo:

- Παιδιά παιδιά! Να ρίξουμε λίγο κοινωνική διαστρωμάτωση α λα Star Trek ;Με φυλές, φατρίες, ανθρωπόμορφα κτήνη και περίεργα ονόματα σαν τον Χάρυ Πότερ ;

- ΕΛΑ ΜΩΡΉ ΚΑΛΑΜΆΤΑ ΑΡΡΏΣΤΙΑ :metalo: :metalo:

- Να πω να πω; Όλα αυτά μαζί καί στην μέση ενα ρομάντσο ανθρώπου-ξωτικού εν μέσω capital controls ; Να βάλουμε κάποιον με εμπυρια στον ρόλο. Προχτές που έβλεπα Lord of the rings που λετε...

- Say no more , είσαι πλασμένος για ΕΣΠΑ. :omg:

- Ναι αλλά να πιάσουμε και το αντρικό κοινό, να είναι καί λίγο buddy movie. Όχι σαν το Φονικό Όπλο βέβαια, εμείς εδώ είμαστε ορίτζιναλ. Να το κάνουμε σαν το Alien Nation.

- Κύκλους. :yahoo:

- Να βάλουμε και την ΑΕΚ πρωταθλήτρια Ευρώπης;

- Ο άνθρωπος έχει παραισθησεις ,πηγαιντε τον στο αναρρωτήριο :s_sarcastic

- Τί είπες τώρα. Άκου ποιον θα βάλουμε να κάνει τον πρόεδρο τσδημοκρατιας. :iconcool:




Score:

Log (1/Garland), Garland----> 15000

:s_hang :s_hang :s_hang
Άβαταρ μέλους
By Asimov
#602405
g8777 έγραψε:Να βάλουμε και την ΑΕΚ πρωταθλήτρια Ευρώπης;


:s_rofl :s_rofl :s_rofl

stavrosg έγραψε:Συνέχεια του The Young Pope; :metalo:


Ναι, η καλύτερη σειρά της χιλιετίας, τι να λέμε
Άβαταρ μέλους
By gianik
#604748 Μόλις τελειωσα το Locked up ...το προτεινω ανεπιφυλακτα...

Τι προτεινετε για την συνεχεια;

α) mindhunter

β) Narcos

γ) Peaky Blinders

δ) breaking bad

ε)
τίποτα απ τα παραπανω ,αλλα αυτο -----> ?


Εννοείται οχι επιστημονικη φαντασια ,ουτε με δρακους κ τερατα...



.
Τελευταία επεξεργασία από gianik και 15 Σεπ 2019, 21:25, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
By Corto Maltese
#604783 Αν δεν είδες το Breaking bad στην εποχή του, μην ασχολείσαι τώρα. Είναι over hyped σειρά.

Ξεκίνησα τώρα ένα Marianne που έβαλε το Netflix. Θρίλερ γαλλικό, στα πρώτα 2 επεισόδια ήταν πολύ καλό και τρομαχτικό. Να δούμε πως θα λήξει.
Άβαταρ μέλους
By Chris
#604784 Γιανικ, και τα 4, και μαλλον με την αναποδη σειρα απο αυτη που τα εβαλες. Αντε το mindhunter να μπαινει καπου σφηνα επειδη ειναι μικρο. Μην ακους τον κορτο


< >
Άβαταρ μέλους
By sargus
#604800 Το Mindhunter είναι από τις ελάχιστες σειρές που δεν κατάφερα να δω. Ενώ την ξεκίνησα 3 φορές. Κάτι δεν...
Για εμένα, ξεκινάς από breaking bad! Μετά φυσικά πας και στα υπόλοιπα (2. narcos, 3. Blinders, 4. mindhunter).
Άβαταρ μέλους
By Anonymous Founder
#604802
Corto Maltese έγραψε:Αν δεν είδες το Breaking bad στην εποχή του, μην ασχολείσαι τώρα. Είναι over hyped σειρά.

Ξεκίνησα τώρα ένα Marianne που έβαλε το Netflix. Θρίλερ γαλλικό, στα πρώτα 2 επεισόδια ήταν πολύ καλό και τρομαχτικό. Να δούμε πως θα λήξει.

Θα ρίξω μια ματιά στο Marianne για να κάνω και λίγη προπόνηση στα γαλλικά (έχω δρόμο ακόμη βέβαια...), αλλά διαφωνώ κάθετα για το Breaking Bad. Γαμάτη σειρά για μένα, χωρίς να έχω δει τα πάντα, σίγουρα στο top 5 (εμένα μου αρέσουν και οι δράκοι κλπ :lol: ).