Για θέματα γενικού ενδιαφέροντος, εκτός μηχανοκίνητων...
Άβαταρ μέλους
By JarnoT
#745393
Geo f1 έγραψε:Cobra Kai S04 απο σημερα :inlove:

Ωπ! Το είχα ξεχάσει αυτό. Thanks!

Εν τω μεταξύ προψές το βράδυ κόντεψα να μείνω στον τόπο απ' το γέλιο. Κι άντε να εξηγήσουν μετά οι αρμόδιοι ότι αυτός πήγε από επεισόδιο ..Sopranos, χαχχ.
Τι σειράρα και τι χαρακτήρας ο Τόνυ Σοπράνο. Αντίστοιχος του Τζίμυ Μακνάλτυ (Wire), μπορεί και καλύτερος. Τελείωσα τις 3 πρώτες σεζόν και στενοχωριέμαι που έχει μόνον 6 στο σύνολο. Ξέρω από τώρα ότι θα μου λείψει!
Άβαταρ μέλους
By Dimitris_P
#745480 Έχω πιάσει το Dan Brown the lost symbol στο cosmote series. Είμαι ήδη στο 6ο επεισόδιο. Δεν εχει κουράσει στιγμή
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#745483 My Name (TV Series 2021) imdb
Following her father's murder, a revenge-driven woman puts her trust in a powerful crime boss — and enters the police force under his direction.

Image

Δεν έχει αναφερθεί καθόλου εδώ νομίζω αυτό το Νοτιοκορεάτικο.
Είναι αρκετά καλή με μπόλικη δράση (έχει λιγο παραπάνω βία σε ορισμένες σκηνές), η ώρα περνάει ευχάριστα και είναι υποψήφιο για binge watching.
Χιλιοειπωμένη ιστορία αλλά πολύ τίμια έως πολύ καλή εκτέλεση.
H συγκεκριμένη πιάνει 6,5 βαθμούς asimov :rtfm:
Άβαταρ μέλους
By rx8_drifter
#745697 Nα ξαναφέρω στην επιφάνεια το Undercover που εχει πλέον 3η σεζόν.

Τρελή ολλανδιά εχω κατακαβλώσει με την ατμόσφαιρα :lol: Κανει κατι κουτσουκέλες σεναριακά βεβαια ( δε σποιλεριάζω) αλλά ειναι ολα τα λεφτά το πως απεικονίζει αυτήν την φάση.

Επισης Ferry που ειναι prequel αυτοτελές επεισόδιο δυνατό.
Άβαταρ μέλους
By Red Garland
#745711
rx8_drifter έγραψε:Nα ξαναφέρω στην επιφάνεια το Undercover που εχει πλέον 3η σεζόν.

Είχα δει την πρώτη σεζόν αλλά δεν ήξερα ότι συνεχίζει. Nice :metalo:
Μου άρεσε που δεν ήταν τόσο γυαλισμένη, και οι "κακοί" ήταν πιο ανθρώπινοι από
τις κλασσικές χολυγουντιανές απεικονίσεις. Επίσης αποφεύγει τα ψιλο-αναμενόμενα κλισέ οπότε ξαφνιάζει ευχάριστα.
Άβαταρ μέλους
By dimik
#745716
rx8_drifter έγραψε:Να εισαι σίγουρος ότι η απεικόνιση του ολλανδοβελγικού λουμπεναριού ειναι ΑΨΟΓΗ.

Ειναι λες και το βλέπω live
Άψογος ο Ferry Bouman

Όντως πολύ καλή, έχει αρκετό καιρό που κολλήσαμε και την βλέπαμε κάθε βράδυ αφού βγήκε και 3η σεζόν μπαίνει στα υπόψιν.

< >
Άβαταρ μέλους
By g8777
#746566
Ove20 έγραψε:Dexter New blood. Like!

.



Aψογο!!! Ανελπιστα καλο, τιμησε την κληρονομια της σειρας. :s_howdy